диета за напълняване???

  • 17 520
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 148
Ами да ви кажа диетата моя брат -175 см, доскоро 57 килца. Сега е по-добре 64-65.  Та той е на диета "От всичко по два пъти!" + бира - тя определено отваря апетита!  Да не говорим как си прави препечените филийки с масло ooooh!  -препича, маже масло, обратно във фурничката да се разтопи, пак маже , пак във фурничката.... та белким лепнел малко масчица и той.  Другия вариант е да чакаш да минеш 40 -те, когато метаболизма се забавя и почваш да качваш. Мама и тате така напълняха.

# 16
  • Мнения: 2 388
Здравейте и от мен. Simple SmileАз да се включа, като бивша вече в този отбор.
При височина 1,75 винаги съм била 54-55 кг ( идеалната комбинация според много хора). Винаги съм ядяла много сладко, основно закуски, мекици, баници и уж всичко, от което се пълнее, обаче не, не мърдах изобщо от тези кг и при най - малкия стрес отслабвах. Cry
Една година поради здравословни проблеми, пих Диане и успях да кача около 10 кг, сега се чувствам много по-добре. Simple Smile
Мисля, че всичко опира до генетика, аз приличам на майка ми, която има същия режим на хранене, като мен, но винаги си е била слаба , сега също.
Но все пак, повече неща за хапване, от които се пълнее. По - малко движение ( въпреки, че като гледам си имаш малко съкровище и сигурно тичаш доста след него). Simple SmileИ много спокоен начин на живот ( но това трудно става в днешно време). Simple Smile
п.с. Ако искаш, разгедай ВВД ( високо - въгелидратна диета), би трябвало да ти помогне или поне да те насочи. Поздрави! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 143
И аз съм при вас  Laughing .Няма да пиша колко килограма съм,че един път тука във форума бях споменала и бях наречена "същество".Аз цял живот съм си била слаба, но миналата година  съвсем скелет станах.Просто не знам какво да правя вече  Confused .И на лекар съм ходила ,при мен просто си е ген,но поне 5 килца ако мога да кача няма да е зле.Бирена мая съм пила, но не ми помага.Чувала съм за бирена мая ,но не от аптеката на хапчета,а от завода където се произвежда бира,течна е ,много се напълнявало от нея.Сега мисля да пробвам с рибено масло ,да видим какво ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт