кога да кажем че ще имаме бебе

  • 4 920
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 673
  Как се крие щастието??? Аз не знам. Другото са суеверия, а пък ние живеем в ХХІ век

# 16
  • Мнения: 252
Аз веднага разтръбих новината.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На повечето си познати казах веднага,на други по-късно.Както решиш.

# 18
  • Мнения: 30
искам и нещо друго да ви питам- хапахте ли си ръката като ви се приядеше нещо и не сте можели да го хапнете

# 19
  • Мнения: 49
В началото, след първия преглед, когато се виждаше само една точица казахме на
най-близките - родителите, а след втория преглед /начало на 3 месец/, когато вече се
убедихме,че точицата расте и се развива нормално съобщихме  на приятели и познати.
Лека бременност и на теб.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 22 436
Задавате въпрос кога да кажете, че сте бременни, а всъщност тук си казвате точно в коя седмица сте бременни.
Е, аз лично не виждам логика да не кажете на родителите си и най-близките, а да споделяте във форум с напълно непознати хора.
Това не е първата тема при това.

# 21
  • Мнения: 256
Аз казах след 3-ти месец  Simple Smile така съм чула че трябва
лека бременност ти желая Peace

# 22
  • Мнения: 30
Ние сме казали на родителите,че те повече от нас го чакат, аз вече съм в началото на 7-ма седмица,на някои приятели сме казали,но имам предвид,на масовите познати.

# 23
  • Мнения: 7 201
искам и нещо друго да ви питам- хапахте ли си ръката като ви се приядеше нещо и не сте можели да го хапнете
Поредните бабини деветини! ooooh!Я не се връзвай на глупости от тоя род!Младо,съвременно момиче да вярваш на такива щуротии! Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 1 620
Аз самата бях пуснала такава тема.  ние направихме така казах на родителите ни в края  на  1 месец, тогава казах и кумовете ни. След като видях сърцицето в средата ан 2рия месец казах на шефа ми и на 2те си колежки. Това са тези които знаят до сеаг общо 8 човека. На останалите не мисля да казвам специално, почва да ми личи и ако ме попитат няма да отрека.

# 25
  • Мнения: 4 965
искам и нещо друго да ви питам- хапахте ли си ръката като ви се приядеше нещо и не сте можели да го хапнете
Поредните бабини деветини! ooooh!Я не се връзвай на глупости от тоя род!Младо,съвременно момиче да вярваш на такива щуротии! Crossing Arms

Никакви суеверия не съм спазвала.
Иначе нямаше да ползвам Интернет, а щях да преда с хурка. Wink

# 26
  • Мнения: 5 026
Когато си решиш, тогава кажи  Peace

# 27
  • Мнения: 1 049
Всичко зависи от това как се чувстваш и кога ти самата ще искаш всички да знаят. Аз имах един аборт пьрвия пьт и не разтрьбих веднага като стана втори пьт. Изчаках малко и когато бях достатьчно спокойна и сигурна казах на всички останали (без да броим най-близките от семейството-те знаеха от самото начало).  Hug

# 28
  • Мнения: 30
благодаря ви за отговорете

# 29
  • Мнения: 3 376
Чакай сега да ти обясня за хапането,че много ми напомняш за мен в началото.
Тия щуротии свеки ми ги приказваше+постоянно ме караше да ям каквото има по масата независимо дали ми се яде или не.
Ще ти се прияждат някои неща/аз изкарах една седмица на сладолед само например/,а други доскоро любими няма и да искаш да ги погледнеш.
Няма нужда да си хапиш ръката,чувството не е чак толкова отчайващо  Mr. Green Може и нищо да не ти се прияде.Може и да ти се яде нещо,което няма как да си набавиш-не е никак фатално,аз имах няколко такива момента.Всичко е в главата според мен.
Лека и успешна бременност и не се връзвай на всичко,което ти казват  Peace

Общи условия

Активация на акаунт