Страхотна диета за страхотни тела - 11

  • 11 467
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , Страхотни момичета!  newsm51

Днес кафенцето от мен:



Днес няма да съм режимна , но от утре съм отново в правия диетичен път!  Peace

Страхотен и успешен ден на всички!   love001  love001  love001

# 286
  • Мнения: 3 425
Ето меееееееее  Grinning за малко  Mr. Green

При нас е Великден   Flutter и от 3-4 дни хапвам разнообразно,та чак безобразно  Joy Joy Joy но пък интересното е,че се чувствам слаба,а на кантара не съ се качвала ...но ми е толкоз лекичкоооооо супер  Crazy

Мислете в новата темичка какви стимулчета ще си постнем  newsm78

Успех на всичкиииии  Crazy

Аз от понеделник се връщам  Mr. Green

# 287
  • Мнения: 1 163
Здравейте и от мене. Аз съм режимна но днеска много почна да ми прилошава и получих страхотно сърцебиене. В понеделник ще видя как съм и ще ходя да си пусна изследвания. Според доктора съм свалила доста килограма и може и да е от диетата, щото не ям сладко и е възможно да ми е паднала захарта. При някоя от вас да са се получили тия аномалии? А кои от вас пушат? Щото аз откакто съм на диета съм и почнала да пуша повече. Може и от цигарите да ми става зле.
Мечтателка какво е това голямо дупе а и широк ханш на тия килограми. Аз съм 163 и гоня заветните 54кг но всеки се познава най-добре.
Кала честит ви велигден. Ех сега ми се приядоха и козунаци  Joy Joy Joy

# 288
  • София
  • Мнения: 11 751
Привет момичета!

Тази сутрин бях още -200 грама,та 48.300.Ама вече не ми е интересно.Затова пък съм гладна до припадък.Надявам се като падне ембаргото да не ми се яде толкова.
Ох харесах си днес едно костюмче дънков сукман+сако.Много хубаво стояха,ама пусто доста парички и си викам ами ако кача 2-3 кг и сукмана няма да ми стои вече така и не си ги взех.Сега цял ден си мисля за тях.
Явно само това може да ми бъде стимул,иначе съм гладна като вълк.
Абе голямо и широко си ми е дупето,добре че имам по фини кости та не тежат толкова.Затова са ми и тези килца.

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Привет , момичета! Ето ме отново тук!
Аз бях на планина  за 3 дни и там с малки изключения си спазвах диетата (вживях се в ролята на Бай Ганъо (ер малък не знам къде е) с дисагите-бях помъкнала 1 огромен плик с кисели млека, нали там няма от къде да си купя), но да ви кажа честно почна да ми писва да съм на режим и ми се хапват разни вкусни неща.  Понякога си правя мои вариации. Например днес на въглехидратния ден не ядох вечерта пак ориз с коприва, а само кисело мляко с  ябълка, стори ми се по диетично. А снощи, на млечния ден мушнах една пил. пържолка с краставица, защото бях озверяла от глад.
Отслабнала съм на обиколки, но има още какво да се желае. Килограмите май са само минус 2 от началото на диетата. Утре ще видя точно колко са. Аз вечер не се меря, да не се подтискам.
Мечтателка, не ти вярваме много за голямото дупе на 48 кг! Честито, постигна си заветната цел! Аз май само мога да си мечтая за 48, била съм преди да родя и 45, сега и на 50 бих се радвала.
Поздрави на цялата отслабваща дружинка. А като ни свърши диетата, може да се съберем да се почерпим с нещо вкусно Mr. Green

# 290
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета!   bouquet  bouquet  bouquet



Вчера бях абсолютно нережимна  Blush , но днес съм на млечен ден.

КалаHug честит Великден!  easter

mimi_msm   Hug надявам се , че не е нещо сериозно това сърцебиене - възможно е заради повечето цигари да е . Пиши след прегледа как е минало!  newsm10

Margi   Hug браво , тия дребни нарушения все пак са пак диетични  Peace

Ме4тателка   Hug купи си костюмчето , тъкмо ще ти е стимул да не допускаш да качваш кг.  newsm10

Засега ви оставям , по-късно пак ще се позавъртя тук!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 
Приятен ден на всички!   Peace

# 291
  • София
  • Мнения: 11 751
Добро утро!
Да кажа Честита Пролет на патерици!  bouquet
Желая Ви много пролетно настроение и разбира се много минуси!
Аз напускам редиците Ви,в смисъл няма да пазя повече диетата,обаче мисля да ви навестявам и да си пиша при Вас.Нали близо месец си бяхме страхотна компания.
Разбира се ще се ограничавам,защото не искам отново да съм 50 и ... кг.Дано устискам!
Така че както повечето от вас обичат да казват наоколо съм.
А като Ви свърши диетата или дори и без да ви е свършила съм насреща за една Страхотна среща например на кафе.

лидето защо ми напомни за костюма бях забравила,сега пак ще започнат терзанията.

Засега хубав ден от мен!

# 292
  • Мнения: 1 163
Привет и от мен. Продължавам да съм във вашите редици. Още не съм се качала на кантара, но днеска ме видя комшийката и ми каза, че доста съм отслабнала.
Относно вчерашното ми прилошаване според доктора ми е ПАДНАЛА КРЪВНАТА ЗАХАР ОТ ДИЕТАТА. Така, че мили мои внимавайте. Доктора ме посъветва да не спазвам толкова строги режими, че мога да си хапвам и ръжено хлебче и т.н.
Аз ще се боря до края макар, че в другата седмица отивам на пълни изследвания но пак ще спазвам определен режим на хранене.
Хайде сега чао от мене. Приятна неделя на всички.

# 293
  • София
  • Мнения: 1 950
Ме4тателкаHug навестявай ни тъкмо да ни стимулираш да гониме и ние целите си!    bouquet

mimi_msm  Hug някъде в режимите, които намерих - пуснати от Страхотни момичета имаше написано, че при глад може да се хапне филийка хляб Бонус с лютеница. Аз го ползвам този момент от време на време и ме засища - дори и по две филийки Бонус съм си хапвала. Все пак трябва да сме слаби , но преди всичко здрави, така че мисля, че и по някоя лъжичка мед /което също е позволено в диетата/ на ден спокойно си взимай, или както Кала прави - пие си кафето със захар. Все пак това са дребни отклонения, които ти помагат да се чувстваш по-добре по време на диетата.  Peace
Стискам палци изследванията ти да са добри  Peace  Heart Eyes

# 294
  • София
  • Мнения: 1 950
Май днес всички Страхотни момичета Страхотно празнуват!  newsm78

Весело празнуване ще ви пожелая  newsm44 newsm68 newsm44и утре среща на Страхотната ни тема!  lalalala

# 295
  • София
  • Мнения: 11 751
Освиних се днес,освиних се-е-е-е!Какъв пример ще съм Ви,зарежете тази работа!
Ама от утре ще наложа някакви ограничения все пак,че не може така.Такъв вълчи апетит ме е подгонил,че не е истина...
mimi_msm аз сега прочетох,че ще ходиш на изследвания.Дано не е нищо сериозно.Пиши после какво са ти казали.
До утре  Hug.

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Привет момичета!
АЗ днес се измерих 51,9, започнах на 54,6. Ура!
Гледам да държа фронта, но и аз малко съгреших. Но и така бавно, но славно отслабвам.
ПОздрави

# 297
  • Мнения: 3 425
Добро утро бандаааааааааааа  Mr. Green

Хм,съботно неделно е най-трудно удържането  Confused ,но пък не е невъзможно  Mr. Green

Аз продължавам да се чувствам чудесно,а и новите панталони купени преди 3 седмици ми стоят супер...не са толкоз прилепнали....а и като се гледам в огледалото имам изражение,а не само овално лице  Party

Успех на всички  Crazy

# 298
  • Мнения: 1 163
Добро утро от мен. Вчера съгреших с много неща. Но днеска си взех едно млекце за закуска.
Утре ще ходя при доктора та да видим какво ще каже той.
Мечтателка и аз съм така след диета винаги ми се яде в изобилие. Гледай да устискаш нещата, че бързо се качат килограмите а трудно се свалят.
Успешен диетичен ден на всички.
При мен кантара показва без промяна отново 59.

# 299
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро , Страхотни момичета!  Hug Hug Hug



Днес кафето от мен .

От днес три дни ще съм на житна диета, но редовно ще наминавам при вас!  newsm51

Днес имам малък минус , но все пак минус - 300 гр от петък / при това ядене в събота , чак не е за вярване  newsm78, но факт/  Grinning Grinning Grinning

Пожелавам ви успешен ден и седмица с много свалени килограми!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт