Златна мода

  • 10 988
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 474
Харесвам златото, но рядко го нося напоследък  Rolling Eyes
Обаче не обичам масивните злата, много циганско ми изглеждат Rolling Eyes
Това ми харесва: http://kri.com.ua/wp-content/uploads/zoloto.jpg

# 61
  • Мнения: 17 409
Ееех, размечтах се за годежен пръстен. Нали си нямам...
Харесвам и нося/бих носила нещата от линковете на Ядрената и ЛЕо

# 62
  • Мнения: 620
Ееех, размечтах се за годежен пръстен. Нали си нямам...
Харесвам и нося/бих носила нещата от линковете на Ядрената и ЛЕо

При мен обиците са даже само бледа представа за това,което ми допада,но нямах нерви да преравям сайтовете за точния модел ConfusedОще по изчистено Peace
Този вариант,но плоски

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 07:30 от Nuclear Queen

# 63
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Това,което е показала мадам Помпадур,изобщо не ми харесва.Много са старинни за моя просташки вкус.
Ставаше въпрос за " жълто злато " и за " масивни бижута " и аз случайно открих такива и реших да ви ги покажа  smile3521

# 64
  • Мнения: 1 103
И аз нося само злато  от как се помня  не ми харесва среброто изобщо е като ученичка съм носила  Rolling Eyes малко детска му работа  Joy

# 65
  • Мнения: 2 161
Това,което е показала мадам Помпадур,изобщо не ми харесва.Много са старинни за моя просташки вкус.
Ставаше въпрос за " жълто злато " и за " масивни бижута " и аз случайно открих такива и реших да ви ги покажа  smile3521
Аха, разбрах сега.

# 66
  • Мнения: 148
Харесвам златото, но рядко го нося напоследък  Rolling Eyes
Обаче не обичам масивните злата, много циганско ми изглеждат Rolling Eyes
Това ми харесва: http://kri.com.ua/wp-content/uploads/zoloto.jpg

   newsm10  Това и на мен ми харесва!  Обожавам златото! Гледам да не се кича много , че не ми ходят масивни бижута /дребосъче съм newsm03/ , но честичко си мечтая да съм рекламно лице на Алтънбаш...

# 67
  • Мнения: 2 161
Масивните бижута отиват точно на по- нежни хора.

# 68
  • Мнения: 17 409
Ееее, Шанел, разби ме! Mr. Green
Как на нежни, бе? И аз съм дребус, но не се виждам с масивни неща по себе си...

# 69
  • Мнения: 2 161
Е,аз не си представям пръсти като кебапчета и по тях масивни пръстени.

# 70
  • Мнения: 2 161
Ама какво значи дребос?Аз съм 165,не съм ниска,но и висока не съм.

# 71
  • Мнения: 165
Масивните бижута отиват точно на по- нежни хора.
Напълно съм съгласна Chanel Peace

# 72
  • Мнения: 620
KATI_Z,незнам дали е модерно,пък и не че интересува,но аз нося такава гривна.Не е кръгла,а по-скоро четвъртита и плоска.незнам дали разбра.На мен много ми харесват тънките гривни,под формата на обръчи.мисля,че за лятото страхотно ще стои,ако се нанижат много такива гривни на едната ръка.Но аз лично нямам точно от този тип.

и на мен много ми допада тази идея,смятам да я осъществя по някое време,нищо,че ще дрънкам.
Но ги искам плоски като обиците,не понасям халка тип "тръба" Confused

намерих в линк на една от девойките модела на обиците си...http://www.vicigold.com/layout/pics/catalogue/ob/k11f60_5p00_m.jpg

# 73
  • Мнения: 2 100
evanescent, не можах да спя направо. Много ми хареса тоя пръстен, дето си го дала още при публикуването на темата....ще пратиш ли линка, от който си го намерила за да получа повече инфо за него? Идва ни годишнината от сватбата, та си напрайх устата пред мъжо да видим дали ще ми уйдиса  Blush

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 15:48 от Джиджа

# 74
  • Мнения: 17 409
Е, Шанелче, направо си си висока. Аз съм 1.60 Grinning Обаче по- скоро имах предвид не пръстени, а разни там гривни, колиета...
Ядрена, харесвам ги. Имам плоски и аз.

Общи условия

Активация на акаунт