Сушилнята - за и против

  • 33 013
  • 315
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 915
Момичета, имам сушилня от съвсем скоро, доволна съм, но не за това ви пиша. Гледам някои от вас се чудят в кое помещение да я сложат. Моята е в банята и в началото не пусках вентилатора, когато пускам сушилнята и вътре ставаше като парна баня - страшно горещо и влажно, вода се стича по стените. Започна да избива мухъл по плочките и вече винаги заедно със сушилнята пускам и вентилатора и е ок. Съветът ми е помещението, в което мислите да я слагате да има добра вентилация.

# 286
  • Мнения: 1 492
Мая, каква точно е сушилнята ти?

# 287
  • Варна
  • Мнения: 915
ariston ale 790 cx
на конденз

# 288
  • Мнения: 252
купих си сушилня и съм много доволна.уредът е страхотен.моят е монтиран в тоалетната, над пералнята. отварям вратата за да излиза топлината и нямам никакъв проблем.

# 289
  • София/Перник
  • Мнения: 991
...ако някой има сушилня в спалнята да свирка...притеснява ме единствено да не се образува много влага в стаята

Не зная дали вече не е късно за съвет, но недей да слагаш сушилня в спалнята. Ако е на принципа на конденза, то да знаеш, че се отделя доста топлина и влага в помещението, в което се намира сушилнята.
Не ми се струва много добра идея, но решението е твое в крайна сметка. Успех!

# 290
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Имам си вече  сушилня и  пералня.  Laughing - по отделно- сушилнята вече е в спалнята и най-учудващото е че играе и ролята на климатик - от доло духа доста топло като работи- няма никаква влага - чак и аз се учудих. под нея има контейнер и водата се събира там - но той е затворен и тръбата влиза през малка дупка. забравих да пиша, че е уирпуул - 6-то чувство. вече суших ризи и хавлии - перфектна е. пералнята ми е сименс  ХL 1200 - моля ако някой знае от къде да намеря упътване да пише - за сушилнята също - и двете са от тези с одраскано и нямат "учебници"  Mr. Green

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Имам си вече  сушилня и  пералня.  Laughing - по отделно- сушилнята вече е в спалнята и най-учудващото е че играе и ролята на климатик - от доло духа доста топло като работи- няма никаква влага - чак и аз се учудих. под нея има контейнер и водата се събира там - но той е затворен и тръбата влиза през малка дупка. забравих да пиша, че е уирпуул - 6-то чувство. вече суших ризи и хавлии - перфектна е. пералнята ми е сименс  ХL 1200 - моля ако някой знае от къде да намеря упътване да пише - за сушилнята също - и двете са от тези с одраскано и нямат "учебници"  Mr. Green


bg.diplodocs.com
www.manualsmania.com
www.instrukcii.info/

# 292
  • Мнения: 5 178
Момичета, моля за спешна помощ! Мога ли да изсуша в сушилнята скиорско яке или ще го съсипя?

На Диел миналата седмица го суших на ниската температура и си е ок

На кондензационния принцип отделят много топлина и влага, аз не бих си сложила в спалнята такава. Моите са във вградения гардероб в коридора, но е вързана към отдушника и няма проблеми

# 293
  • Мнения: 451
Коте, би ли споделила как точно е свързана с отдушника - с маркуч ли newsm78 или с какво newsm78 И аз искам да вземем, но освен  в коридара, другаде няма къде да я сложа Thinking а като чета май сушилните правям много влага в помещенията?

# 294
  • Мнения: 1 632
Моята е в коридора  в гардероб над пералнята, и наистина затопля яко.
Но понеже постоянно се движат децата и разтварят врати, не се усеща влага.
Поне коридора е затоплен!

# 295
  • Мнения: 1 629
Родителите ми имат сушилня, която аз също ползвах дълго време, докато живях там. Мисля, че на Зануси беше и беше много добра. Не е много шумна, дрехите за 2 часа са сухи и топли. Мачкат се, но аз преди да ги прехвърля в сушилнята ги изтръсквах и ставаха почти като изгладени. Аз лично много я харесвах, особено зимата преди да излезна пусках дрехите си за 5- 10 мин и си ги слагах топлички Mr. Green

# 296
  • Мнения: 48 061
Хм, моята също е на принципа на конденза, но отделя топлина, не и влага. newsm78

# 297
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нямам сушилня т.к. нямам място къде да я сложа, но ако имах такова веднахга шях да се обзаведа. Моите познати почти всики имат и са много доволни.

# 298
  • Мнения: 4 434
Не съм против тях,сестра ми имат и са много доволни...ако някой ми подари няма да я върна Wink

# 299
  • Мнения: 175
а какво мислите за това http://www.topshop.bg/sushilnia_za_drehi-23517-1078-pc.html някой ползва ли го? Изглежда компактно.

Общи условия

Активация на акаунт