ДЕ - 65 или диплома боб вари ли?

  • 18 294
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
А Деси не слагай вси4ки под един zнанемател  Naughty  Laughing
Хич не се опитвай да се измъкнеш, щом играеш с хулиганки, значи и ти си такава Laughing Wink
Я дай линка към боба Wink

С каквито се събираШ,......мдаааа  Laughing Цък    chef  Laughing

Рецепта за манастирски боб? Стига бе, има ли такова нещо - аз винаги съм си мислила, че плякаш каквото има в хладилника и се опъваш на сянка с гаванката. Татяна, ти трябва да си дипломирана!!! Laughing

 Laughing ЛъжеШ, нямам диплома от ТОХа  Joy

# 16
  • Мнения: 1 768
Ееее,то бива бива. ooooh!
На обед точно zа боб да говорите.Ми прияде ми се. Embarassed
Отивам в турските бакалии да го търся.Не, че съм го готвила някога. BlushА по манастирски ми zвучи като zа профи. bowuu

Това ли е последно точната рецепта?

Сърф,ти пусна мухата.Сега ми дължиш българската рецепта.От Ути ли,от ЗвеЗдев ли ще я вЗимаш,но ме импорта,но чакам рецептата. Wink

# 17
  • Мнения: 7 605
Ами, то няма рецептаТА. Таzи която аz дадох е таzи, която се полzва в моето семейство.
Веси лесно се готви, но по добре накисни боба таzи ноЩ и го свари утре  Peace  А то4но ти ли се оплакваШ 4е говорим zа манджа?  Laughing

Бибе, сега вzеми купи гюве4ета от ибей  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 768
http://www.bonapeti.tv/recipe_view.php?t=kitchen&id=426

Намерих я от Бон Апети. Laughing

Да ви е сладко.Кой ще готви с мен таЗи вечер? bowuu Joy



А да се "пофаля".Имам си вече зелени очи. LaughingВzех си днес цветни лещи.Пробвах и тъмно сини,но бях по-зле и от вампир. Twisted Evil

Някой друг да е фен на цветните лещи? Grinning

Танюш,мерси zа рецептата.  bouquet

Сърф,я украси малко темата с бобената чорба. Praynig

# 19
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Татяна боб чорба се прави с джоджен!!!
някаква Minze е на немски!

# 20
  • Мнения: 7 605
Асе, правя аz с джоджен и 4убрица, но не zнаех каква то4но Минце е джоджена иzа това го пропуснах  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 768
Krauseminze

# 22
  • Мнения: 11 315
Аз мога или не мога да ви убия и да ви излежа? Crossing Arms
Манастирски боб им се прияло. А за такива като мен не мислите, дето лигите им текат по клавиатурата Naughty

# 23
  • Мнения: 1 768
Аз мога или не мога да ви убия и да ви излежа? Crossing Arms
Манастирски боб им се прияло. А за такива като мен не мислите, дето лигите им текат по клавиатурата Naughty
Веч,съжалявам. Embarassed Hug
Ти поне можеш да си го сготвиш. bowuu

# 24
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Манастирски боб им се прияло. А за такива като мен не мислите, дето лигите им текат по клавиатурата Naughty

Вечи, не се ядосвай.
аз го правя много бързо. купувам си една-две консерви бял, голям боб от италианците и само леко го слагам с подправките и зеленчуците да клокне.

не е задължително 3 часа да го правиш! Wink

# 25
  • Мнения: 3 521
Сърф,я украси малко темата с бобената чорба. Praynig

Стига бе, ще станем като готварски форум.

# 26
  • Мнения: 461
Наготвихте ли боба, да вадя ракийката?
Докато си лафим за готвене и плетки, поне няма опасност да ни заключат.

# 27
  • Мнения: 3 521
Темата беше станала доста дълга - ако говорим прекалено много и за плетки пак същото ще стане - 15 страница, ключа, катинара и аре у лЕво, драги Хайнц.

Шехи, приемам твоето най-искрено извинение. Laughing В този ред на мисли в доста от старите теми също не фигурира ника ти - още от градината-горската липсваш, а най-вероятно и от преди това, но не се отваря в момента архива, за да видя, кога точно си изфирясала.

Нат, как мина интервюто?

# 28
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Наготвихте ли боба, да вадя ракийката?
Докато си лафим за готвене и плетки, поне няма опасност да ни заключат.

какво да я вадиш, тя ти на гърба. hahaha
пиянството на една тема... Crazy

аз съм късогледа ама май нещо започвам да не различавам границата между модериране и цензура.
може проблемът да е в мен.
аз не разбрах защо заключиха старата тема. едва ли е заради изписването за 2ри път на 15тата страница.
мисля, че и не искам да знам. Stop

стига ми, че като българка в чужбина трябва да се самоцензурирам, че в този форум това пречи на разни дерибеи. Tired

# 29
  • Мнения: 1 178
Вечи, бъди силна, помисли си какво повишено гаzоотделяне те чака след боба и го игнорирай  Mr. Green
и на мен ми липсваше  Hug

Жабке, аz zнам, че Zymafluor, се дава не само като профилактика срещу кариес, а и като профилактика срещу рахит. Хората са иzчислили, че слънчевата светлина в де. е недостатъчна и zатова дават витамин Д. Колкото до флорида, докато давам Zymafluor иzполzвам паста zа zъби беz флорид, солта е в много ограничени количества, така че не виждам риск да се префлоридиzира.

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 16:39 от Котарана

Общи условия

Активация на акаунт