Абитуриентски Бал 4

  • 41 390
  • 356
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 9
мисълта ми е че самата ти сигурно би харесала и не-остри обувки за бал ако стоят хубаво с роклята и всичко останало  Simple Smile не бъди толкова категорична искам да кажа. иначе ясно - харесваш по-официални рокли с по-бални остри обувки. ок. всеки си има вкус и стил и въпреки че аз харесвам по-различни неща браво на теб че си имаш собствени претенции и разбирания - лично твои Simple Smile обикновено момичетата на нашата възраст харесват каквото има по магазините, т.е. каквото харесва стадото, защото в крайна сметка търсенето определя предлагането Wink хубаво е да имаш собствено мнение и аз много уважавам такива хора дори да не мисля като тях Simple Smile евала на теб

ПС: събирам идеи за бужута - за колие, обеци и пръстен които да са максимално семпли защото по деколтето на роклята има плътно защити черни пайети - 2 реда. самата рокля е черна дантелена с голяма цикламена панделка, по-скоро е бонбонеста отколкото бална (като за момиченце-баРЕлинка Grinning)

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 14:45 от karamelka89

# 256
  • Мнения: 2 229
...а не само красота и след 1 час да го захвърлиш под масата или на масата  Mr. Green и да се прибираш боса,защото краката толкова те болят от танците и не може да ходиш с тях!Лично аз не съм си събувала обувките и не спрях да танцувам,съученичките ми също не спряха, но беше ужасно противно защото повечето бяха боси  и гледката беще просто ужасна  Sick Красиви с хубави роклички и като ги вдигнат едни мръсни крака  Sick ! ...

Аз носих моите 8 часа и в полунощ си обух джапанки. Mr. Green Изобщо не ми пукаше, а и не вярвам някой да е обърнал внимание, освен може би някоя префърцунена госпожица, която си е нямала друга работа освен да оглежда детайлно всички. Laughing

# 257
  • Мнения: 9
аз затова ще си купя същите обувки като високите за балната вечер, само че ниски и ще си ги взема с мен ако ме заболят краката да си обуя ниските и пак да отиват на тоалета Grinning

# 258
  • София
  • Мнения: 4 751
illy покажи ни твоите обувки от бала

ще потърся снимки, защото сандалите ми не са в този апартамент И няма как да ги снимам. Peace

http://www.picvalley.net/u/22/5427_595.JPG
Това е някаква снимка от лятото и изрязах краката, малко в странна поза съм ама се виждат общо взето.

# 259
На мен обувките ми харесват въпреки,че и аз предпочитам сандали,но в никакъв случай не мога да ги нарека грозни  Peace

# 260
  • Мнения: 222
illy покажи ни твоите обувки от бала

ще потърся снимки, защото сандалите ми не са в този апартамент И няма как да ги снимам. Peace

http://www.picvalley.net/u/22/5427_595.JPG
Това е някаква снимка от лятото и изрязах краката, малко в странна поза съм ама се виждат общо взето.

Много ми харесаха тези сандали.Шивачката ме попита с какво ще бъда-сандали или обувки,защото от товиа зависело и дължината на роклята,аз по принцип искам до коляното или малко над него и ако съм с обувки ще е по-добре да е под коляното,а ако съм със сандали може и по-къса да....Но на мен като че ли повече ми се иска да съм със сандали...

# 261
  • София
  • Мнения: 4 751
illy покажи ни твоите обувки от бала

ще потърся снимки, защото сандалите ми не са в този апартамент И няма как да ги снимам. Peace

http://www.picvalley.net/u/22/5427_595.JPG
Това е някаква снимка от лятото и изрязах краката, малко в странна поза съм ама се виждат общо взето.

Много ми харесаха тези сандали.Шивачката ме попита с какво ще бъда-сандали или обувки,защото от товиа зависело и дължината на роклята,аз по принцип искам до коляното или малко над него и ако съм с обувки ще е по-добре да е под коляното,а ако съм със сандали може и по-къса да....Но на мен като че ли повече ми се иска да съм със сандали...

Аз бях с къса рокля  Crazy

# 262
  • Мнения: 165
...а не само красота и след 1 час да го захвърлиш под масата или на масата  Mr. Green и да се прибираш боса,защото краката толкова те болят от танците и не може да ходиш с тях!Лично аз не съм си събувала обувките и не спрях да танцувам,съученичките ми също не спряха, но беше ужасно противно защото повечето бяха боси  и гледката беще просто ужасна  Sick Красиви с хубави роклички и като ги вдигнат едни мръсни крака  Sick ! ...

Аз носих моите 8 часа и в полунощ си обух джапанки. Mr. Green Изобщо не ми пукаше, а и не вярвам някой да е обърнал внимание, освен може би някоя префърцунена госпожица, която си е нямала друга работа освен да оглежда детайлно всички. Laughing
 
 Ами не е нужно да оглеждаш детайлно ,то просто се забелязва  Flutter

# 263
  • Мнения: 165
Виж сега за къса рокля сандалките са перфектни,но за дълга рокличка по-официална лично на мен не ми харесва!Аз мисля да приключим  spam2

# 264
  • Мнения: 6 017
Аз мисля да съм с къса рокля и сандали- за мен това е идеалната комбинация, а ако беше дълга рокля можеше да е с обувки.... А иначе някои знае ли къде във Варна има магазини със хубави рокли, защото на 1-ви отивам за рокля и т.н.

# 265
  • Мнения: 1 813
 smile3511 smile3514

Не мога да се разбера с фризьорката ми като никога за толкова години. Аз и казвам,че не искам удължена коса на букли и прочие ,нито булченска прическа за бала си и тя накрая ми вади пак булченска снимка.
Дайте някой сайт с прически,но с пусната коса. Просто да са оформени някак.

# 266
  • Мнения: 1 813
Една актуална за последните години абитуриентка :

Етоо

 Joy

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 18:57 от аХ`Не!

# 267
  • Мнения: 1 813
Обувките не са отворени отзад (на петата) а пък и моят бал беше мин.година все пак  Mr. Green за 1 година нали се сещате колко се променя модата, и че за вас това вече е ретро ,а за мен мин година си беше модно! Така, роклята с която бях тези обувки пасваха идеално,не вървеше да си взема сандали, защото щяха да седят ужасно,отностно височината все пак трябва и да са удобни нали?!?а не само красота и след 1 час да го захвърлиш под масата или на масата  Mr. Green и да се прибираш боса,защото краката толкова те болят от танците и не може да ходиш с тях!Лично аз не съм си събувала обувките и не спрях да танцувам,съученичките ми също не спряха, но беше ужасно противно защото повечето бяха боси  и гледката беще просто ужасна  Sick Красиви с хубави роклички и като ги вдигнат едни мръсни крака  Sick !


Ето така ли бяха ?
краченца

 Mr. Green

# 268
  • Мнения: 4 435
Една актуална за последните години абитуриентка :

Етоо

Ужас. Sick  Sick  Sick
Но сандалите й ми харесват.

# 269
  • Мнения: 1 813
Една актуална за последните години абитуриентка :

Етоо

Ужас. Sick  Sick  Sick
Но сандалите й ми харесват.

Не ужас  Mr. Green - Шок и ужас.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт