Незнам как да постъпя.....

  • 4 796
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Благодаря ви момичета  bouquet.
Решението го взех,въпрос на време е..... newsm10.
Аз самата немога да понасям повече това положение Twisted Evil.

Браво момиче за решението което си взела.
Ти заслужаваш да бъдеш щастлива .    УСПЕХ!!!!! 

# 61
  • Мнения: 2 374
в една връзка важна е любовта,но според мен по-важно е уважението,защото двама човека или се обичат или не,но ако няма уважение всичко рухва.....(рано или късно).Той няма да се промени предполагам вече си го разбрала.Аз съм минала по тоя трънлив път!успех newsm51

# 62
# 63
  • Мнения: 27
Не знам как може, да се обича такъв човек. Любовта не съществува ей така, без причина, когато обичаш някого то е заради неговите качества. Сядаш и претегляш нещата, ако лошите му страни са повече от хубавите, какво правиш там. Thinking Виждам, че си взела решение, и то правилното, само сега не почвай да го съжаляваш и да ги отлагаш нещата.
Събирай си багажа и бързо се изнасяй Peace



п.с - само внимавай докато си тръгнеш да не забременееш  Mr. Green шегичка...............

# 64
  • София
  • Мнения: 1 272
Мило момиче, много по-голяма съм от теб вероятно и нямаше да се включа в темата, ако най-близката ми приятелка не се развеждаше в този момент с две деца и мъж като твоя. Както ги описваш нещата на 100 % все едно я слушам нея.Тя го обичаше много, всеки път правеше компромиси, първо заради него, после заради децата и след 15 години брак се реши да се разведе. Няма да ти описвам през какъв ад минава сега. Човек не може да се промени. Не се заробвай с такъв мъж до себе си. Рано или късно ще се разделиш с него и повярвай ми по-добре рано.

Подкрепям на 100%

# 65
  • Мнения: 3 500
Мисля, че трябва сериозно да се запиташ: Готова ли съм да живея в бъдещето с такъв човек? Щастлива ли ще бъда с този човек?
Ако сега се чувстваш неудовлетворена, помисли, че и за в бъдеще може би ще е така. Иска ли ти се да живееш такъв живот какъвто сега - сив, еднообразен, без разбиране, с вечно мрънкане, вечни скандали???!!!! И не си ли губиш времето, продължавайки да живееш с този човек, чувствайки се по този начин???!!!!

# 66
  • Мнения: 94
Никоя жена не заслужава такова унижение.По-добре да се разделите сега,докато още не е късно,защото представяш ли си след време като имате детенце как ще се чувства то...Подреди си живота,защото не стига само любов за да има спокойствие и уют в едно семейство.Няма ли го уважението то рано или късно се разпада...Пожелавам ти успех каквото и да решиш Hug

# 67
  • Мнения: X
Я да го разкараш веднага от живота си това същество. Освен, ако не мислиш, че заслужаваш подобно отношение.

# 68
  • Мнения: 2
Мисля, че трябва сериозно да се запиташ: Готова ли съм да живея в бъдещето с такъв човек? Щастлива ли ще бъда с този човек?
Ако сега се чувстваш неудовлетворена, помисли, че и за в бъдеще може би ще е така. Иска ли ти се да живееш такъв живот какъвто сега - сив, еднообразен, без разбиране, с вечно мрънкане, вечни скандали???!!!! И не си ли губиш времето, продължавайки да живееш с този човек, чувствайки се по този начин???!!!!

  Объркана , това което е казала Dona Noli е много важно. Как виждаш нещата в перспектива и дали си заслужава нещата да продължават по този начин. Доколкото разбирам си взела някакво решение. Не очаквай , че ще можеш да угодиш на такъв човек. Той дори да удовлетвориш всичките му очаквания за момента ще си намери впоследствие други неща , които не му харесват/ които пак ще трябва да удовлетворяваш/. А това означава едно - въртене в кръг . И от теб зависи да го разчупиш.
Успех Grinning

Общи условия

Активация на акаунт