Не ми приеха мед.бележка в яслата

  • 1 915
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Явно няма единен правилник за градините или поне не се спазва от всички градини. В нашата градина ако не си заведеш детето на градина е добре да се обадиш, но и да не се обадиш няма проблем. След като се заведе детето на градина или се носи извинителна бележка от лекар или молба  по семейни причини. Ако е отсъствало повече от 10 дни се представя бележка, че не е било в контакт със заразно болни. Разбира се, че е добре да се обади родителя, че детето ще отсъства.

# 16
  • Мнения: 502
Според мен е трябвало все пак да се обади.  Госпожите не могат да гадаят поради каква причина детето отсъства

# 17
  • Мнения: 7 821
Работата е там, че докато детето е било болно е свършил календарния месец и тя не е занесла бележката от лекаря нито бележка за отсъствие по семейни причини. Поради което са оформили месеца като присъствен, както е по наредба.

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
При нас с големият ми син искаха да се обадим, че ще отсъства, най-малкото за да не приготвят храна и за него.
Освен това и в яслата, после и в градината максимума за отсъстващи дни беше 20 дни, след което отново изискваха пълни изследвания на кръв, урина и фекална проба от ХЕИ, както и бележка от личната лекарка, че детето е вече здраво.

# 19
  • Мнения: 104
ОК.Месецът свършил-виновна съм ,че не съм предала бележката навреме,НО защо не плащам за периода от 22.01-31.01като сме отсъствали и не съм представяла бележка newsm78
Нещо не ми се връзва...

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 18:03 от Lidka

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
В нашата ясла смятат, че детето отсъства, ако не се заведе до 9 сутринта. Тогава не го требват за съответния ден и не се плаща такса.

# 21
  • Мнения: 104
Ако не ги заведем до 8.30 после не ги приемат.Значи присъстващите са ясни още в 8.30

Общи условия

Активация на акаунт