какво момиченце бях, какъв глиган станах! III-та част

  • 24 919
  • 469
  •   2
Отговори
# 420
  • Мнения: 903
И аз имам ужасен апетит, май ще е най-добре са се изследвам. Само не знам как да си изкрънкам направление от jp-то, щото вече и писна от мен и като ме види и призлява.
Аз днес пк си похапвах, не прекалено, ама не и режимно. Ама май ще спра. Току що гледах един документален филма за най-дебелите хора в САЩ - 300-400кг. Както си чоплех семки и почна предаването и ми се отяде. Дано по-дълго да ми действа. Беше потресаващо. Тези хора са най-нещастните на света. Не могат да стават от леглото. Оле, направо не съм на себе си. Дано това да ми е за урок в какво мога да се превърна #Crazy Cry

# 421
  • Мнения: 229
Здравейте глиганки!
Дълго време нямах Интернет и затова не съм писала, обаче сега вече се включвам активно в дискусиите!  Laughing Аз да ви се похваля видях осмичката и толкова се зарадвах, че по стара традиция реших да отпразнувам и сега пак съм 92 кг.  #2gunfire  Да се чуди човек да плаче ли , да се смее ли. Толкова е трудно да си вечно "на педал" и постоянно да мислиш какво ще хапнеш и какво не. А когато ми причернее ..... о Боже, направо не знам какво и колко поглъщам.В много от случаите дори не съм гладна. Просто ям, защото обичам да го правя. Ям когато съм весела, когато съм постигнала успех, когато съм тъжна, когато съм разочарована, когато, когато, когато, въобще при всички случаи и ми личи. Трябва да ви кажа, че дори да не сваля още килограми искам тези да задържа. За мен си и така съм добре. Много хора ще се зачудят - 92 кг. при ръст 161 см. Да, обаче когато си бил 130 кг. , 90 са си направо постижение. Бих ви показала и снимки преди и сега ако знаех как да ги закача. Просто за да видите за какво става дума. Та въпроса ми е - как да съм непрекъснато мотивирана? Как да задържа килограмите? НЕ ИСКАМ ВЕЧЕ ДА ГИ КАЧВАМ.
Това е засега момичета. Лека нощ!   bouquet

# 422
  • Мнения: 903
Гале, това е най-трудното. Аз от 10г. все отслабвам и пак си ги качвам, че и с лихва. А на последък не мога и да свалям. Просто ми писна да съм гладна и дебела. А ти си голям герой щом си свалила толкова кг. Много ти се възхищавам. Пробвай ниско въглехидратен режим. Спри сладкото и хляба и ограничи картофите и ориза до мин. на мен ми действа, ама съм голяма несериозница. А за мотивацията не знам и мен тя ми е проблем ooooh!

# 423
  • Мнения: 663
И аз се присъединявам към вас , момичета. От два дни я карам ниско въглехидратно и не знам до къде ще стигна, но ми се иска до Велик ден да сваля поне пет, а иначе имам да свалям общо 25кг Confused

# 424
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добре дошла на zdravi4   bouquetУспех!
Галя се появи най-сетне, но има доста глигита които се губят..
Блонди да не се крие , а да идва на отчет..... Naughty
Мустик, получих ти съобщението, ще ти пиша , но съм в потрес  мила ooooh! #Crazy
Днес съм много несериозна, много ядох..... #2gunfire Sick
Ще ми идва скоро и апетита ми за сладко направо ще ме побърка,
Днес съм гладна през 2 часа, ядох ябълка, после салата, малко сирене, не става и не става.
Накрая ударих 3 парчета козунак и сега умирам от яд...дано утре се успокои положението Praynig
Лека нощ Heart Eyes

# 425
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета! Hug
Zdravi4,добре дошла при нас!Желая ти успех!
Аз днес имам да свърша много работа и реших да хапна нещо различно от другите дни.Взех си едни мини-кренвиршчета на "Сачи",няколко маслинки и една кутийка "сладка царевица".Ще си пия два пъти чая и довечера ще хапна от сготвеното вкъщи.Вероятно в петък ще се премеря на кантара-пък да видим какво ще се получи като резултат за изминалия месец.За мен важното е,че шофьора на шефката ми каза че видимо съм свалила килограми и панталоните са ми станали широки.Това естествено много ме зарадва и означава,че усилията ми не са били напразни.Пожелавам на всички момичета да успеят в битката с килограмите!
Лек и отслабващ ден!

# 426
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Аз от днес стартирам със зелевата супа. Вкусна чак не ми се получи, но е учудващо добра, очаквах по- лоши резултати  Mr. Green
За протокола- стартирам от 84,700 кг  Tired Вече почти 1 седмица гравитирам между 84 и 85 кг, но като се има предвид, че 3 дни не бях режимна, нормално е да не мога да смъкна под 84. Да видим сега супата какъв ефект ще даде  Praynig
Блондиньо, не ги ли разкарахте вече гостите? Нещо ми се губиш по тъча, май ти изпиха соса  Mr. Green Пък и сигурно вече наближаваш 80-те кг  smile3533

# 427
Zdraвейте!!! Пореден ден за мен  Simple Smile още не съм почнала да спортувам, но поне се храня диетично. Чувстшам се много добре , заредена с енергия и тонус Simple Smile Тарталета успех със зелевата супа!

# 428
# 429
  • Мнения: 2 907
И аз като Тарти се завръщам отново към зелевата супа. Беше ми втръснала, целия месец януари се изхранвах с нея. Накрая имах мокри, пардон мазни, хранителни сънища, събуждах се с мокра уста  Grinning
Ей сега излизам на покупки, даже списък съм си направила, че да не купувам ненужни неща като маслини, фъстъци, пуканки и разни такива, където уж си набивам, че не е фатално да се ядат.

А от месец се абонирах за списание Ел, ей тъй от протест, уж да гледам готини тела, които да ме мотивират. И сега всяка седмица в пощата ми намирам списание, ама като го отворя се депримирам още повече. Не беше май правилното решение  Simple Smile

Блондинята нали има разни ангажименти, дано се върне енергична и отслабнала  Peace
Линдитке, това, което съм ти описала е груб и общ разказ, ако се задълбочим ще стане сериозно. Ако пък ти разкажа за моето раждане, въпреки че не става дума за болест, ще се допълни картината. Ама това раждане съм го разказвала сто пъти във форума, ще ти намеря линк към темата ако желаеш.

Онзи ден минах покрай една сграда и видях, че има вечер там курсове по африкански танци. Дали да не се запиша, може пък да е стимулиращо. Само незнам какво точно е африканският танц.

# 430
  • Мнения: 496
Привет,  Hug Hug Hug
Ще ме приемете ли във вашите редици

# 431
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте и от мен Hug
Разбира се peerumi  Hug, чувствай се провъзгласена глиганка от днес, това е и първата стъпка към успеха. Надявам се да се чувстваш добре при нас, давай бързо кила, цел и режим на който мислиш да се спреш.
Мустик, чакам линк към раждането ти #Crazy newsm78
Аз днес изядох една ябълка на закуска , като преди това си пийнах една чаша хладка вода с половин изстискано лимонче вътре.
Мисля преди ядене да си пийвам това коктейлче Sunglasses Wink
Знам че ако се прави с грейпфрут има повече ефект, но засега имам 3 лимона , като свършат ще си взема грейпфрути.
Днес се мерих да видя има ли поражения безграничото ми плюскане тези 3 дни, но се успокоих.
От днес сериозна.
Желая ви режимен ден,  Heart Eyes

# 432
  • Мнения: 480
Привет на новичките глигита и хелоу на ветераните! Hug  bouquet
Мистик , Линдита, искам пък и аз да знам за тамошната медицина Crossing Arms, ако не е тайна де Heart Eyes Даже бях питала преди в един от постовете си,ама никой не ми отговори!!! Така,че Мистик двай линк да четем всички дружно и да се гореем,че сме българи!!! Peace
Аз утре съм на изследвания в Плевен, а другата седмица в София и малко съм го ударила през просото! Blush Вчера даже сладки ядох,все си казва за последно,ама то и ми дойде, така, че е обясним този мой глад за сладко!!!
Wish, Благодаря за линка, полезен е наистина!
Иренка , само така! Peace
Тарти, успех мила с тая гадост Sick! Аз , навремето три пъти си я правех и три пъти отиваше в кенефа!!! Сега, като имам проблеми с жлъчката е немислимо да ям зеле,е има и други диетични храни де, то ,че аз съм си безволево същество си е мой проблем! Embarassed
Гале,как ги свали тези килограми бе Shocked,напарво ти се възхищавам!!!  bouquet За колко време , сподели, сигурно си писала и преди ,но кажи пак, много стимулиращо това!!! На мен взеха вече да ми предлагат гастропластика, щото ми билимного килограмите и съм нямала да се справя само с диета,ама като гледам теб, значи има надежда, сподели моляте за колко време и как се хранеше , с какво преодоля първите кризисни дни??? Praynig Hug
Чао за сега!

# 433
  • Мнения: 781
Здравейте глигита  bouquet
Отдавна не съм писала, но първо-нямам с какво да се похваля, и второ - малкия пак е болен и не спя нощем нормално и денем съм много зле. И диетата не ми върви особено, за гимнастиката да не говорим. Просто нещо нямам никакъв тонус. Днес мислех да спортувам, малкото най-накрая заспа, но цял ден няма вода Sick Нещо започва да ми писва, а трябва да се свалят тези гадни кила. Не мога да разбера както толкова се лигосвам с тях. Вече имам чувството, че докато не започна пак работа няма да стане номера Tired
Успешен ден Hug

# 434
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен момичета! Препоръчвам ви ако сте си вкъщи около 16.30 ч. да гледате по Диема+ реалитито "Искам да отслабна"- мисля, че  ще ви заинтригува. Избират си такива като нас и с тях се занимава диетолог и фитнесинструктор. Наблюдават ги непрекъснато, мерят теглят и мотивират. Подробно обясняват коя храна или напитка какво причинява на организма. Аз понеже съм страстна коломанка, иначе казано съм изпивала по 2 литра на ден, сега доста се стреснах като обясниха с подробности защо е толкова вредна.
 Мистик, като те гледам в албумите ти се чудя къде се буташ тук между глигитата Grinning Между другото дъщеричката ти е голяма сладурана/прилича на майка си/

Общи условия

Активация на акаунт