От кога мога да давам кисело мляко?

  • 4 234
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Предложи първо АМ.Има време за киселото мляко.

# 16
  • Мнения: 84
След 10 месеца дадох кисело мляко. В твоя случай е най добре да е АМ.

# 17
  • Мнения: 814
И аз мисля, че още ви е рано за кисело мляко. За детето е по здравословно да е на АМ, отколкото на кисело мляко Peace

# 18
  • Мнения: 887
Моят съвет е да му предложиш АМ и докато го пие него да не даваш кисело мляко.

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Киселото мляко се дава след 10-ия месец.

# 20
  • Мнения: 256
Аз давам от 9 не навършен т.е захраних я преди 2седмици Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 268
Нашият педиатър не позволи до годинка да й давам кисело мляко.Даже на годинка каза,че е рано.Обясни ми точно защо,но забравих,че беше преди 4 години.

# 22
  • Мнения: 8 999
Аз давах от осмия месец, но тогава децата ми бяха захранени и изобщо не пиеха АМ или кърма. Ядяха си кисело мляко с бисквитки за закуска /сутрешна или следобедна/.

# 23
  • Мнения: 4 451
Рано му е за кисело мляко, още повече, че се е родил и по-раничко. Дадох кисело мляко след годинката.

# 24
  • Мнения: 472
А педиатъра ви какво мисли по въпроса? Според мен е още мъничък за кисело мляко. На Маги и дадох кисело мляко след 1г. Както са те посъветвали и други мами най-добре е първо да му предложиш АМ. Относно мляко от домашна крава, аз лично не бих рискувала, болести по животните колкото щеш. Другите уж минават някаква преработка и т.н., ама и там вече не е толкова сигурно  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 376
Ако питаш майка ми-може и по-рано,тя ми е дала на 3 месеца,след като и е спряла кърмата  Mr. Green

Според мен първо трябва да опиташ да си върнеш кърмата,в Кърмаческия подфорум има момичета,които ще ти помогнат.Ако не стане-тогава АМ.
Не съм давала изобщо кисело мляко на сина ми,мъжа ми пробвал онзи ден,но малкия изобщо не го харесал.

# 26
  • Мнения: 5 940
Най-рано след десетия месец може да се предложи, но не е препоръчително да се замества адаптираното мляко с кисело.

# 27
  • Мнения: 9 973
аз давам кисело мляко от както навърши 6 месеца и тя много го харесва вече не иска АПТАМИЛА купуваме ЕЛЕНА
ние сме същите

# 28
  • Мнения: 493
Аз от месец някъде съм въвела киселото мляко.Давам го сутрин с бисквити,като не замествам хранене.Давам го защото малката беше доста слабичка а и доста злояда.Киселото мляко го хареса и си го хапва с кеф,което пък така ме радва,че никой не е в състояние да ме убеди да го спра.

# 29
  • Мнения: 187
След като спрях да я кърмя(9-10 месец),запо4нах да давам кисело мляко(домашно).С адаптирани въобще не съм я пробвала,нямах и намерение.Тук ще полу4иш много разли4ни отговори,който е давал адаптирано ще ти го препоръ4ва,и обратното.Пробвай детето,и каквото му харесва,това му давай.

Общи условия

Активация на акаунт