Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 25

  • 26 054
  • 685
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35
еййй супер smile3508 Аз си поръчах мострички от този крем и тъкмо се чудех дали 5 ще ми стгнат  Laughing

# 46
  • Мнения: 13 875
Здравейте момичета
честита нова темичка и успешна кампания на всички

както и усмихнато пролетно настроение и купища цветя утре на нашия празник

Ами не знам какво имаш предвид под "какво съдържа"-да напиша съставките ли? Иначе - "Двойната формула съчетава действието на подхранващите и омекотяващи масла, които овлажняват в дълбочина и подхранват. Правят кожата мека и блестяща като коприна. Не оставя мазна следа по кожата" Егаси меката и подхранена кожа ми се получи
Bradata много ме отчая. Аз гледах в каталог 6 че продуктите от тези серии вървят по 2 за около 10 лева и бях си набелязала да купя от двете масла - розовото и зеленото а ти сега с тези петна ме накара да се замисля ...

# 47
  • Мнения: 1 259
Здравейте на всички и успешна 04 кампания.
Днес сутринта си пуснах поръчката от 04 и тазивечер ми беше фактурирана,но като щракна върку фактурата ми пише НЯМА НАЛИЧНА ФАКТУРА  #Crazy та защо така Rolling Eyes

Още не са ти я напечатали, сигурно.Те ги правят по реда на постъпването в системата,затова ко си я пуснала вчера щеше да я има фактурата, но тъй като си я пуснала сутринта, значи...абе от тук нататак!  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 259
Наистина бъро действате в писането, вече 3-та страница.За мен тази кампания тръгва мноооого лошо- само  50лв., а като се има в предвид че и майка ми е регистрирана та трябва и нея да поддържам, ама айде дано на 2 дата да има поне 200! Затова не бързам да гласувам в анкетата!
Успех на всички! Simple Smile

# 49
  • Мнения: 40
Пуснах си поръчката за кампания 4 следобяд на 6-ти и ми изписа,че доставката ще ми е чак на 21-ви. Реших,че съм изпуснала дата за първата поръчка и затова така се е получило...Но днес видях,че ми е фактурирана поръчката, което мисля,че означава, че ще си получа кашона другата седмица.  Thinking  Има ли някаква възможност да си променя адреса за доставка след като поръчката е фактурирана?  Thinking  Адресът, който съм дала ми е удобен само за 21-ви, което се пада петък...

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 931
Янче, ти да не си пак в редиците? (явно си в час с материала)  Grinning
`и не, ама нали си имам регистрация в сайта и се стърая да съм информирана  Wink

Bradata много ме отчая. Аз гледах в каталог 6 че продуктите от тези серии вървят по 2 за около 10 лева и бях си набелязала да купя от двете масла - розовото и зеленото а ти сега с тези петна ме накара да се замисля ...





би ли ми дала линк  Praynig ако са намалени душ-геловете ще си ги взема и двата със сигурност /но тези в тубичките, не в големите опаковки/

# 51
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Здравейте на всички! Успешна компания!
Интересува ме какво мислите за парфюма Wink от специалните интернет предложения?

# 52
  • Мнения: 8 470
Здравейте на всички! Успешна компания!
Интересува ме какво мислите за парфюма Wink от специалните интернет предложения?

Wink е много свеж, цитрусов,определено го харесвам.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 051
Да сте много женствени, красиви и обичани жени!

# 54
  • Мнения: 356
Честит празник, мили момичета!
Желая ви много здраве, любов, красота и безброй усмивки! smile3525

# 55
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Честит празник мили момичета, жени и майки! бъдете красиви, сияйни и ухайни като цветя!
Весел празник!


Lady_Flirt,  Емия го е описала добре, бих добавила закачлив и тинейджърски.

# 56
  • Мнения: 13 875

Здравейте момичета и честит осми Март на всички

Bradata много ме отчая. Аз гледах в каталог 6 че продуктите от тези серии вървят по 2 за около 10 лева и бях си набелязала да купя от двете масла - розовото и зеленото а ти сега с тези петна ме накара да се замисля ...



би ли ми дала линк  Praynig ако са намалени душ-геловете ще си ги взема и двата със сигурност /но тези в тубичките, не в големите опаковки/
[/quote]

За съжаление забелязвам че предложение не важи точно за тези гуш гелове, кремовете за ръце и новите овлажнители за тяло. Изпращам ти линка от брошурата , разгледаъ странижи от 117 до 121.

http://www.avon-forum.ru/4images/categories.php?cat_id=215&page=6
Поздрави

# 57
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
Честит празник на всички!  bouquet Много любов и щастие! Grinning

# 58
  • Мнения: 2 180
Честит празник на всички момичета!
Аз да се оплача - получих обрив от козметиката, ама прекалих с поръчването и цапането с всякакви ейвънски мацала и сега ще си бера ядовете.  Tired От една седмица не мога да се оправя - имам ужасен сърбеж и пъпки като ухапано от комар, а след малко трябва да ходя на масаж - умирам от срам.  ooooh! Не знам още от кой продукт се е получил, но спрях ползването на перлите, бронзанта, кремовете....ще се разбере.
Приятено изкарване днес!

# 59
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Честит празник на всички момичета!
Аз да се оплача - получих обрив от козметиката, ама прекалих с поръчването и цапането с всякакви ейвънски мацала и сега ще си бера ядовете.  Tired От една седмица не мога да се оправя - имам ужасен сърбеж и пъпки като ухапано от комар, а след малко трябва да ходя на масаж - умирам от срам.  ooooh! Не знам още от кой продукт се е получил, но спрях ползването на перлите, бронзанта, кремовете....ще се разбере.
Приятено изкарване днес!

100% е от бронзанта

Общи условия

Активация на акаунт