Моля ви за бърз отговор.........

  • 1 847
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 69
Здравейте не съм писала от доста време,но сега имам въпрос на който се надявам да ми отговорите бързо.Посещавам доц.Конова имам проблем с антителата и нк клетките вече 5 месеца съм на аспирин,фолиева и антиоксидант.Преди седмица установих,че съм бременна и то защото започнах да имам кафеникаво течение.Ходих за вливания на интралипид и си поставям фраксипарин 0.3 през ден.Вчера ходих на гинеколог който ми изписа утрогестан и сега се притеснявам дали да го пия помогнете????Опитвам се от сутринта да се свържа с доцентката но уви тя е доста заета и все още не сме говорили не знам какво да правя дано не съм ви объркала с дългия си пост.МОЛЯ ПИШЕТЕ МИ!!!!!!!! Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 1 950
Първо поздравления, пожелавам ти всичко да е наред до края Hug Praynig
Пий утрогестана, или го слагай вагинално както ти е казал лекаря ти. Няма проблем, че в момента си на фраксипарин и на вливания Peace.

# 2
  • Мнения: 367
Честито!Нека всичко е наред и бременността ти завърши успешно!Да няма проблем да го пиеш,това е хормон,който го има  нормално в тялото -протектор е на бременноста и в някои случаи не се продуцира достатъчно от организма и на тази база може да има кървене!Успех и стискам  палци Praynig

# 3
  • Мнения: 1 335
ЧЕСТИТО!   bouquet
Ако вече не си се свързала с доц. Конова - пий! Изобщо не го мисли! Утрогестан-ът е синтетичен прогестерон, дава се за задържане. Често ниския прогестерон (или частично отлепяне на плодното сакче) е причина за зацапването. Не може да ти навреди

# 4
  • Мнения: 1 284
Честито  bouquetБраво момиче! Hug

# 5
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Честито, Мимици! Ти успя! Желая ти лека бременност!

# 6
  • Мнения: 7 716
Няма проблем, тези лекарства са независими едни от други, всяко си има определена роля. Поздравления.

# 7
  • Мнения: 2 422
Спокойно миличка взимай утрогестана Peace

# 8
  • Мнения: 4 327
mimici честито миличка Simple Smile Пожелавам ти много лека бременност и още по – леко раждане Simple Smile
Пий си утрогестана, всичко ще е наред.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито и от мен,мила!Лека и спокойна бременност ти желая!

# 10
  • Мнения: 69
Много ви благодаря за отговорите много ме укоражихте.Вчера се свързах с доц.Конова каза да си го пия в събота съм на Плевен за първо вливане на имуновенина.Днес обаче ме притеснява кафеникавото зацапване защото мисля,че се засилва дано всичко да е наред.БЛАГОДАРЯ ВИ!!!  bouquet

# 11
  • Мнения: 4 327
Дано всичко е наред!
Непременно се консултирай с лекаря си за това зацапване и не спирай утрогестана в никакъв случай, щом имаш и зацапване.
УСПЕХ мила!

# 12
  • Мнения: 69
 ooooh!В събота бях на гинеколог преди вливането на имуновенина гледа ме на УЗИ вагинално каза,че плода няма сърдечна дейност и отложихме вливането.По негови изчисления съм в шеста гестационна седмица,а аз си мисля,че е рано последен мензис  на 28 януари предполагам,че овуто ми е било към 10-11 февруари според вас кога трябва да има пулс?Ще чакаме още седмица да видим как е стискайте палци надеждата ми е да стане чудо. Praynig Sick Embarassed

# 13
  • Мнения: 7 716
Направи кръвен тест през 48 часа, ако резултатът се удвоява, всичко е наред.

# 14
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Ако сметките ти са верни, е рано за сърдечна дейност. След 7-10 дни вече ще се вижда, тогава ще си в 7-8 г.с.
Направи си кръвен тест както Лали те е посъветвала, той дава информация дали бременността се развива.

# 15
  • София
  • Мнения: 10 703
а я аз на свой ред да питам за този утрогестан: от събота една лекарка ми го предписа, но не каза да съм бременна. За какво друго се предписва това лекарство? Надявам се на отговор  Simple Smile

# 16
Честито !!!! Пожелавам ти леки 9 месеца Simple Smile
а за утрогестана - стандартно предписание за задържане на плода, особено след АРТ. Не се притеснявай от приемането му, напротив то помага на матката да се подготви за предстояща бременност.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт