забелязват ли ви по улиците

  • 9 148
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 961
Дали се обръщат след мен, не мога да кажа, защото аз не се обръщам след хората.
Peace

# 16
  • Мнения: X
Понякога да,понякога не. Забелязала съм,че има връзка и с настроението ми ,и с начина по който съм се облякла.

# 17
  • Мнения: 1 224
Ей са ще се наредят едни красавици в темата, където от всички строежи им подсвиркват, ама споко те и на куче в пола свиркат Mr. Green
Оставам в темата да прочета за неземната красота на съфорумката.

В грешка си Simple Smile На мен примерно от строежи не сметят да ми подсвиркват... изглеждам твърде лачена  Laughing Joy
На тебе ти свиркат Мерцедеси, Бугати, Ферари  Wink
Joy Мирела , цял ден се чудя какво да пия за глава, добре че влязох тук .. ти ще ми я излекуваш  Mr. Green Иначе по темата - като вървя по улиците нямам време да гледам кой ме гледа, защото гледам кучките които гледат мъца ми и злобея  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 103
Ма дръж си мъжа, тукувиж някоя натокана съфорумка ти го гепи под носа

# 19
  • Мнения: X
Ей са ще се наредят едни красавици в темата, където от всички строежи им подсвиркват, ама споко те и на куче в пола свиркат Mr. Green
Оставам в темата да прочета за неземната красота на съфорумката.

 hahaha hahaha hahaha   Joy Joy

# 20
  • Мнения: 1 224
Ма дръж си мъжа, тукувиж някоя натокана съфорумка ти го гепи под носа
Мани , човек да го е страх да излиза. Аз вече го заключвам на сигурно място , че тука бол с ЕксМутреси  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 17 407
Вървя, с надежата някой да ме забележи, да ми смигне, да се обърне след мен. Уви, невзрачна съм Sad

# 22
  • Мнения: 1 322
Голям смях пада в тази тема.

# 23
  • Мнения: 5 647
Оставам в темата да прочета за неземната красота на съфорумката.

Мдааа, само дето нямаме п.шки да си ги мерим, иначе гледай тогава какво става.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 224
Дренка , и ти си като мен . Аз си купувам дрешки , за да ме виждат хората . Обикновено си ги купувам в ярки цветове, тогава ме гледат най-много. Сега съм си нахлузила жилетката , която попринцип е за колата. С нея ме виждат и навън и в колата  Peace Известна съм newsm36

# 25
  • Мнения: 5 103
Оставам в темата да прочета за неземната красота на съфорумката.

Мдааа, само дето нямаме п.шки да си ги мерим, иначе гледай тогава какво става.  Mr. Green
Може да си мерим на коя колко пъти са и свирнали днеска? Или чувствате ли се като куче когато ви свиркат?

# 26
  • Мнения: 5 103
Дренка , и ти си като мен . Аз си купувам дрешки , за да ме виждат хората . Обикновено си ги купувам в ярки цветове, тогава ме гледат най-много. Сега съм си нахлузила жилетката , която попринцип е за колата. С нея ме виждат и навън и в колата  Peace Известна съм
Е то остава без дрешки да тръгнеш.   Ма те те мислят за паун с шареното и ярките цветове , за туй те заглеждат Hug
Мале какво ще правим такиа невзрачни newsm78 с тебе

# 27
  • Мнения: 17 407
Аз ще почерпя, ако някой ми свирне, бе! АКо ще, и от боклукчийски камион да е.

# 28
  • Мнения: 1 224
Е.. разбира се , че е заради шареното , ти да не си помисли , че защото съм красива ?! Глупости.. просто Шареното им бърка в очите  Mr. Green Hug

# 29
  • Мнения: 5 103
Аз ще почерпя, ако някой ми свирне, бе! АКо ще, и от боклукчийски камион да е.
Са лятото като дойда във Варна ще взема някой от музикалната академия да ти свирка, в краен случай ще го кача в колата да ти свирка и да ти вика - Ей маце ще ти скъсам шортите. Ще ти изтропам сандалките. Или ей какъв секс си.

Общи условия

Активация на акаунт