Страхотна диета за страхотни тела - 11

  • 11 453
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 425
Ехоо,болните да оздравявате бързо  Peace

Аз съм с малко прегрешение днес,но ми е простено...да не хвърля един остатълк от рождения ден  Crazy

# 16
  • Мнения: 154
Ау , честита темичка! За мене номер 2  Mr. Green
Йесс , хора , успях! Ядох в 16:15 , бях се унесла в работата и затова с 15 минс закъснение , но не вярвам да има проблем. Днеска с часовете всичко е окей , както и с храната , рибката е направо идЯлна  Heart Eyes . По-късно ще пиша пак , че ме чака работаа  Cry

# 17
  • София
  • Мнения: 11 711
[А другите Страхотни нещо се губят днес , но и на тях  Hug Heart Eyes

Ами как няма да се губя?!?Гладът ми е изпил мозъка!!!Все поглеждам към "Нови отговори на моите публикации" и виждам,че не сте писали в темата.Стана ми доста чудно как така никой не пише в темата.Ами преди 5 минути ми просветна,че в новата тема не съм се разписала и няма как да ми излезне в Нови отговори на моите публикации.
Иначе днес съм на кисело мляко Верея 0.1%.Обаче определно в млякото има нишесте.За първи път ми се случва да усетя.Направо не се яде  Sick.
Оставям Ви,стискайте ми палци  Praynig.

Забравих честита Нова Тема и повече минуси! Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 950
Привет, Страхотни!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
vikki_76   Hug защо да не си избереш бельо виж ме мен калко съм далече от целта пък съм си избрала  Joy Joy Joy
Ме4тателка    Hug и аз така съм пропускала нова тема - гледам си само за нови отговори , а подфорума не отварям и хоп - разписвам се последна  Mr. Green
  Panic_Mama   Hug е сега за 15 мин няма да го правиме на проблем  Party
Kaлa   Hug ще си затвориме очите за малко прегрешение  ooooh!
StaM   Hug вечеря преди следобедното кафе  newsm78 не е лоша идея  Joy
А между впрочем май в новата темичка още не сме си пили кафенцето заедно на сладка приказка!  lalalala /аз пия няколко пъти на ден кафе/ така че ще взема да поправя пропуска

Приятна вечер, Страхотни момичета!

# 19
Здравейте и от мен.аз днес съм стриктна сега ве4ерям и реших да ви видя как сте.Днес ми е 6 ден,но след 7 ще кажа как съм с кантар4ето.Диетката си я бива наистина,малко в мле4ния ден към края на деня ве4е не ми се гледа мляко  Sick,но това едо  др. мле4ен ден.ДА питам тези които са на 2-3 диета.как са диетките имат ли и те такав ефект.?? newsm78Успех на вси4ки и много минуси в новата тема. Peace

# 20
  • Мнения: 1 092
Честита ни нова тема    Grinning
само хубави резултати да записваме в нея
  Peace
аз днес съм шести ден - хапнах си и месце  Mr. Green след МЦ ще се претегля  Whistling

# 21
  • Мнения: 29
ЧЕСТИТА НОВА СУПЕР ТЕМИЧКА
и от мен
[/color]КАЛА направо си надминала очакванията ми.То бива бива ама чак толкова много....модели направо се смаях newsm12
За мен модел№3 и 4 ако може Страхувам се ,че ще ми стои като на свинче звънче ама............. newsm62 :
 Hug Hug Hugна всички Страхотни,а на теб ЛИДЕмай наистина ти трябва bambam
При мен килцата се стопяват лека по лека ама с този механичен кантар направо се изтормозих
Моето мъжленце реши ,че е време да ме зарадва с електронен за 8 ми март така че предстои ми край на мъките скоро...
StaM добре дошла отново при нас Много се радвам ,че си си починала  на Банско .

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 19:36 от anna.veli

# 22
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен.аз днес съм стриктна сега ве4ерям и реших да ви видя как сте.Днес ми е 6 ден,но след 7 ще кажа как съм с кантар4ето.Диетката си я бива наистина,малко в мле4ния ден към края на деня ве4е не ми се гледа мляко  Sick,но това едо  др. мле4ен ден.ДА питам  Rolling Eyes
тези които са на 2-3 диета.как са диетките имат ли и те такав ефект.?? newsm78Успех на вси4ки и много минуси в новата тема. Peace
Веднага отговарям -днес ми е11 ден от втората диета и съм с -2 кг от началото и.
По принцип от нея може да олекнеш с 3 кг
Много минуси ти пожелавам

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 20:02 от anna.veli

# 23
  • Мнения: 1 092
Лека нощ на всички    sleepuu
утре с нови победи над гадините/килцата/ bash

# 24
  • София
  • Мнения: 11 711
Минавам да Ви кажа лека нощ!Едва устисквам да не хапна нещо,каквото и да е то,само да става за ядене.
Чувствам се дебела въпреки свалените килограми  Sad...

# 25
  • Мнения: 1 381
ами и аз да се разпиша... пусто тия два дни голямо търчане в офиса... днес се чудих дали да ходя на фитнес след като правих следните упражнения:
2 часа стоеж на 7-8 см токчета, мисля полезно за прасците (пред Агенциа по вписвания)
1 ч 30 мин бърз ход със стоеж из гишетата на СГС........... и като за капак
1 час бързо ходене от Районния съд до Руската църква  ....ееееее... отидох и на фитнес 45 мин вело + упражнения за ръце  и по тази причина пак не можах да ям в 19:30 ами в 21: 30, мислех да не ям, но бях зверски гладна............
Чакам да ми мине МЦ, че да се премеря, че при мен дава големи отклонения, но утре ще трябва защото в понеделник след 2 дни тим билдинг нещата ще са ясни....
Но борбата продължава.....
Айде лека нощ!!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 950
  bouquet от утре пак в режим ще съм! 0бещавам и на вас и на себе си!
pipy   Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, Страхотни момичета!

Хайде на кафенцето:


Приятен и усмихнат ден! Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 154
Добро утрооо !  Hug Hug
Днес сутринта съм точно 51 , най-после . Днес ми е 11ти ден и от 56 съм 51 -5 кг  Mr. Green Остават ми още 2 до целта , която съм си наумила да стигна, пък после може и малко повече да сваля , ще видиме  Party Днес съм на айран и краставички , обаче нямам мляко , за да си направя айран и чакам мъж ми да отиде да купи  Laughing което означава , че закуската ще ми е по-късно  ooooh!
П.П. Направих си и аз линийка  Mr. Green

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 09:38 от Panic_Mama

# 29
  • София
  • Мнения: 11 711
Привет страхотни!

Черпя Ви всички с по едно   .

Целта е постигната и вече не е интересно....достигнах мечтаните 50 кг.От вчера имам -400 грама.
Та съм на скромните 49.8 тази сутрин.Ама пусто не изглеждам толкова,а по-пухкавичка!
Сега се чудя за нова цел...49  newsm78?Освен това се чудя дали да изкарам тази диета до край /до неделя вкл./ и от понеделник да започна втората или от утре да започна втората.
Хайде чакам Ви на виртуалното кафе.... Hug

Общи условия

Активация на акаунт