Абитуриентски Бал 4

  • 41 398
  • 356
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 752
Ето и линка към снимките: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223778&photo=8

Между другото аз продължавам да си се харесвам така.Тая надежда,че все пак ще има променени мнения като видят "на живо" съчетанието.
Държа да отбележа,че колана няма да е точно този,но просто този ми попадна под ръка в този момент Peace

Ами не е лошо, но някак грубо ми идва това съчетание. Сандалите ще те направят много по-елегантна. ИНаче роклята ти стои хубаво  Peace

# 16
  • Мнения: 1 354
кое точно ти идва грубо?
Не искам да споря,в моите очи е перфектно!
Но просто искам да разбера?Някак си не мога и не мога да го проумея.
Обясни ми  Praynig

# 17
  • Мнения: 957
Аз си те харесвам така.Това със сандалките ще е прекалено класическо, а така е по разчупено и различно ( А мисля,че точно това се търси). P.S. .С една черна диадема с права косичка ще си екстра за този тоалет,и да сисъс опушен грим

# 18
  • Мнения: 22 437
Ето и линка към снимките: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223778&photo=8

Между другото аз продължавам да си се харесвам така.Тая надежда,че все пак ще има променени мнения като видят "на живо" съчетанието.
Държа да отбележа,че колана няма да е точно този,но просто този ми попадна под ръка в този момент Peace

Ами ти хубаво се харесваш, но с тези боти и дължината на роклята изглеждаш все едно нямаш крака. Всеки разбира се си има собствено мнение, но не едно момичети каза, че съчетанието не е добре и това е видно и от снимките. Не е въпроса на нас какво ни харесва, а как би изглеждала наистина добре.

# 19
# 20
  • Мнения: 1 354
Изглеждам без крака,защото съм снимана от високо.
Брат ми е висок 2м,а аз едва 165см,така че...
Уфф няма значение. Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 4 752
кое точно ти идва грубо?
Не искам да споря,в моите очи е перфектно!
Но просто искам да разбера?Някак си не мога и не мога да го проумея.
Обясни ми  Praynig

И на мен ми е трудно да го обясня, просто не ми допада. НО най-важното е ти да се чувстваш добре и да се харесваш. Иначе подкрепям Ефи за диадемата ама съм за слаб грим, че опушен сутрин не ми харесва. Peace

# 22
  • Мнения: 957
Той като е опушен не е задължително да е много силен. То опушено и със розово се прави Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 782
Лорън, като цяло ми харесваш много, роклята ти стои страхотно, но нещо не ме грабва... Не мога да обясня какво Thinking Виж все още мисля,че ако съчетаеш роклята с други обувки, ще е по-добре, наистина си малко грубичка.... Но също е вярно,че ако искаш можеш да бъдеш и ще бъдеш по-различна с ботушките. Това най-вече зависи от твоя стил на обличане. Смело действа така, както ти решиш Peace

# 24
  • Мнения: 1 354
Ааа без диадеми....нали ще имам капела  Mr. Green
А иначе грима сигурно ще е лекичък,че в 10 сутринта мнооого ме мързи да се хлепосвам Blush

# 25
  • София
  • Мнения: 4 752
Той като е опушен не е задължително да е много силен. То опушено и със розово се прави Simple Smile


Сигурно. Аз го свързвам със сиво, черно, кафяво.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 752
Лорън, а каква ще е шапката? От каква материя?

# 27
  • Мнения: 1 354
ооо въобще си нямам идея.
Мерих я в Илтокони(май съм споменавала)и много се харесах и реших,че ще си я взема за изпращането.
Миналата година всички бяха забавни и с нещо различни,в този стил.
Та...незнам каква е материята,май изглеждаше на плетиво,ама на допир не беше.
Като я купя ще я снимам.
А иначе ето линк,на който съм аз с плътна,черна диадема.
Снимките са правени декември месец.Бяхме се събрали по случай коледа.Сега косата ми е по-дълга  Thinking Blush
И за да се ориентирате коя съм аз...първата в дясно от момичето с бялото.  Mr. Green
паролата е 666666

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225446

# 28
  • Мнения: 2 110
Лорън, изглеждаш супер в роклята.
Не ги слушай другите! Имаш хубава фигура и ти отива! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 240
Лорън, като цяло ми харесваш много, роклята ти стои страхотно, но нещо не ме грабва... Не мога да обясня какво Thinking Виж все още мисля,че ако съчетаеш роклята с други обувки, ще е по-добре, наистина си малко грубичка.... Но също е вярно,че ако искаш можеш да бъдеш и ще бъдеш по-различна с ботушките. Това най-вече зависи от твоя стил на обличане. Смело действа така, както ти решиш Peace

На същото мнение съм....и за мен не е добро съчетание и не показва всички "достойнства" на фигурата ти, но ако пък стилът ти е такъв- по-грубоват, няма проблеми! Наистина е важно ти да се харесваш Peace

Общи условия

Активация на акаунт