Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 25

  • 26 111
  • 685
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 573
Честит празник на всички!
Аз вече имам фактура по к. 04. И сенките-апликатор - зелените, от НО са изчерпани. Ако някой го интересува.
И в моята фактура пише, че брошурите са с мостри...Добре е... Някой ползвал ли е лосионите на Fusions. Защото ми хареса аромата, но незная дали попиват добре...
Моята поръчка е за около 110 лв.
Кате, благодаря за темата!!!  bouquet
Успешна кампания, момичета!!!

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 944

За съжаление забелязвам че предложение не важи точно за тези гуш гелове, кремовете за ръце и новите овлажнители за тяло. Изпращам ти линка от брошурата , разгледаъ странижи от 117 до 121.

http://www.avon-forum.ru/4images/categories.php?cat_id=215&page=6
Поздрави
благодаря ти _ , жалко наистина  Sad Честно казано аз имам розовия спрей и го използвам остновно като спрей за тяло, че като овлажнител никаква работа не върши, но пък мирише прекрасно  Flutter

# 62
  • Мнения: 1 259
Пуснах си поръчката за кампания 4 следобяд на 6-ти и ми изписа,че доставката ще ми е чак на 21-ви. Реших,че съм изпуснала дата за първата поръчка и затова така се е получило...Но днес видях,че ми е фактурирана поръчката, което мисля,че означава, че ще си получа кашона другата седмица.  Thinking  Има ли някаква възможност да си променя адреса за доставка след като поръчката е фактурирана?  Thinking  Адресът, който съм дала ми е удобен само за 21-ви, което се пада петък...

На 12-ти ще ти доиде, а там е последната дата за доставка написана, след фактуриране няма да можеш да промениш нищо, съжалявам!честит празник  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 259
Честит празник на всички!
Аз вече имам фактура по к. 04. И сенките-апликатор - зелените, от НО са изчерпани. Ако някой го интересува.
И в моята фактура пише, че брошурите са с мостри...Добре е... Някой ползвал ли е лосионите на Fusions. Защото ми хареса аромата, но незная дали попиват добре...
Моята поръчка е за около 110 лв.
Кате, благодаря за темата!!!  bouquet
Успешна кампания, момичета!!!
Би ли ми казала къде точно се намират тези сенки? честит празник  bouquet

# 64
  • Мнения: 742
Честит празник!
Успешна кампания
Голямо браво за Катето за хубавата тема.

2. Някой спомня ли си каталожната цена на коланите Ела Балерина от специалните предложения? Сега е 8.50 лв. И хубави ли са?

Да много са хубави аз ги поръчах за дъщеря ми и ги ползвам. Доволна съм.

Здравейте на всички! Успешна компания!
Интересува ме какво мислите за парфюма Wink от специалните интернет предложения?


Приятен е за лятото.

Аз утре ще пускам по 4-та кампания за сега около 100лв, а се надявах на повече, но и на това съм доволна Wink
Мисля да се задоволя този път само с лазерната терапия.  Whistling

# 65
  • Мнения: 573
Честит празник на всички!
Аз вече имам фактура по к. 04. И сенките-апликатор - зелените, от НО са изчерпани. Ако някой го интересува.
И в моята фактура пише, че брошурите са с мостри...Добре е... Някой ползвал ли е лосионите на Fusions. Защото ми хареса аромата, но незная дали попиват добре...
Моята поръчка е за около 110 лв.
Кате, благодаря за темата!!!  bouquet
Успешна кампания, момичета!!!
Би ли ми казала къде точно се намират тези сенки? честит празник  bouquet
Поли,сенките са на стр. 2 от Нетната оферта - ролка-апликатор за блестящи сенки - код 17301. Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 4 051
... Да много са хубави аз ги поръчах за дъщеря ми и ги ползвам. Доволна съм. ...
Много благодаря, днес пускам поръчка и ще ги взема.  bouquet

# 67
  • Мнения: 222
Здравейте, аз успях да събера около 170 лв за к04, което за мен е средна хубост. имам един проблем с мойте клиентки, не знам на утрепани ли се правят ама много често не спазват условията по промоциите та се налага понякога аз да се "набутвам" заради тях.ама вече съм решила никви такива и направо няма да им поръчвам, да се научат да четат дребните буквички  #Crazy
исках да попитам за маслото на солюшън дали става за мазане на бременен корем, чудя се дали да си го взема или няма смисъл  newsm78

# 68
  • Мнения: 8 476
Момичета,имам една молба. Embarassed
Може ли някой от вас, която си е купила парфюма на Синтия Роули да ме убеди или разубеди да си го купя! Съгласна съм на всякакви мнения, защото изпаднах в големи колебания и не мога да реша. Как се държи парфюма при носене цял ден, траен ли е променя ли се  и в каква посока? Уж взех мостри,уж мазах,а накрая нищо...не мога да преценя
В голямо колебание и изкушение съм.
Благодаря предварително!  bouquet

# 69
  • Мнения: 1 259
Аз лично не го харесвам, много цветя, много нещо....

# 70
  • Мнения: 202
На мен лично парфюмът много ми хареса!Много е свеж и траен! Peace

# 71
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
На мен лично парфюмът много ми хареса!Много е свеж и траен! Peace
Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 372
На мен лично парфюмът много ми хареса!Много е свеж и траен! Peace

добавям наблюденията ми,че се харесва на и от млади жени.
на мен ми мирише на фрезии  Peace Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 4 051
... ама вече съм решила никви такива и направо няма да им поръчвам, да се научат да четат дребните буквички  ...
Недей така, просто им обясни на време, как стоят нещата. Аз, ако не съм го направила на момента, когато пускам поръчка, се обаждам и казвам "ти видя ли, че за да го вземеш на ... цена, трябва да ... и си решават те, без накрая да са ти обидени, че си им теглила една Hug
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Момичета, спешно питане: многофункционалният стик "Арабски блясък" Shimmering Bronze 13656, такъв ли е оранжевеещ в действителност? http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5070002

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 17:12 от mimeime

# 74
  • Мнения: 994
Аууу...колко сте изписали само  Hug Аз нямах нет няколко дни и закъсах  Laughing Днес се иска прошка и искам от всички ви, ако съм обидила някой с нещо   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт