аман от бьлгари

  • 18 382
  • 183
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 611
И кво отпадна гаражната разпродажба?! Язък.

Не е отпаднала
Никой не се обади днес и куфарите все оЩе си стоят в кьЩи....  smile3514

# 46
  • Мнения: 3 674
И кво отпадна гаражната разпродажба?! Язък.

Не е отпаднала
Никой не се обади днес и куфарите все оЩе си стоят в кьЩи....  smile3514


Аман от българи... с много  куфари... Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 3 932
И кво отпадна гаражната разпродажба?! Язък.

Не е отпаднала
Никой не се обади днес и куфарите все оЩе си стоят в кьЩи....  smile3514



Тъй си и помислих като прочетох, че бусчето идва... Outta Joint Outta Joint Outta Joint,
блажени са вярващите! Спретвай гаражната...

# 48
  • Мнения: 323
тук освен да се смееш,май друго не ти остава.Току виж като спретнеш гаражната  разпродажба някой се усети и си поиска багажа и полчи половината ,а може би нищо....

# 49
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
И кво отпадна гаражната разпродажба?! Язък.
Не е отпаднала
Никой не се обади днес и куфарите все оЩе си стоят в кьЩи....  smile3514

arrows, знаеш ли , че летищата правят разпродажба на непотърсен багаж?

започва се от 50 Е за неотворен куфар. наддава се...  Party
пари можеш да изкараш ей, а ти се тръшкаш тук...  Sunglasses

# 50
  • Мнения: 2 786
asyalein, ти сериозно ли?  newsm09
Бъзикаш се, нали?  newsm12

# 51
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
asyalein, ти сериозно ли?  newsm09
Бъзикаш се, нали?  newsm12

не се бъзикам, живея близо до Frankfurt, явно имат доста непотърсен багаж.  Laughing
една торба книги започва от 20Е за около 15 книги, а големите куфари бяха по 50Е. в някои има само бельо, в други имаше дигитални камери и прочие теxника. ама си е късмет. Wink
и аз бяx yчудена, ама ей на..  Whistling

# 52
  • Мнения: 3 521
Ето, arrows, вземи пример от Франкфуртци!!!

# 53
  • Мнения: 2 379
Ох, Боже!
Веднъж ми се е губил куфар по летищата, но след 3 дена го намериха и ми го върнаха (цял).
Сега умирам от смях, представяйки си, че всъщност е можело някой да наддва за моята "синя прашка". Joy
Аsyalein, много забавна история. Grinning

# 54
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Аsyalein, много забавна история. Grinning

еее тези дето ги разпродават на търг са поне половин година непотърсени... Wink

представям си някой бг да си е сложил луканчица и сиренце да си го носи и хоп куфара го нЕма....
мда за 50 Е голяма изненадка... hahaha

иначе по едно време тук в околността често имаше търгчета. може евтино да се купи техника...
един път съм била, но беше доста претъпкано, явно е разпространено забавление  newsm78.
имаше подсигурени даже сладкиши, кафе и печени саламчета. цирк  Crazy

# 55
  • Мнения: 2 786
asyalein, че 50 евро пари ли са в такъв случай  Joy
То каквото и да има в куфарите, няма да е боклук, я.
Дрешки, техника, книги, все ще ти е от полза  hahaha
Все още ми е трудно да повярвам, че летище ще обяви търг за непотърсен багаж.
И още по-трудно ми е да повярвам, че някой ще си забрави багажа ей така.
То че се губи, губи се, ама с търсене се намира ...
Те по летищата неслучайно слагат лепенки с крайната дестинация.

# 56
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Те по летищата неслучайно слагат лепенки с крайната дестинация.

Слагат, само че когато ти скъсат дръжката на куфара с все лепенки... като при мен, куфара ти става анонимен..иди го търси после.  Crazy

# 57
  • Мнения: 1 072

Сега умирам от смях, представяйки си, че всъщност е можело някой да наддва за моята "синя прашка". Joy

Имайте милост Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 3 880
И на мен ми мина през ум да предложа търг за куфари Laughing
Аз си мислех даже, че правят такива търгове на всяко по-голямо летище, не знаех че било патент на франкфуртското Simple Smile
Гледала съм няколко  репортажа на тази тема
То каквото и да има в куфарите, няма да е боклук, я.
Лъжеш се, може да случиш на повече от боклук даже Laughing
Веднъж се отрепаха да наддават за един, много добре изглеждащ на външен вид куфар, към 140 евро платиха и накрая се оказа, че беше пълен с мръсно бельо, анцузи и вмирисани маратонки в ужасен вид. На жената хич не й стана хубаво, като взе да вади носените мъжки боксерки отвътре Simple Smile Те хората явно заради това не са си правили труда да си търсят куфара. На такива търгове се предлагат куфари, които не са потърсени в някакъв период от време (както в случая на Ароуз Wink), като преди да ги складират някъде ги отварят и проверяват за хранителни и други лесно разваляеми неща... няма шанс да удари човек на луканчица Laughing
Мен пък ми е чудно как една дететгледачка може да има толкова много багаж newsm78

# 59
  • Мнения: 3 674
И на мен ми мина през ум да предложа търг за куфари Laughing
Аз си мислех даже, че правят такива търгове на всяко по-голямо летище, не знаех че било патент на франкфуртското Simple Smile
Гледала съм няколко  репортажа на тази тема
То каквото и да има в куфарите, няма да е боклук, я.
Лъжеш се, може да случиш на повече от боклук даже Laughing
Веднъж се отрепаха да наддават за един, много добре изглеждащ на външен вид куфар, към 140 евро платиха и накрая се оказа, че беше пълен с мръсно бельо, анцузи и вмирисани маратонки в ужасен вид. На жената хич не й стана хубаво, като взе да вади носените мъжки боксерки отвътре Simple Smile Те хората явно заради това не са си правили труда да си търсят куфара. На такива търгове се предлагат куфари, които не са потърсени в някакъв период от време (както в случая на Ароуз Wink), като преди да ги складират някъде ги отварят и проверяват за хранителни и други лесно разваляеми неща... няма шанс да удари човек на луканчица Laughing
Мен пък ми е чудно как една дететгледачка може да има толкова много багаж newsm78
Е, поне се е сдобила с нов и добре изглеждаш на външен вид куфар...  Joy А един куфар винаги е полезен... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт