Абитуриентски Бал 4

  • 41 803
  • 356
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 576
Следи, мила ти доста време търси рокля, която като гледам като модел се среща навсякъде.
Изненадах се , че толкова време все не я намираше.... Rolling Eyes

# 166
  • Мнения: 689
След, да не се разсърдиш сега, но без коронката май ще е по-добре. Но ти си решаваш сама. Роклята е чудна.

# 167
Много е сладка роклята, а с обръч ли е ?

# 168
  • варна
  • Мнения: 564
Невероятна си!

# 169
  • Мнения: 6 051
СлеДи оТ СълЗи роклята е разкошна, поздравления за добрият избор.

# 170
  • Мнения: 1 317
Много си сладка, наистина като принцеса   smile3521
Само един съвет - мисля, че коронката ще стои по-добре ако косата ти е вдигната, така и обеците ще се виждат много по-добре  Peace

Я кажи - как се почуства като я облече, а  Wink Аз лично, навремето, не можех да повярвам, че съм в бална рокля и че ще бъда абитуриентка след 2 месеца  Crazy

# 171
  • Мнения: 893
Mambina, аз си намирах, ама и ените бяха фантастични  Laughing Иначе ни най малко не съм очаквала да съм с такава...даже не исках да пробвам от този тип, но като пробвах...се харесах Simple Smile)
dida_p, не се сърдя, но короната остава!  Embarassed
CiNdEreLLa`, с два малки обрача...не тежи и не мисля, че е точно торта... Blush Пробвах с големи обръчи, но мн тежаха, а и бях като булка  Rolling Eyes
eleonor@, да, да...тя ще е прибрана отстрани Simple Smile))   bouquet ЛКак се почувствах...аз се снимах за ретро с рокля и тогава ми беше шок...сега приех нормално, че съм с рокля, но мн се харесах Simple Smile))
 Благодаря на всички за милите думи! Мн хубаво ми стана, едно топло отвътре Simple Smile bouquet  bouquet  bouquet

# 172
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
харесва ли ви

# 173
  • Мнения: 3 782
СлеДи оТ СълЗи, изглеждаш адски щастлива. Това е най-важно. Wink
nameika, харесва ми този модел, но ми се струва,че се изиства манекенска фигура.

# 174
Защото и на мен не ми изглежда много разширена надолу, затова попитах дали е с обръч Simple Smile Аз също твърдо бях решила да не съм с такава рокля, но се оказа, че точно такава си поръчах  Thinking  Така че не си само ти  Blush

# 175
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
СлеДи оТ СълЗи, изглеждаш адски щастлива. Това е най-важно. Wink
nameika, харесва ми този модел, но ми се струва,че се изиства манекенска фигура.
ами тя абитуриентката която ще я обече е манекенка,но още не е решила де избира между нея или тази и тая

# 176
  • София
  • Мнения: 4 789
Една моя съученичка беше със същата рокля като тази от втората снимка.

# 177
Първата е най-яка според мен Simple Smile Wink

# 178
  • Мнения: 3 782
По-скоро първата. Като третата която е тип чалга..., не искам да обидя никого, има страшно много вариации.

# 179
  • Мнения: 4 435
Теди,радвам се че намери своята рокля и си щастлива. Hug

CiNdEreLLa` аз съм за роклята която е облякла Соня Васи.Много ми хареса.Обувките също. Peace

Общи условия

Активация на акаунт