Само пасирани храни на 11 месеца?

  • 958
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 049
Не бьрзай, всичко ще си дойде естествено. Можеш да му даваш и занапред отвреме навреме някое сухарче или бананче да видиш дали проявява вече интерес да ги гризка. Ако няма желание, не го насилвай.  Hug 

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ще следя темата  Peace Моя е на 1,5 и яде само пасирано  Crazy

# 17
  • Мнения: 753
Ако много му харесва това,което му предлагам яде и съвсем едро,но в противен случай е изключено-трябва да е доста фино за да яде....

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Пасирах до годинка и половина редовно,а след това по-рядко.От време на време пак го правя   Confused

# 19
  • Мнения: 779
еехееееееее значи аз да дишам спокойно .. WhistlingБях се дертитосала дето се казва.. LaughingДобре съм дошла в клуба на пасираното хапване.. Grinning

# 20
  • Мнения: 1 217
И Калоян непасирана манджа не яде
Сухарите за попарата ги правя на галета.
Кус-кус за закуска го разварявам.
Ако му попадне по.голямо парченце,почва едно ровене в устата,позиви за повръщане и даже повръща.
Давах няколко пъти бисквитите на Плазмон.Повечето пъти се давеше  и повръщаше.Спрях ги.
И при нас е интересното,че като му дам от пръсти те си,дъвче та се къса,но от лъжичка гълта веднага.
Даже имам чувството,че и не усеща вкуса на храната с това моментално гълтане.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами аз какво да кажа като нашия малък "батко" все още яде пасирана храна. Embarassed EmbarassedИначе яде и кюфтета и сандвичи,но когато е с лъжица не иска да преглътне въобще. Embarassed Embarassed
Май грешката ми беше,че започнах да пасирам още в началото всичко вместо да оставям по-дребни частици да дъвче. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт