ВРАЦА - 10

  • 10 912
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Здравейте,аз днес имам проблем с този сайт,но се надявам да не е за дълго.Ама вие много сте изписали бре хора.Честита ни нова тема.Нашето бебче за сега още казаха че е рано да го видим какво е,но като ида в сряда другата седмица ще питам пак дали може да се види.За сметка на това пък е много подвижно и подскокливо.
ZuzyM Успех на децата ти  newsm10

# 16
  • Мнения: 2
Здравейте,аз днес имам проблем с този сайт,но се надявам да не е за дълго.
И аз така само една грешка 500 ми дава! #Cussing out

# 17
  • Мнения: 728
О а аз чак сега да видя новата темичка...
ММ да видях си гешката сърдитото голот бебе е Крис а мамата цяла в крем против подсичане съм аз...ще се поправя в албума.

# 18
  • Мнения: 159
Хайде цоп и аз в новата темичка  Simple Smile Ей много се скапа туй време, дават го чак в понеделник да се оправи, а до тогава вкъщи Sad
ZuzyM успех на дечицата- сигурна съм че ще се справят прекрасно Laughing

# 19
  • Мнения: 2 425
Здравейте  Stop
Аз днес спя с отворени очи, че Валя в 4 ме събуди и чак сега със триста зора заспа, а в нас е паднала бомба и няма кога да легна. А сега ставам да чистя с малкото сили, които ми останаха, че от няколко часа само с щерката се занимавам, а тя взе да иска само на ръце и е чудо  Sick Това зъбите са много лошо нещо  ooooh! Мойто кротко бебе се скри някъде и сега си имам един малък дзвер  hahaha Много ми липсват моментите в които спеше по цял ден  Whistling

# 20
  • Мнения: 41
ХИХИИХИ здравейте и от мене, Хората са казали малки деца малки проблеми, исчакаи да поотрасне  hahaha
ZuzyM - Успех на тържествата бъди сигурнас че ще се справят твоите сладурковци. Peace
Ако някои е ходил на курса да разкаже как е било че ми е много интересно.  Praynig
аз сега се връщам от зъболекар та реших и 2- да правя та беше голям зор, ама по добре да ги махам  Crazy

# 21
  • Мнения: 728
_baby Оооо аз съм същата с едното око спя с другото съм будна, а ръцете ми се откачиха ooooh!.. трябва да си взема резервни.. само че нашия разбойник.. цяла нощ се напъва и пъшка..тия гадни колики нямат свършване  Cry Храних го 4 пъти тази нощ.. та дано се успокой ама.. тцът.
Има разни гелчета за зъбките.. ама ми казаха,  Naughty че колкото капките помагат за коликите, толкова и гелчетата помагат за зъбките

# 22
  • Мнения: 2 425
При мен действа само тоталната умора. Стискам зъби на това че мрънка и започвам да я местя от колелото в проходилката, в количката, в кошарката и ако после пак не иска в някое от тези я нося в креватчето. А довечера я оставям на баща и и лягам. При него глезенките не минават  Joy

# 23
  • Мнения: 728
Чакайте да ви се похваля.. Изпратих една класация на 5 парчета за предаването Coffee Break по ММ и сега ми се обадиха че ще я излъчат в събота от 16:00... и ще ми изпратят награда новия диск на Cris Cornel и "Mеds" na Placebo.. За първи път получавам награда..  newsm44 като некво дете се радвам

# 24
  • Мнения: 301
Браво Red_Sonya  smile3501 много се кефя на такива неща.Честито!!!
Ох,заради тържеството трябва да си тръгна в 15ч от работа,а са ме затрупали с документация която трябва да е готова за утре сутринта ooooh!

# 25
  • Мнения: 556
и мойто бебе с характер,не се показва само дупенце Laughing иначе всичко е ок,предписа ми за киселините Талцид и Малтофер,че желязото ми е съсвсеем малко под нормата.някоя от другите мами да е ходила на фетална морфология?даде ми един номер,ако искам да отида да се обадя да запазя час.сега ще се разровя да видя какво представлява

# 26
  • Мнения: 41
 Red_Sonya   честита ти награда   bouquet всички се радваме така
litle angels - има време бебчо ще се покаже така е по интересно да не знаеш отколкото да ти го объркат  Crossing Arms а за това фетална морфология не съм чувала Tired

# 27
  • Мнения: 2
Red_Sonya честито и от мен!
litle angels тогава да знаеш че сигурно ще е момче те са такива срамливковци.Но какво то и да е да е живо и здраво!
_baby така е с тези зъби и нашия такава мухичка беше а като тръгнаха зъбите сама мрънка и реве направо ни беше побъркал.

# 28
  • Мнения: 2 425
На мен не ми пречи на нервната система, защото от няколко години работя с клиенти и те са я разбили тотално (за лудницата съм вече Crazy, благодарение на държанието на клиентите), а ми е тъжно, че бебчо се мъчи и не помага тая паста Калгел  Sad

# 29
  • Мнения: 904
Да се запиша и аз,че да мога да следя темата Mr. GreenНашето тържество беше вчера,с големи притеснения си казахме стихчето,което е напредък,защото за коледното тържество Цвети не пожела и да се доближи до дядо Коледа.

Общи условия

Активация на акаунт