Ягодка и Саса-поръчка,доставка и обсъждане на проблемите.

  • 28 030
  • 684
  •   1
Отговори
# 630
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз си получих първата поръчка от Ягодка, но нямах подарък.  Crossing Arms
за каква сума беше

# 631
  • София
  • Мнения: 7 914
Аз си получих първата поръчка от Ягодка, но нямах подарък.  Crossing Arms
за каква сума беше

Оо много мъничко беше - 20$, сигурно за това нямам.

# 632
  • Мнения: 1 111
Иля подаръка е за поръчки над 25 долара

# 633
  • София
  • Мнения: 7 914
Иля подаръка е за поръчки над 25 долара

Ааа оки, мерси.  Hug

# 634
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Иля подаръка е за поръчки над 25 долара
и аз за това питах Peace

# 635
  • Мнения: 1 368
Момичета, а къде да намеря как се смяташе годността на Шисейдо(онзи руски вариант, който беше пуснала една мацка)?

Имам две нещица на Шисейдо от Саса и откога ми стоят опаковките. Самите продукти вече ги ползвам ,но за успокоение ми се ще  да ги проверя!

# 636
  • София
  • Мнения: 7 914
Момичета, поръчах един комплект с парфюм вчера, дали по принип може да пристигне до 23.04, че ми трябва за подарък ?  Thinking

Отдавна не съм поръчвала парфюми и не се сещам за колко време идваха.  Confused

# 637
  • Мнения: 3 372
Иля, мисля, че ще пристигне до тогава Peace Аз имам един от 24.03 и днес е тръгнал от Швейцария

# 638
  • София
  • Мнения: 7 914
Иля, мисля, че ще пристигне до тогава Peace Аз имам един от 24.03 и днес е тръгнал от Швейцария

Ооо супер, мерси milennaHug

# 639
  • София
  • Мнения: 1 877
Момичета, а къде да намеря как се смяташе годността на Шисейдо(онзи руски вариант, който беше пуснала една мацка)?

Имам две нещица на Шисейдо от Саса и откога ми стоят опаковките. Самите продукти вече ги ползвам ,но за успокоение ми се ще  да ги проверя!

Там нямаше Шисейдо... За нещастие прерових гугъл-а и се оказва, че не можеш да видиш срока им на годност.

# 640
  • Мнения: 1 368
10X. миличка Eiphnh  bouquet!Аз така или иначе съм ги започнала, както се казва: пЕНИ СЕ НЕ пени ще ги ручем!

# 641
  • Мнения: 249
 Hug  Мацки, да се похваля и аз с първата си поръчка най-накрая. Сега само ще се моля да дойде както трябва  Praynig  И искам да ви попитам, гледам, че в сайта на Клиник също може да се пазарува и цените са прилични, някоя от вас купувала ли е от там?

# 642
  • Мнения: 67
Здравейте и от мен Simple Smile чааак сега се натъкнах на темичките за ягодка и саса и чак сега разгледах сайтовете  Rolling Eyes  (открих и аз топлата вода  Laughing) та...коя козметика ползвате за мазна кожа,трябва ми някакъв матиращ крем,по възможност оцветен...Много се извинявам ако повтарям въпрос :blush
А някой дали е пазарувал от Sexy her?

# 643
  • Мнения: 686
renka79, честито за поръчката! Аз пък на сайта на Клиник не видях да имат доставка до България  newsm78

vencislavka, за кремче можеш да попиташ тук - тава е темичката, в която се обсъждат продуктите от Ягодката  Wink

# 644
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, и аз вече си имам дебитна Виза на Пиб, и скоро надявам се да започна да си поръчвам сама Grinning

Общи условия

Активация на акаунт