С всякакви игли и прежди правим майсторски одежди - 17

  • 47 854
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • в баира
  • Мнения: 861
И аз за сега само ще ви чета.
Запис.
 Wink

# 16
  • Мнения: 1 172
Аааа между другото проверих тук колко струва едно чиле Еделвайс Фроте с ламе - 2.95лв #Crazy Тез хора не са добре, ний сме на една крачка от Габрово те ква надценка лепнали.

Еееее, те пък верно са се изсилили! Аз от Плевен я взимам на 2,50лв.

# 17
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
за тънката прежда мога да препоръчам вилка.
стават ефирни нещата, но пак крадат много от времето. Peace

и аз няма да има какво да покажа...от блу3ата имам 4 реда и половина, напредък!  Crazy

# 18
  • Мнения: 3 810
Аси, ето още задачки с вилки:
http://www.stitchdiva.com/ProductInfo.aspx?productid=SDS-034
кога ли ще се наканя и аз... ooooh!

# 19
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

тц, тва не е за мен, няма къде да си ушия подплатата, а и не е мой стил  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 498
Много сте бързи със записването. Гледам май всички на тънки прежди сте се отдали. Аз също нямам нищо за показване, но пък толкова много неща започнати. От форума постоянно се зарибявам. Успех момичета!

# 21
  • Мнения: 440
Аз сега пробвах калъфче за телефон - горе долу стана красиво, ама вече съм много по-критична към плетивата си  и ми се иска май пак да го разплета и наново - докато стане идеално. Пак късно се сетих да пробвам, а то щеше да се получи - можех да направя такъв подарък за осми март, ама вече нямам време да го направя...
По повод тънките прежди, аз даже не се хващам - в магазина винаги уточнявам, че на две куки на по-малко от номер 4,5 не се хващам да плета. Най-тънко съм плела на №4 и наистина много време ми се стори, като не мога да се отдам само на плетката, с тези деца Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9 052
 Wink аz докато иzплета 2/3 чорап и докато раzплета половината от наплетеното и напелта пак малко наново и вие сума нещо сте обсъдили  Laughing Сега да видим аz ли съм охлюв или вие просто сте много бърzи  Wink

# 23
  • Мнения: 1 947
   A като ги гледам тези ефирни красоти на вилка, имам чувството, че се
плетат много бързо - ами че то е само дупки. Laughing Завиждам ви за търпението.

# 24
  • Мнения: 1 523
Купих прежда,но още не съм решила какво точно за малката да плета.

# 25
  • Мнения: 1 172
Аз на моята кукла ще плета жилетка с качулка и ципче отпред да е нещо като връхна дрешка за пролетта,понеже не можем да си харесаме розово якенце.Преждата ми е меланж,преливащ от бяло през розово до винено червено.( мързи ме да снимам сега)

# 26
  • Мнения: 3 810
това трябваше да е вместо запис:

http://mimikir.multiply.com/photos/album/23#3

# 27
  • в баира
  • Мнения: 861
мимиту с кирилизация : Невероятна е!

# 28
  • Мнения: 641
Мимиту, жестока е шапката!!!

Като стана въпрос за тънки прежди... бабата ме снабди с такива, не се наемам Crossing Arms. Прибрала съм ги "на дълбоко", чакам вдъхновение Mr. Green.


Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 15:50 от Палечка

# 29
  • Мнения: 440
Шапката е наистина много красива, а също и герданчето!!  bouquet
Няма да бързам да казвам, че нещо не може да стане...
...

Общи условия

Активация на акаунт