Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 25

  • 26 091
  • 685
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 157
а момичета и аз още не съм пуснала за 04 а вие за 05 вече мислите  Simple Smile

а иначе каква е тази конференция аз не съм чувала за Сф да има конференция, да не е само за някои? newsm78

Кате хубава темичка пак си стъкмила  bouquet

# 31
  • Мнения: 181
Gigi , това герданче една клиентка си го поръча през 03 кампания, на мен ми е малко странно, но тя много си го хареса.

# 32
  • Мнения: 384
Първо да си призная, че не гласувам в анкетките, щото всеки път едва скърпвам положението, та да пусна поръчка  Sad...да видим до кога.
За  лаковете - и аз не съм твърде очарована, ама  трябваше да 'си начеша крастата'  Mr. Green, добре поне, че само един си взех. Иначе в к4 ще се разорявам, но нали от предната нямаше нищичко за мен (дето никога не е било), ще трябва сега да компенсирам...пък за успокоение ще си казвам, че си правя осмомартенски подарък  Laughing
Бялата чанта така и не я дочаках, че вече ми беше спешно, но си намерих почти същата, така че ще го преживея Wink
Веси, не се отчайвай...чакай да мине малко време и с начале  Wink
Янче, ти да не си пак в редиците? (явно си в час с материала)  Grinning

# 33
  • Мнения: 202
а момичета и аз още не съм пуснала за 04 а вие за 05 вече мислите  Simple Smile

а иначе каква е тази конференция аз не съм чувала за Сф да има конференция, да не е само за някои? newsm78

Кате хубава темичка пак си стъкмила  bouquet

Конференцията е за всички представители, ще има във много градове, има график за всеки град кога е, общото е, че е от 18 часа.Нашата май беше на 01,04.

# 34
  • София
  • Мнения: 372
  bouquet  bouquet  bouquet    Кате ,представи си ги ,че са като на Синтиа Раули  Wink



А ще има ли нещо интересно на конференцията?

Може да си спретнем една среща  там ? Crazy

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 702
bradata - ти цветя ми подаряваш, а аз с люти чушлета те черпих преди седмица-две  Mr. Green /нали ти беше закъсняла с обяда тогава  Thinking/.
Развесели ме - благодаря ти!
Е, ами това си имала в офиса, с това си ме почерпила-важното е, че беше от сърце  Heart Eyes Аз пък тъкмо приключих с месенето на тесто за едни охлювчета и после ако има гладни и аз ще почерпя  Mr. Green

А да не ме обвини някой в оспамване, моля моля, ще напиша и нещо по темата   Blush Сутринта получих най-смешната си заявка от Avon  за всички времена-имам да плащам "колосалната" сума от 24.46 лв  hahaha Това са лазерната терапия и новото масло за тяло (дето се изтарикатих и ги допълних с 3 липсващи неща и хем станаха 53 лв и не плащах такса за обработка, хем се смята цялата сума за топ-клубовете, а аз досега не се бях заглеждала, че и недостига се включва в общата сума за класирането  Whistling ). Сега отивам да си пробвам масълцето и после ще кажа впечатленията си, макар че така като си го подуших...ммммммм мирише страхотно...

# 36
  • на терасата
  • Мнения: 680
Да попитам консултантките...
Ружът от стр. 27 на каталог 4 наистина ли е с огледалце?

# 37
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Да попитам консултантките...
Ружът от стр. 27 на каталог 4 наистина ли е с огледалце?

Да

# 38
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен и успешна кампания на всички  newsm19  Искам да попитам някой знае ли каква е тази брошура с мостра, която можем да си поръчаме. Или по - точно каква е мострата, брошурата е ясна. Излиза на стъпка 2:

Кампания 05/2008 брошури
К-КТ 10 БРО УРИ К05 
К-КТ 5 БРО УРИ К05 
БРО УРА К5 С МОСТРА 
 newsm78

# 39
  • Мнения: 202
И аз сега я видях тази брошура  и се чудя. Thinking

# 40
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Някъде из панорамата 05 ми се мерна, че за всяка поръчана брошура ще има мостра на крема Solution - Дневен овлажнител за лек тен на лицето. Сигурно просто са направили уточнение, че брошурата е с мостра.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 5 702
Много съм нещастна заради маслото си за тяло (новото зеленичкото на Fusions) Rolling Eyes Цялата мириша божествено, НО и цялата съм на сивкаво-бели участъци, като посипани са брашно или ситни люспички...все едно съм ходила един месец на плаж без да се мажа с нищо по време и след него, ако се сещате каква пресушена и лющеща се става кожата тогава  Sick Е, не е честно пък  Crossing Arms

А за брошурите с мостри пише, че са за кампания 6 (дори в приложението са объркали и са писали, че мострата е на Подмладяващата система за очи, което не е така, а и малко ще им е трудно, като се има предвид какво представлява продукта  Mr. Green Но за К5  newsm78

# 42
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ей сега погледнах Панорама 05 - на стр.4 в нея е записано, че с всяка поръчана брошура к.05 ще получим прикрепена мостра на новия продукт Дневен овлажнител за лек тен на лицето - Solution. Знаех си, че не ми се привижда.
bradata - а какво съдържа този овлажнител, че си станала на такива петна?

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 5 702
Ами не знам какво имаш предвид под "какво съдържа"-да напиша съставките ли? Иначе - "Двойната формула съчетава действието на подхранващите и омекотяващи масла, които овлажняват в дълбочина и подхранват. Правят кожата мека и блестяща като коприна. Не оставя мазна следа по кожата" Егаси меката и подхранена кожа ми се получи

# 44
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 717
Аз докато посетя темата и вие вече сте изписали 3 странички! Heart Eyes
Успешна кампания на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт