Какво учат децата ни!

  • 3 803
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 761
Написаното стихче нещо не ми се връзва с "Дядовата ръкавичка". Даже и съвременен вариант да е.
Хореографката е надминала себе си. Радвам се, че хореографката в градината на Дияна е много добра. Даже и съвременните звучения на някои приказки са много добри и сполучливи.

# 16
  • Мнения: 14 654
Много тъпо, да не говорим, че дума като бизнесменка няма. Но пък много хора се забавляват, когато деца изричат подобни простотии. Вижте "по-по-най", колкото повече глупости ръси детето, толкова повече му ръкопляскат и толкова повече се разтваря усмивчицата на Енчо. Не знам какво да кажеш на госпожата, но лично аз бих скъсала листчето пред нея.

# 17
  • Мнения: 864
На твое място аз не бих дала на детето си да го учи.
Има достатъчно детски стихчета,но това не  Naughty

# 18
  • Мнения: 600
аз бих се разфучала в градината, освен ако това не е програма, спусната от министерството. тогава бих се разфучала в министерството.

нещо не ми харесва, ако сега не учат хубави български стихчета, кога? когато станат манекенки ли Sick

# 19
  • Мнения: 9 814
Само ще кажа: УЖАС!  #Crazy

# 20
  • Мнения: 1 049
Някоя "умна" глава го е измислила... то такива с лопата да ги ринеш.  Mr. Green

# 21
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Нещата изписани от Вас, са една от многото причини да не искам да давам детето си на детска градина.Учат децата на какви ли не безумия(освен разбира се хубавите неща на които ги учат).
Тъй като имам специални желания, какво да учи синът ми, му намерих детска градина, в която да ги учи, но уви ... чак в Москва е най - близката Embarassed, има подобна в Белгия, а също и няколко в Индия ... ама малко парички не достигат да се преместим там да живеем и по тази причина, още си седи вкъщи моят синковец, и майка ми го учи на нещата, които искам да знае(докато съм на работа де)

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен тези стихчета ми приличат на рецепта за прикрита проституция, ще извинявате. Ако на моите им дадат такова нещо да учат, тежко им и горко на замесените в тържеството.

# 23
  • Мнения: 884
Това по-скоро е някакво шеговито стихче, не го взимайте толкова насериозно.
А моите деца в трета група знаеха много повече от значението на думи като "бизнесмен" и "манекенка". Синът ми сега е в 4та група и живо се интересува от ипотечни и потребителски кредити, кредитни карти и лизинг.
Боже, а моят е четвърти клас, и не могъл да си реши задачата по математека, текстова, защото не знаел какво е "алея" и "леха" Embarassed.А по темата-стихчето е тъпо, бих  го казала и на учителката. Децата все още в 3-та гжрупа не са толкова запознати с оригиналите на приказките, едва ли такива свободни тълкувания биха им били интересни по детски...

# 24
  • Мнения: 1 701
 Shocked Не знам какво да кажа...  Shocked

# 25
  • Мнения: 205
Не мога да го възприема това.Пълна простотия е.Какъв е смисъла още от толкова малки да вадим децата от света на приказките и да им показваме пошлостта на съвремието?Има достатъчно време да разберат и за манекенките, и за бизнеса и за всичко...

# 26
  • Мнения: 6 441
Това по-скоро е някакво шеговито стихче, не го взимайте толкова насериозно.
А моите деца в трета група знаеха много повече от значението на думи като "бизнесмен" и "манекенка". Синът ми сега е в 4та група и живо се интересува от ипотечни и потребителски кредити, кредитни карти и лизинг.
Едно е да са ги научили от друго място,а съвсем друго в детската градина.Все пак децата трябва да имат някакъв респект.Жената,която ги учи,трябва да олицетворява поне някой добродетели,а на бизнесмени и т.н.Не че не трябва да знаят,но не е там мястото да ги учат.
Този случай ми напомня за Кумчо Вълчо,който закарал Лиска да става миска с новото ферара(от учебник по БЕ).

# 27
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
За  "госпожата" bash bash

# 28
  • София
  • Мнения: 2 217
Ако все пак учат и нормални стихчета, това е просто шега - не бих реагирала кой знае как, въпреки че текста звучи като тъпа фолкпесен. Sick

# 29
  • Мнения: 142
 :35 Thinking
И това в трета група, представям си по-големите на какво ги учат!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт