КаК ТренираХ-4

  • 7 861
  • 199
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 186
крака, корем и 35 кардио, добре се поразмазах днес Crazy

# 166
  • Мнения: 4 678
Здравейте!
От понеделник мисля да ходя на фитнес.За първи път ще ми е.Аз въобще не съм спортна натура и никога не съм тренирала,ама вече се налага.Искам да се стегна и да запазя свалените кг.Мързела отива в страни.Искам и вело да си купя,ама малко по-нататък.Та глупавия ми въпрос ще е -колко пъти седмично и по колко трябва да ходя като за начало?Аз си мисля,че 2 пъти седмично ще е добре,ама като съм твърде боса в темата,а и има кой да ми помогне-моля за отговор.Аз съм на 30 г.,168/55кг.,ако въобще има някакво значение! newsm78

3-4 дена на седмица е по-добре Peace
Като начало тренирай всичките мускулни групи на всички уреди,за да ти свикне тялото и мускулите на натоварването и стреса-поне 2-3 седмици Peace
Загрявай и разтягай добре Peace

# 167
  • Мнения: 480
Поци,много благодаря за отговора.  bouquetТогава ще си взема карта за 3 пъти седмично и ще следвам съвета ти!

# 168
  • Мнения: 73
В събота гръб и кардио
В неделя корем, крака и кардио

Да споделя с Вас, тренировките са ми доста добре - 4 пъти в седмицата, но храненето ми е ужасно. То е едно лутане из всички диети. Истината е, че не обичам месо, а не издържам на изкушението - сладко. Не знам дали да не се обърна към някой фитнес инструктур за хранителен режим. Иначе пия Л-карнитин преди тренировка и липозан по три пъти на ден. Определено мускулите са ми доста стегнати, но и омазняването ми е обилно.   Embarassed

# 169
  • Мнения: 115
1 гърди,трицепс-кардио
2 гръб,бицепс-кардио
3 рамо,корем-кардио
4 крака-кардио
  bouquet
Съжалявам, че пиша след токова време но така се случи. Първо да ти благодаря за отзивчивостта и бързите отговори. Програмката е добре, но не е вклучено дупето. Освен това аз искам да наблегна особенно на коремчето и един път седмично няма ли да е много малко. Как мислиш?

# 170
  • Мнения: 4 678
Tренировката за крака включва и дупе
http://www.bb-team.org/fitness/exercises/quadriceps/
Ако искаш корема тренирай 2 пъти,каква е целта newsm78 Peace

# 171
  • Мнения: 115
Мисля, че нямам много голям корем, но цяла бременност и 8-9 месеца след това не е трениран  Confused Имам нужда от  стягане най-вече.

# 172
  • Мнения: 3 698
 А едновременно кардио с тежести някой правил ли е ?! Mr. Green Аз да bowuu и то принудително-не ни работи асансьора, живеем на 11 етаж и за разходка трябваше да сляза и да се кача пеша, през половината от "тренировката" носех 11 кг. тежест /дъщеря ми/ плюс багаж /кукленска количка с бебе кукла/.Мноооооого тонизиращо беше, ама дано скоро оправят асансьора, предпочитам си другите тренировки Joy.

# 173
  • Мнения: 4 678
Днес-гърди+45 мин пътека  bouquet

# 174
  • Мнения: 3 698
Днес  /пак  Grinning / - 30 мин. за ханш и бедра .

# 175
  • Мнения: 409
Днес:
40 мин. вело
корем Peace

# 176
  • Мнения: 365
Нямам време да се поразтърся около това, което сте писали и затова ви моля да ми разясните малко повече за хранителния режим. От 1 седмица ходя на фитнес, имам да свалям 15 кг. По колко пъти на ден трябва да ям (тренирам вечер към 19:30 ч), какви храни могат да се консумират и какви да се избягват освен хляб, сладко, газирано, алкохол и всякакви чипсове и полуфабрикати. Ще се радвам на всякакви полезни съвети.

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 19:05 от Triniti

# 177
  • Мнения: 4 678
Днес-ръце+45 мин пътека  bouquet

# 178
  • Мнения: 1 813
10мин бягане
4 серии х3 упр х 15 повт - бицепс,трицепс,рамо
3 серии х 3 упр х30,10,20 повт - преса
4 серии х 2 упр х 30повт - странична преса
4 серии х 1 упр 15повт - гръб

# 179
  • Мнения: 3 698
Днес - 30 мин.кростренажор .

Общи условия

Активация на акаунт