За незрящото момиче Илона

  • 2 269
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
http://vbox7.com/play:b5c48a6f


За това ставаше въпрос. newsm78

# 16
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265

На това изпълнение направо се просълзих  Cry

# 17
  • Мнения: 349
Стоя снощи и гледам и не вярвам,нямам думи
Да пуснат оня мангал мръсен, дето и български не говори, изобщо и не пее
 Беше жестоко от тяхна страна
Не сме толерантни към такива хора
а от чисто рейтингово отношение, щеше да е изключително интерестно и различно да участва такова момиче.
Първо ще е различно, сигурно няма в нито едно от чуждестранните конкурси такъв случай и второ ще се даде пример, че сме нация надраснала
дискриминацията, способна на толерантност

Но....уви
Абсолютно съм съгласна,може да не се представи много добре на втория кастинг ,но да я резнат нея,а да пуснат оня гнусния мангал заради шоуто,който изобщо не може да пее #Crazy,  са за убиване #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 18
  • Мнения: 2 116
Стоя снощи и гледам и не вярвам,нямам думи
Да пуснат оня мангал мръсен, дето и български не говори, изобщо и не пее
 Беше жестоко от тяхна страна
Не сме толерантни към такива хора
а от чисто рейтингово отношение, щеше да е изключително интерестно и различно да участва такова момиче.
Първо ще е различно, сигурно няма в нито едно от чуждестранните конкурси такъв случай и второ ще се даде пример, че сме нация надраснала
дискриминацията, способна на толерантност

Но....уви
Абсолютно съм съгласна,може да не се представи много добре на втория кастинг ,но да я резнат нея,а да пуснат оня гнусния мангал заради шоуто,който изобщо не може да пее #Crazy,  са за убиване #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Стана ми много криво....  Confused

# 19
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Милен пуснаха, за да продължат да се гаврят с него. Илона има глас, но не е обработен, а за това се иска доста време.Ако си спомняте, от кандидатите се искаше и в единия кръг да танцуват. Разбирам, че сте пристрастни, но таланта й не беше толкова голям, че да пренебрегнат отсъствието на сценично поведение. Тя просто не е за този формат. А за отношението на журито по принцип съм съгласна.

# 20
  • Мнения: 120
  Тази година журито е под всякаква критика. Аз не съм специалист, но като гледам и в журито няма гоолеми певчески таланти. Възмутена съм, че няма единни критерии, по които да се оценяват кандидатите. Не мога да разбера защо толерират хора от малцинствата, а не допускат хора с по-добри гласови данни.
  Много ми е мъчно за Илона. Съгласна съм с Любознателна, че детето се нуждае от професионална помощ за дооформяне на гласа и всички сценични умения. Но колко от всички кандидати не се нуждаят от такава помощ?
  Това момиче трябваше да продължи, това щеше да означава много за нея. Говорим за толерантност към различните, но май само си говорим. Бясна съм, че изобщо допуснаха толкова хора от малцинствата, които изобщо нямат гласови данни, а не проявиха толерантност към Илона. Не ми е ясно - на кого е нужна тази криворазбрана етническа толерантност ?

# 21
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Изглежда много малко разбраха точно какво исках да изкоментирам. Разбра се, че момичето няма достатъчна обработка на гласа, няма да може да се движи по сцената като другите, обаче няма и да забрави докато е жива провала си на този конкурс. Това май беше конкурс само за професионалисти. Всъщност много хора ще си запушат учите, ако този ФЪНКИ или МЪНКИ запее, пък и към останалите нямам симпатия, всъщност кои са те, освен Вили Казасян............. Но както и да е. Стимул, малко деликатност към това дете, тя не е виновна, че другите няма да я разберат. Някой ден ще се върна към темата за интеграцията на СЛЕПИТЕ ДЕЦА. Е, това което видяхме с Илона, е и интеграцията в масовите училища на по-малките нейни връстници.  smile3518

# 22
  • Мнения: 997
Гледах веднъж и половина тазгодишното издание на Мюзик Айдъл, вкл. гаврата с това дете и за себе си мога да кажа, че за мен това предаване приключи. Не само заради нея, а и заради подигравката с другите участници. Трудно ми е да го кажа, но май ще излезете прави - големи говеда има между нас.  Blush Казвам го, защото познавам хора, които гледат и го считат за супер забавно.

# 23
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
.....................Някой ден ще се върна към темата за интеграцията на СЛЕПИТЕ ДЕЦА. Е, това което видяхме с Илона, е и интеграцията в масовите училища на по-малките нейни връстници.  smile3518

За съжалине това е интеграцията в България за всички хора с увреждане. Кога ли обществото ни ще разбере,че на всеки може да се случи да е от другата страна на бариерата.

Общи условия

Активация на акаунт