Плодове и чай с мед - 25 част

  • 14 409
  • 333
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 488
Миранди   newsm81 Много си готина като темата, кояти си направила!!! Hug Hug Hug

Бъди ни жива, здрава и щастлива! Букет от чувствата ни приеми,
Обичта ни към теб безкрайна като подарък прегърни!

angyL.A.   здрасти. Издържам и днес. Само незнам дали ще издържа луната, но ще ти кажа утре  Joy
Sweetness стискам палци и да не забравиш да ни разкажеш  smile3521
mariana.iordanova браво. Много ти се радвам. Продължавай напред!!!  bouquet
lepidopteria добре си се завърнала! Успех!   bouquet
Milenski76 евалата и на тебе! Успех!   bouquet
SEXIEXI    welcome

# 16
  • Мнения: 658
Ураа, успях,успях.... цял ден изкарах на водичка и фрешче... Не  мога да повярвам. Продължавам и утре така. Чувствам се добре, леко ми е. Кантарчето отчете 59кг. goodscaleОт вчера ходя и на фитнесче, пия и Л-карнитинче. Мнооого съм щастлива. И всичко е благодарение на вас момичета-  bouquet

# 17
  • Мнения: 488
mariana.iordanova   newsm20 . От колко килограма започна и кога най важното?

# 18
  • Мнения: 658
От 62 кг - днес беше 4 ден. Трите дни бях на ябълки, портокали, вода и сутрин чай Регулавит. Днес - без плодове и чай.  Надявам се че ще успея да направя три лунни дни и после ако трябва ще продължа с плодове и чай.

# 19
  • Мнения: 6 958
Раличка благодаря ти  Heart Eyes Грижи се за темата ни докато ме няма   bouquet Hug  bouquet

Пуснах ви нова тема, защото 1 седмица ще съм много заета, работа и дипломна защита... Като приключа се завръщам на линия  Hug

# 20
  • Мнения: 488
Миранди много успех ти желая. Вярвам в теб. Ще успееш. И да не забравиш да съобщиш.  Naughty  bouquet Hug

# 21
# 22
  • Мнения: 488
Нека в живота ти винаги присъстват
хармонията и багрите на пролетта!
Честит 8-ми март!

# 23
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ ПРАЗНИКnewsm51
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО УСМИВКИ,МНОГО ЛЮБОВ И МНОГО КРАСИВИ МИГОВЕ ЗАНАПРЕД.
УСПЕХ ВЪВ ВСЯКО ВАШЕ НАЧИНАНИЕ,И НАЙ- ВЕЧЕ В ТОВА,КОЕТО ВСИЧКИ НИЕ СМЕ ЗАПОЧНАЛИ.
ЦЕЛУВКИ ЗА ВСЯКА ЕДНА ОТ ВАС

# 24
  • Мнения: 345


МИЛИ МОМИЧЕНЦА МОИ ! ЧЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК! БЪДЕТЕ КРАСИВИ,УСМИХНАТИ,ОБИЧАЩИ И ОБИЧАНИ!!!!!!!!!!!! newsm51

# 25
  • Мнения: 658
Честит празник и от мен момичета. Желая ви много любов и  прекрасни  мигове с любимите ви хора. Бъдете най-сладките плодчета за тях  bouquet

# 26
  • Мнения: 488
ЕЙ МОМИЧЕТА, Къде сте всички? може би някъде вече празнувате. Весело изкарване на всички пожелавам и утрееееееее.......................СНИМКИ.  smile3508
Да разказвате.  newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

# 27
  • Мнения: 480
Ехо,плодоранки!честит празник на всички с пожелания за здраве,радост,любов и сбъднати мечти!
Рали,тук съм си аз.Пак на линия!Аз никъде няма да ходя,защото с мойта диета не съм за никъде.Не че някви оферти имаше.А и настроението ми е едно никакво.Поне излезнах и си купих сама подаръци за успокоение на нервите!
Приятно изкарване на тези ,които ще празниват!

# 28
  • Мнения: 488
Ехо,плодоранки!честит празник на всички с пожелания за здраве,радост,любов и сбъднати мечти!
Рали,тук съм си аз.Пак на линия!Аз никъде няма да ходя,защото с мойта диета не съм за никъде.Не че някви оферти имаше.А и настроението ми е едно никакво.Поне излезнах и си купих сама подаръци за успокоение на нервите!
Приятно изкарване на тези ,които ще празниват!
Какво съвпадение и на мене ми е много кофти. Никакво настроение. Никъде не ми се ходи, но сме запазили места и няма начин. Много съм депресирана. Незнам защо, цял ден ми е така. Дори че си купих някои дрешки пак не ми е кеф. Аз знам от какво е. Цял живот съм гладна и дебела. Вече ми омръзна,  повярвай ми. Нямам думи. Махам се от темата , за да не развалям доброто настроение на останалите. Много целучки Анджи, както и на останалите   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 385
Честит празник , мили диетички! Честит 8 март!
Нека само обич топли вашите очи!Нека слънцето огрява дните ви с лъчи,здравето да ви е спътник всеки божи ден и 100г. да празнуваме този ден!!! (F)

Общи условия

Активация на акаунт