Хитринки за всякакъв случай (2)

  • 101 222
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 480
Стига да я намеря тук, защото до София честно казано не ми се ходи Simple Smile

# 271
  • Мнения: 721
Стига да я намеря тук, защото до София честно казано не ми се ходи Simple Smile

Преди малко в квартланото магазинче намерих същата, само че на фирма Mimosa. Пак са 2 в пакет, но без розовото покритие. Не знам, обаче, дали са ефективни?

# 272
  • Мнения: 329
Относно пликовете за дрехи - пробвах с тези от Практикер, но те са пълно боклуци. Купих от Jumbo за 4 лв. бройката и съм много доволна - не изпускат и са евтини.

Аз имам пликове от Метро и от Кауфланд и съм доволна от тях. Flutter

# 273
  • Мнения: 1 849
Munichka, същия резултат щеше да получиш с Меглио и обикновена гъбичка, като препарата го разреждам. Само се внимава да не се натиска с гъбата и се обира със суха кърпа. От личен опит Wink

Химикала от кожа го чистя по същия начин. Но не помня дали винаги пада.

# 274
  • Мнения: 2 166
А момичета, извинявайте, че се отклонявам, но знаете ли някаква хитринка за почистване на ютия отдолу, изчетох всичко във форума, но не действа...оцета особено....

# 275
  • София
  • Мнения: 6 210
Дева, в магазините за домашни потреби и препарати има и такива за ютии. Аз обаче съм чистила с фина шкурка, мисля че се нарича още водна. Мокря шкурката и търкам покритието на ютията. Само, че ми се струва, че това нарушава повърхността й.... почнеш ли веднъж - все ще трябва така да я чистиш. А пък майка ми си купила някакъв калъф, който "облича" върху тази част на ютията, с която глади. Така се предпазват и дрехите Simple Smile
Сетих се, че старати ми ютия съм я чистила с Циф и с пастата на Дионис, ама имам спомени за голямо търкане, защото буквално я бях лепнала върху някаква икуствена материя!

# 276
  • Мнения: 2 166
Притеснявам се, че препаратите все пак са абразивни...но идеята за калъфа ми допада  bouquet благодаря, ще потърся, но къде ли... newsm78

# 277
  • София
  • Мнения: 6 210
Дева, нейният калъф е бил в кутията с ютията /купувана е от Технополис или Техномаркет/, но мисля, че и отделно ги продават... само дето все не ми остава време да се разходя до някой от двата магазина и да проверя. И наистина е страшно удобство!

# 278
  • Мнения: 2 166
Благодаря за отделеното време, Вени   bouquet

# 279
  • Мнения: 491
Относно пликовете за дрехи - пробвах с тези от Практикер, но те са пълно боклуци. Купих от Jumbo за 4 лв. бройката и съм много доволна - не изпускат и са евтини.
Колко са големи тея в Jumbo?

# 280
  • Мнения: 721
Munichka, същия резултат щеше да получиш с Меглио и обикновена гъбичка, като препарата го разреждам. Само се внимава да не се натиска с гъбата и се обира със суха кърпа. От личен опит Wink

Химикала от кожа го чистя по същия начин. Но не помня дали винаги пада.

Пробвай с тази гъба и после ми кажи кое е по-лесно Wink

# 281
  • Мнения: 721
Относно пликовете за дрехи - пробвах с тези от Практикер, но те са пълно боклуци. Купих от Jumbo за 4 лв. бройката и съм много доволна - не изпускат и са евтини.
Колко са големи тея в Jumbo?

Ох, не съм сигурна, но едно одеяло прибирам, а то е от много дебело. Иначе дрехи - доста. Аз съм доволна.

# 282
  • Мнения: 721
Искам да си оборя мнението по-долу. Пликовете от Джъмбо също изпуснаха.  Sad

# 283
  • Мнения: 7 091
Пуснете си нова тема!  bouquet

# 284

Общи условия

Активация на акаунт