Лунна диета - 7.03 (19:14 ч.) - 8.03 ( 19:44 ч.)

  • 3 126
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 595
Момичета,искате ли в началото на всяка тема да запишем кой кога и с колко кг. е стартирал и съответно към последната фаза колко е свалил.Така ще мотивираме още съфорумки Grinning Grinning Grinning

# 16
  • София, България
  • Мнения: 2 222
записвам се, но ще видя какво ще направя, може да почна малко по късно!

# 17
  • Мнения: 640
Включ и от мен...ама утре сме на виенска сладкарница с колежките Mr. Green....какво ще се случи,ако съм до 15ч?

# 18
  • Мнения: 3 537
И аз се записвам, ще я изкарам без проблем, въпреки,че утре вечерта ще си похапнем празнично, просто е неизбежно Crazy

# 19
  • Мнения: 19
 Peace Запис и от мен . Така или иначе утре почти през целия ден ще съм в движение. Предполагам, че ще се справя.
 newsm10 Успех на всички  smile3525

# 20
  • Мнения: 332
Е хайде  и аз съм тук  Hug
успех  Peace

# 21
  • Мнения: 1 432
И аз ще лунувам  Flutter

# 22
  • Мнения: 162
Здравейте,лунички Simple Smile Аз като по-неопитна имам едно въпросче-мога ли да лунувам на кафе,бульони и чай.Решила съм бе фрешове.Какво ще кажете.С вас съм този път-обещала съм си да издържа Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 385
Готовите бульони са много солени и ще възпрепятстват отводняването на организма ти.

# 24
  • Мнения: 162
ok,значи без бульони.Само кафенце и чайче,евентуално фреш Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 380
Запис и от мен. Flutter

# 26
  • Мнения: 814
Виждам, виждам...никоя не навестява кухнята, хладилниците са добре затворени, още малко остана!

Но пък с така очакваните минусчета Peace Peace Peace !!!

# 27
  • Мнения: 4 380
Виждам, виждам...никоя не навестява кухнята, хладилниците са добре затворени, още малко остана!

Но пък с така очакваните минусчета Peace Peace Peace !!!


Не само че навестява кухнята, ами и наготви куп вкусотийки за вечеря и сладкишчета за 8-ми март. Joy Как се въздържам не ме питай. Joy Ако знаеш само какви ухания са у дома...

# 28
  • София
  • Мнения: 1 950
Честит 8 март! Бъдете здрави, щастливи и много обичани!

# 29
  • Мнения: 162
Честит празник,дами!!!Пожелавам на всички много здраве и радост!!!Разбира се и мноооого свалени излишни килограми Simple SmileКак е,момичета,върви ли лунуването.Аз се държа.До момента кафе,вода и един фреш от грейпфрут.Ще устискаме,то не остана Hug

Общи условия

Активация на акаунт