Новата антицелулитна серия на ГАРНИЕ?

  • 9 465
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
не съм я пробвала, но не ми вдъхва доверие. По принцип не съм фен на Garnier. Предпочитам гела на RoC-поне е изпитано и има ефект...  bouquet

# 16
  • Мнения: 578
Да, ще използвам и аз темата, защото и мен много ме интересува въпросната ролка...мислех да я пробвам, но в момента използвам други продукти и събирам мнения по въпроса  Grinning

# 17
  • BG
  • Мнения: 390
Аз си го купих (ролковия), мажа се 1 път дневно и... чакам резултат. Казаха ми, че действал, но трябва да се измажат поне 2 опаковки.

# 18
  • Мнения: 103
kakva mu e cenata v bg

# 19
  • Мнения: 1 243
Вчера го гледах в Пикадили - 16-17 лв беше някъде! Мисля да го пробвам, поне няма да се омазвам цялата докато го нанеса. от мързеливите съм! Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 641
ИРА , има ли някакви резултати? Да си купуваме л ии ние? Simple Smile

# 21
  • Мнения: 630
И  аз съм от мързеливите Laughing ще следя

# 22
И аз чакам за резултати. Дано да има някой наистина доволен. Струва ми се, че всичко е въпрос на реклама.

# 23
  • Мнения: 2 414
Аз търся да си взема нещо стягащо,но без отслабващо действие.Просто искам да се презастраховам,понеже напоследък не стъпвам във фитнес,защото ме мързи страшно много. ooooh!
Какво бихте ми препоръчали? Hug

# 24
  • Мнения: 1 312
Не вярвам  че ще има положителен резултат  Thinking но въпреки това си го взех,пък да видим Hug

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз чакам за резултати. Дано да има някой наистина доволен. Струва ми се, че всичко е въпрос на реклама.
и аз чакам  Wink

# 26
  • Мнения: 1 568
И мен ме интересува този продукт!

# 27
  • BG
  • Мнения: 390
Сякаш действа, но засеха е много слабо забележимо. Ще почна сутрин и вечер да се мажа, ударно да атакувам гадния целулит  #2gunfire

# 28
  • Мнения: 5 647
Заинтригувахте ме и мен, а аз по принцип съм доста скептична към подобни продукти.

# 29
  • Мнения: 2 492
Малко не е по темата, но се възмутих като го видях

Общи условия

Активация на акаунт