Витамини подходящи за втори триместър

  • 2 500
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
Пих Центрум Матерна Peace

# 16
  • Мнения: 770
Пренетал Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз пих О'мами известно време. Peace

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 15:25 от passion

# 18
  • Мнения: 4 406
Центрум Матерна.
аз лично предпочитам да ям плодове и зеленчуци. с добре балансирано меню може и да не се пият допълнителни витамини

# 19
  • Мнения: 187
Здравейте и от мен!Искам да попитам и аз нещо.Сега съм в 4-ти месец и докторката ми каза като й показах изследванията си / имам предвид тези първите през бременността който се правят/ че са ми много добре,хемоглобина ми е като на кръводарител и т.н. и каза че няма нужда да пия никакви витамини.Но....Всички жени около мен казват че те са пили витамини а пък и майка ми постоянно мърмори че аз каквото и да ям не мога да си набавя необходимите витамини и трябва да пия някви.Обаче аз не искам да си вземама някви на своя гледа и се чуда какво да правя.Кажете според вас това нормално ли е да не се пият витамини? newsm78
И моя лекар ми каза така и мисля да го послушам.През първата ми бременност изпих само една опаковка матерна,роди се живо и здраво бебе.Ако не се налага,не мисля да пия нищо.

# 20
  • Мнения: 48
Пренатал ма Джеймсън,много бях доволна Peace

Освен тях пиех много фрешове и ядях много зеленчуци  newsm10

# 21
  • Мнения: 1 165
Аз пиех Матерна през цялата бременност.

# 22
  • Мнения: 66
О Мами.Аз пих такива през цялата бременност.Много са добри!


 Peace

# 23
  • Мнения: 750
Пиех "о'мами"  от дъжд на вятър, хапвах си доста плодове и зеленчуци , доктора казваше че е достатъчно -  прав е бил човека ! Peace

# 24
  • Мнения: 363
докторката ми каза като й показах изследванията си / имам предвид тези първите през бременността който се правят/ че са ми много добре,хемоглобина ми е като на кръводарител и т.н. и каза че няма нужда да пия никакви витамини.....
 а пък и майка ми постоянно мърмори...

майка ти ли е специалиста или докторката newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 363
аз витамини не пия, но ям много плодове и зеленчуци

# 26
  • Мнения: 6 390
искам да попитам тези дето са пиели цялата бременност - колко големи бебета родиха

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
През първата ми бременност не съм пила нищо, синът ми се роди 4,300.Сега съм изпила 1 опаковка Центрум матерна в началото и вчера си взех втора.Не ги пия редовно Peace

# 28
  • Мнения: 610
Пренатал,а може и Центрум Матерна-тях ги пиех и докато кърмех след това Peace

# 29
  • Мнения: 48
искам да попитам тези дето са пиели цялата бременност - колко големи бебета родиха

Аз пиех от  началото на четвъртия, а преди това само фолиева. Дебора се роди 3.350кг и 52см. и си вдигаше главичката още на втория и ден от живота  smile3521. Пиех пре-натал и докато я кърмех. yes

Общи условия

Активация на акаунт