Добрич чака пролетта да сгрее всички сърчица! /42/

  • 17 113
  • 322
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 166
Еличка, извинявам се за закъснението, чак сега влизам. Ето ти телефона:
0888/ 639 743
Дано ви помогне. Това, което харесвам в Александрова е, че има перфектен подход към детето /което е страшно важно за точно установяване на проявите и съответно на болестта - знам го, защото Диляна е много труден пациент и рядко някой може да преслуша гърдичките и да погледне спокойно гърлото й, а май това е особено важно/, второто е, че слуша изключително внимателно описанието на болестта от родителя /което също адмирирам/, трето - не злоупотребява с АБ, четвърто - вслушва се в мнението на майката /което пък няма да ти кажа колко е важно за мен, при условие че щяха да ми вкарат детето в инфекциозно, защото никой друг д-р не обърна внимание на моите предположения/, пето - аз нямам познати, които да не са доволни от нея. Ами - не я налагам на никой, най-малкото съм адвокат на д-рката, всеки сам си прави избора, а никога не е излишно да се чуе мнението на различни специалисти. Peace
Хриси, хубави новини!  bouquet
Ние май сме претрепали "микроба" /както му казва Дилка/, само че доста странни резултати в тия лаборатории. В двете дават нива на различни бактерии. Сега имаме резултати само от лабораторията в поликлиниката - от единия бацил сме се освободили, но за другия... никой нищо не казва, защото за него от другата лаборатория излезе високото ниво. Направо не знам дали да се радвам.... Rolling Eyes

# 76
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Благодаря на всички за подкрепата!   bouquet
Люс, мерси и за тел. на Александрова! Радвам се, че поне единия бацил сте уморили!  Peace Hug
Хубав ден на всички, а на болните - скорошно оздравяване!  Peace

# 77
  • Мнения: 217
добро утро момичета .ние вече се оправяме да не казвам голяма дума господ да ни пази ,но аз сам много доволна от моята лекарка някои може и да я знае д-р Арабаджиева.Пожелавам скорошно оздравяване на всички и толкова бързо като нашето,весел и усмихнат ден ви желая Peace  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Partly Sunny

Точно тази лекарка ни беше лична 1 г., но я сменихме и Слава Богу! Смея да твърдя, че заради нейното небрежно и лековато отношение към болестите на Денис, накрая влязохме в болница с пневмония, заради недоизлекувани инфекции, оказало се, причинени от бактерии. Много мога да говоря за нея, но не искам... някои от вас знаят какъв ад беше миналата зима за нас, а аз също й имах доверие... на тази докторка...

# 78
  • Мнения: 728
Ели,как е Боби?

# 79
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен ! Ние вече оздравяхме, само каката малко кашля. Миналата седмица ходих по тържества за 8-ми март. Малкия беше най- хубавото бърмбарче. Такива работи при нас. Приятна вечер на всички. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 643
Ние от днес сме на детска, което ме радва. Този път много бързо се оправихме, да чукна на дърво, всички да се оправяте вече. Че много е гадно като са болнички малките, направо..........
 За сега толкова, айде утре сутрин всички с хубави новини!

# 81
  • Мнения: 434
Здравейте, на гости сме на свекарите ми в Добрич и сина ми вдигна ужасна температура! Водих го днес в спешен кабинет където ни помигнаха но ни казаха педиатър да следи детето! Моля дайте ми координати на добър педиатър с платен прием! Благодаря от сърце!

# 82
  • Мнения: 39
Ох ние стана 2 месеца сме със сополи.Вече незнам къде да ходя.Трета сливица не е,било инфекция.Каква беше тая инфекция та не му мина.3 антибиотика стана пием и нищо.Какво да правя незнам много се тревожа.Утре пак сме на лекар.Стискайте палци.

# 83
  • Мнения: 217
Направете посявка - вземи направление за носогърлен секрет и антибиограма! Може да не пиете правилния антибиотик...

# 84
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте, на гости сме на свекарите ми в Добрич и сина ми вдигна ужасна температура! Водих го днес в спешен кабинет където ни помигнаха но ни казаха педиатър да следи детето! Моля дайте ми координати на добър педиатър с платен прием! Благодаря от сърце!
Страшно съжалявам за това.
Платени са:  д-р Александрова, за която говорихме на предната страница 0888/ 639 743
д-р Накев (но не му знам телефоните), д-р Баева май. Дано се включи и някой друг да ти помогне с повече информация!

Добро утро и от мен! Heart Eyes
Аз също мога да се похваля, че Пепи е на път да се оправи, пу-пу. Praynig
Дано вече няма боледувания тази зима!
Хубав ден ви желая!   bouquet

# 85
  • Мнения: 166
Добро утро,
и моя щурчо е сред болните Sad
На д-р Накев тел.048814313

# 86
  • Мнения: 377
Ей, айде стига с болести ! Дано да оздравеят бързо мъниците и вече да няма болести!
За педиатър с платен прием  не мога да помогна , но виждам вече ,че има посочени телефони на някои такива!

# 87
  • Мнения: 70
Здравейте  Hug
Кака са болничките ?,оздравявате ли вече?
Тук днес времето е доста мразно,направо се депресирам  Confused
Имам едно въпросче има ли в Добрич Биг Шоп или магазин във който да продават стоки на ТСМ?

# 88
  • Мнения: 377
ТСМ  магазин имаше до преди месец до Ивел- а , ама вече са го затворили.На друго място не съм чула/видяла да има, ако някой знае нещо  Thinking
Времето и тук е странно чуди се да вали ли, да изпече ли!

# 89
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
ТСМ, продават и в едно от магазинчетата на бившата Битова техника, но няма много неща - само реклама.

Общи условия

Активация на акаунт