смуче палец - помощ, рани!

  • 1 741
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
На моя като му стана така рана на палеца от смучане, понеже не ни помагаха никакви люти и горчиви мазила, а и раната по някакъв начин трябваше да я мажа с нещо за да мине, че от слюнката още по-зле става и му слагах на пръста прах за рани и омотавах отгоре с лекопласт,просто нямаше начин какда го отлепи дори и да го намокри,залепваше здраво...и така първите 2-3 дена малко мрънкаше преди да заспи ама после свикна.Сменях му така всеки ден лекопласта и слагах прах, така 15 дена някъде, мина му раната и престана да смуче пръста.

# 16
  • Мнения: 236
Звъннах на моята педиатърка и тя категорично ми забрани да му мажа ръчичките с каквото и да било Sad.Каза да го занимавам постоянно и ръцете да му са заети с играчки !Трудна работа , старая се , но само за сек да усети , че е сам и си лапва ръчичките  Sad

# 17
  • Мнения: 31 191
Звъннах на моята педиатърка и тя категорично ми забрани да му мажа ръчичките с каквото и да било Sad.Каза да го занимавам постоянно и ръцете да му са заети с играчки !Трудна работа , старая се , но само за сек да усети , че е сам и си лапва ръчичките  Sad


Щом педиатъра ти казва слушай. Всеки сам си преценява и си носи риска. Листовката е на немски, а на български не пише от каква възраст се започва мазането.

# 18
  • софия
  • Мнения: 636
Здравйте, благодаря много на всички. Звъннах на мойта педиатърка - дъщеря ми е голяма, но докторката нещо не е фен на мазилото. Препоръча прах за рани и една специална лепенка за отгоре-засега 3 дни сме така - не смуче пръста.

# 19
  • Мнения: 9 481
На листовката, която е на немски и предвид не добрия ми такъв, не разбрах да има ограничения за възрастта на приложение.
Из нет-а като търсих, попаднах на инфо, че няма ограничения..
Но на етикетчето лепнато на опаковката пише "препоръчително след 24мес."

Общи условия

Активация на акаунт