Моля, помогнете за режима!

  • 941
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 207
Те момичетата са те успокоили, но ако мога и аз да помогна. Мойто чаве (верно малко по-малки сме) яде също по 150 гр. (е верно и едно нощно) но всеки мой опит да направя яденето на 180 беше неуспешен и само така си хвърлях. Според мен, а както гледам и другите мами всяко дете си знае колко му е стомахчето. Чудя се тия педиатри защо не вземат да почетат малко. Аз като комп. специалист чета посотянно за новостите, те защо не го правят. Все си знаят едно и също наддава малко->тъпчи го и после се чудим защо все повече и повече се превръщаме в затлъстяла нация (барабар и мен към нея)  Laughing

# 16
  • Мнения: 423
Мисля, че най малкото което трябва да направиш преди да решиш че детето не качва достатъчнно е да го измериш още веднъж(след две седмици). Още повече - аз също съм на мнение, че 150гр. не е чак толкова малко. Ако толкова много искаш да качватте още- давай каша по-често(ние сме на същия график като вас, но каша ядем 3-4 пъти седмично). И все пак, не превръщай килограмите на бебо във фиск идея.  Grinning
И мевду другото- от плодовите пюрета не се качва. Те само засищат.

# 17
  • Мнения: 140
rebus4e - въобще не искам детето ми да става плондир, просто тая лекарка ме стресна с нейните коментари колко малко е качил и че трябвало да качва около кило всеки месец Shocked.Но сега вече знам и няма да и се впрягам Simple SmileТия лекари които се занимават с деца ,защо не ги карат да минават някакви опреснителни курсове и то не точно опреснителни ,а за новостите в дадената сфера? Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 672
бобето, ако качва по кило всеки месец, на година и половина можеш да го даваш вече първокласник  Mr. Green

Много руска литература четат ми се струва...

Не и се връзвай  Hug

# 19
  • Мнения: 9 973
качило ти е 150 гр. защото сте дръпнали 4см. Wink

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
качило ти е 150 гр. защото сте дръпнали 4см. Wink
И аз така мисля.Изчакай и виж другия месец как ще е.
Споко!Нормално е да е различно всеки месец!
Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт