Нови придобивки във вашата кухня!

  • 32 509
  • 350
  •   1
Отговори
# 300
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Парцала(каква хубава думичка) представлява лента от микрофибър 42/12 см.,която изпирам в кофа с препарат и го изцеждам на ръка.Това не е трудно.И после го поставям на държача.В този случай не се разнасям с кофата от стая в стая както го правех до сега.

# 301
  • София
  • Мнения: 11 148
Видях я подочистачката.
Преди време направих грешката да си купя и аз ....
Или аз съм индианец или тя не е измислена като хората, няма как да я изтискаш след като я топнеш в кофата, само на ръка, ужасно ...
Сега ми седи като паметник нерукотворний ...

# 302
  • София
  • Мнения: 463
Благодаря , Елица  bouquet
Май добре съм се насочила към тази http://www.leifheit.de/2003/haushalt/bewaehrt_und_begehrt/hausre … ausrein_picobello
 -може да се изстисква без да се цапаш, а и чистещата част има възможност да се заменя като се замърси,купуват се резервни .
 Ако за едната стая поне 5-6 пъти ходя да пера микрофибъра ще се изнервя със сигурност newsm03

# 303
  • Мнения: 2 591
моята най-нова придобивка е съдомиялна - доволна съм, че си я взех, спестява ми много време и труд Wink

# 304
  • София
  • Мнения: 11 148
Честито, каква е ?  Wink

# 305
  • Мнения: 2 591
тъкмо писах в темата за съдомиялните - исках индезит, но се оказа, че всички налични в магазина са китайски и аз си взех мидеа, за да знам, че поне наистина е китайска Rolling Eyes пък и си спестих 200 лв Mr. Green

# 306
  • София
  • Мнения: 11 815
Честити нови придобивки,на тези,които имат такива!
Елица благодаря за инфото и аз си мислех,че става въпрос за същия продукт.
Самия факт обаче,че се изтисква на ръка т.е. се цапаш ме отказа.Гледам отвсякъде да си улесня живота,не че успявам...
Отдавна в Практикер съм харесала продуктите на "LEIFHEIT",които Искричка е показала.Не са евтини,но и аз съм решила,че ще пробвам.

# 307
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Честити нови придобивки,на тези,които имат такива!
Елица благодаря за инфото и аз си мислех,че става въпрос за същия продукт.
Самия факт обаче,че се изтисква на ръка т.е. се цапаш ме отказа.Гледам отвсякъде да си улесня живота,не че успявам...
Отдавна в Практикер съм харесала продуктите на "LEIFHEIT",които Искричка е показала.Не са евтини,но и аз съм решила,че ще пробвам.


И аз съм фен на тези продукти. Преди години си бях взела от метро тяхна поставка за домакинска хартия с две приставки за алуминиево фолио и за домакинско фолио, много удобно нещенце.

# 308
  • София
  • Мнения: 463
LEIFHEIT са на промоция понякога в Метро ,проверявайте брошурите ,продават и резервните нещица. Винаги е по-изгодно от Метро в промо да се купят Peace

# 309
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
iskrichka, със сигурност продуктите на LEIFHEIT са по-добри предполагам и като цена.Моят апартамент е тристаен и за тази площ изпрах 3-4 пъти парцалчето.Абе като за първи уред става. Laughing

# 310
  • Мнения: 8 999
iskrichka, със сигурност продуктите на LEIFHEIT са по-добри предполагам и като цена.Моят апартамент е тристаен и за тази площ изпрах 3-4 пъти парцалчето.Абе като за първи уред става. Laughing

ellytza, и аз имам такова парцалче, но си го купих от кварталните домашни потреби за 8 лева. Наистина е досадно, че трябва да се пере на ръка, но аз вече спрях да го мокря. Забърсвам със сух парцал, отвреме навреме го почиствам /първо с ръчичка над кофата обирам космаци и валмаци, а после тайно го тупвам от балкона/ и продължвам да чистя. За едно овършаване на хола и двете детски стаи го почиствам 3-4 пъти. Този парцал го ползвам само за еждневно забърсване, но не и за основно почистване. Хубавото му е, че рамото, на което се закрепя микрофибъра е много маневрено и без усилия достигам до всички тайни и забити кътчета.

# 311
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
baibibi ,аз също мисля ,че ако се забърсва ежедневно ще си спестя много усилия в основното,което при мен е сведено  максимално  до веднъж седмично. Просто изтъкнах плюсовете в сравнение със старите "ресни" ,с които миех пода.

# 312
  • Мнения: 8 999
baibibi ,аз също мисля ,че ако се забърсва ежедневно ще си спестя много усилия в основното,което при мен е сведено  максимално  до веднъж седмично. Просто изтъкнах плюсовете в сравнение със старите "ресни" ,с които миех пода.

ellytza, аз всъщност пропуснах да отбележа основното предимство на този парцала /освен поврътливото рамо/. Това е, че не замазва. Вкъщи сме изцяло на ламинат и с каквото и да миех и колкото и добре да изстисквах гъби, ресни, ленти, мопове и т.н., все оставаха едни черти, които страшно ме дразнеха и стоеше, все едно че е мръсно. С тази кърпа се заличават всякакви петна, без да остават следи. Аз съм много по-доволна от този уред /поне на ламината му действа добре/.

# 313
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, знае ли някой онлайн магазин, от който мога да си купя сито- от това с дръжка и въртящо се дъно, не стандартно. Ама че го обясних. Не мога да намеря такова. newsm78

# 314
  • Countryside
  • Мнения: 11 665
Момичета, знае ли някой онлайн магазин, от който мога да си купя сито- от това с дръжка и въртящо се дъно, не стандартно. Ама че го обясних. Не мога да намеря такова. newsm78
Гевгир ли? Дето се отцеждат спагети и подобни?

Общи условия

Активация на акаунт