Въпрос за GAP

  • 3 228
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
наистина не разбирам защо.
има версаче и ескада, пък тия масовите  newsm78

# 16
  • Мнения: 957
Те са със различна фирмена политика просто. Трябва да имаме определен брой МОЛове и не знам си какви други фактори

# 17
  • Мнения: 779
...да, zara и тн много си ги оби4ат в западна европа... и хората там се 4удят,верно ли ги нямаме.там са много масови

# 18
  • Мнения: 1 632
А пък аз си купих панталон от ЗАРА от Гърция произведен в БГ.Защо да няма  newsm78

# 19
  • Мнения: 779
това при нас е много малко и нямаме избор

# 20
  • Мнения: 3 153
Зара имат много тежки условия за влизане на някой пазар-изискванията им са безумни, от сорта на това, че първоначално продават миналогодишната колекция на новия клиент (не просто я продават, но имат изискване да се купи цялата гама, с пълната номерация), в последствие започва да се предлага и актуална колекция, но изискването е отново цялата гама с номерация. МОжете да си представите за какво иде рече, когато говорим за Зара и колко различно артикули имат.

# 21
  • Мнения: 100
 Миналата година си купих от магазините на Гап в Лондон потници, на които пишеше, че са шити в България. Явно тук някъде шият на ишлеме. Ако някой знае къде, да казва Praynig

# 22
  • Мнения: 957
Знам само за детски пижамки страхотни на дисни къде се продават..и от време на време нещо на ГАП в Младост3 в Кондора. Много неща на Манго..Зара..Гап и други такива се шият по Сандански и т.н. и на Ерменглио Зегня ..или там както се пише

# 23
GAP си е направо дупка, толкова смотани мазазини са,само евтини материали.В сащ ги има във всеки мол, защото са много по-евтини от вси4ки марки(е освен може би Old Navy,но те са даже по-симпати4ни).Не вярвам да имат добра козметика,не си хаби парите за Gap, според мен.
Аз пък постоянно си ме4тая да си напазарувам в БГ,тука хубавите неща са само марковите,а в БГ и по-обикновени фирми имат хубави женствени дрехи,от по-свястни материали.Само вносните неща тук от европа предимно ми харесват,е и Келвин Клайн е една от техните които стават.
Като си взема нещо не много скъпо тук го нося не пове4е от 10 пъти,после не става за носене:(

# 24
  • Мнения: 1 800
GAP си е направо дупка, толкова смотани мазазини са,само евтини материали.В сащ ги има във всеки мол, защото са много по-евтини от вси4ки марки(е освен може би Old Navy,но те са даже по-симпати4ни).Не вярвам да имат добра козметика,не си хаби парите за Gap, според мен.
Аз пък постоянно си ме4тая да си напазарувам в БГ,тука хубавите неща са само марковите,а в БГ и по-обикновени фирми имат хубави женствени дрехи,от по-свястни материали.Само вносните неща тук от европа предимно ми харесват,е и Келвин Клайн е една от техните които стават.
Като си взема нещо не много скъпо тук го нося не пове4е от 10 пъти,после не става за носене:(

Само да знаеш, че Олд Нейви и Гап са една и съща компания.

С най- ниски цени и качество за един сезон са Олд Нейви, после Гап и по-високо качество и цени са Банана Репъблик. Даже, ако отвориш сайта, на който и да е от трите, отгоре има линкове за останалите, както и може да се пазарува от трите и да се плати само веднъж.

И не се заяждам, но от кои магазини пазаруваш тук, та качеството е за 10 носения newsm78 Даже от скапания Таргет имам неща, които не се скапват толкова бързо...

Иначе Гап имат лосиони, няколко парфюмчета и гланца за уста, но не се предлага във всичките им магазини, най-често могат да се намерят в Аутлетите им.

Не се лъжете- Гап в Европа е много по- скъп от тези в САЩ.

# 25
  • Мнения: 2 386
Мдааа, а след Банана Рипъблик идват Piperlime.

Много тъпо изказване е анонимното, аз съм си купувала и маркови парцали по 5 кинта, и немаркови по много повече и все си се носят доста по-дълго от българските. Даже дарявам дрехи понякога, защото ми писват, а не са износени. Но както и да е, темата е за Gap.

Новите им нещица не са лоши. Козметика аз не съм виждала, явно съм блейка.  Laughing

# 26
  • Мнения: 451
GAP си е направо дупка, толкова смотани мазазини са,само евтини материали.В сащ ги има във всеки мол, защото са много по-евтини от вси4ки марки(е освен може би Old Navy,но те са даже по-симпати4ни).Не вярвам да имат добра козметика,не си хаби парите за Gap, според мен.
Аз пък постоянно си ме4тая да си напазарувам в БГ,тука хубавите неща са само марковите,а в БГ и по-обикновени фирми имат хубави женствени дрехи,от по-свястни материали.Само вносните неща тук от европа предимно ми харесват,е и Келвин Клайн е една от техните които стават.
Като си взема нещо не много скъпо тук го нося не пове4е от 10 пъти,после не става за носене:(
Кажи ми една масова марка, която да я няма ''във всеки мол''.Нито Gap са много по-евтини от всички марки.Изобщо постът ти е леко лишен от смисъл...
Ти от къде викаш пазаруваш?

# 27
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
GAP имат франчайз, просто обаче България все още не им е подходяща като пазар.

Между другото аз съм си купувала техни неща от БГ (пуловери предимно), може и ментета да са били, но съм доволна от качеството.

A Banana Republic също са марка на GAP.

# 28
  • Мнения: 957
Банана Republic  и Old Navy също са от GAP. Специално за детските дрешки... мога да кажа ,че са доста качествени,а дрехите за големите може да не са някакви убиствено гузарски модели,но не мърдат..нито като цвят ,нито като кройка..аз съм доволна.

България не е подходящ пазар за тях, даже от скоро има Банана във Великобритания.

# 29
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Като се разрових обаче видях, че е имало слухове за навлизане на ГАП и Банана Рипъблик в България:

http://news.expert.bg/n144621/

Общи условия

Активация на акаунт