агенции за приключенски туризъм-моля препоръчайте

  • 4 358
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Tasha мерси Hugсега видях ,че си от Варна,извинявай Hug

# 16
  • Мнения: 2 839
Ама моля ви се, ще долетите до Варна с парапланера, колко му е  Laughing

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
малей, страхотни предложения...  Peace

Само се чудя, кой дивак (мъж и брат) по-напред да "светна" на тези адреналинки Wink

# 18
  • Мнения: 3 622
Шани при нас мъжът ми запали брат ми и сега и двамата ходят да летят  Wink

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани при нас мъжът ми запали брат ми и сега и двамата ходят да летят  Wink

При нас се очаква да стане обратното. Брат ми е роден с барут и бензин вместо с кръв. Добре, че не съм му жена...  ooooh!  Затова се чудя, дали въобще да ги светна. Освен всичко останало, се притеснявам, че брат ми ще профуква по няколко хиляди  Money в самолето-часа. Все още не мож' да се контролира от към подобен род забаления  Joy А е набор на малкия син на Шишо Бакшишо.  hahaha

# 20
  • Мнения: 52
Здравейте момичета, скоро имаме годишнина от сватбата и много исках да изненадам съпруга ми с полет с балон  Simple Smile за съжаление обаче няма да мога, защото струва 640 лв ooooh! Спрях се на полет със свръх лек самолет, но за сега не мога да открия нищо за Варна, пратих запитване в една агенция, пишеше, че има полети от Силистра, но все още не са ми пратили отговор. Искам да помоля за помоща -  някоя от вас знае ли дали се организират такива полети от Варна или околностите  Thinking
Благодаря предварително

# 21
# 22
  • Мнения: 3 695
мона лиза    bouquet
къде ходиш,  разкажи - много искам и аз да опитам  Peace

# 23
  • Мнения: 11 747
Аз също се интересувам от полет със свръхлек самолет от Варна или наоколо! Ако някой разбере нещо, моля пишете! От Силистра би било добре! Аз бях чула за Русе, но толкова, нищо повече не можах да намеря... Силистра е още по-близо и удобно. Много бих искала да се пробвам.
Погледнах сайта на Алегро турс, там видях за хеликоптер, но е в Австрия...

# 24
  • Мнения: 3 622
мона лиза    bouquet
къде ходиш,  разкажи   Peace

И аз чакам да разкажеш как е минало  Peace

# 25
  • Мнения: 52
Аз също се интересувам от полет със свръхлек самолет от Варна или наоколо! Ако някой разбере нещо, моля пишете! От Силистра би било добре! Аз бях чула за Русе, но толкова, нищо повече не можах да намеря... Силистра е още по-близо и удобно. Много бих искала да се пробвам.
Погледнах сайта на Алегро турс, там видях за хеликоптер, но е в Австрия...

Току що говорих с една девойка от Gift, те организират от Силистра, за 15 минути - въздушна екскурзия за трима /двама плюс пилот/ 274 лв, сега чакам да ми звънне дали може да се организира за деня, в който искам  Simple Smile Сайта е www.gift.bg, дано съм помогнала  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 11 747
о, много, много благодаря!  Hug Полезно ми е и още как!
Хайде, като литнете, после непременно да разкажеш как е било! Колко време сте си избрали и какви са ви били преживяванията? 15мин ми се струват много малко, а 40мин са на доста по-висока цена  Thinking макар, че ако ме хване шубето 40мин ще ми се видят 40 часа...  Crazy

# 27
  • Мнения: 52
Непременно ще пиша след това Simple Smile Ами аз избрах 15 минути, наистина са малко, но пък иначе и цената е височка, та затова Wink А и аз си мислех за това да не ни хване шубето, в нормален самолет не ни е страх, но не знам тук как ще се чувстваме Simple Smile Дори в един момент малко се зачудих да не би преживяването да е нещо подобно и да не остане много изненадан  newsm78 нооо ще разказвам другата седмица Party
А иначе за пакета съм те подвела без да искам - всъщност е за трима плюс пилота, но ние ще бъдем двама  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 11 747
Да ти кажа, не вярвам да е като на пътнически самолет! Мисля, че ще е по-страшно, защото би трябвало много повече да се усещат всякакви вибрации, наклони и прочее. Би трябвало и да е забележително, тъй като лети много по-ниско, много по-бавно та гледката да е впечатляваща. С нетърпение ще чакам твоите отзиви!  Peace

# 29
  • Мнения: 3 695
и аз мисля, че ще е невероятно приключение и тръпка - чакам с нетърпение отзивите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт