ВарненкИ закичват марненички червено-бели, а децата за игри са пощурели - 38

  • 16 988
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 745
Ау,темата ни на 2 страница чак!!!!Много хойкате,времето хубаво днеска !!!

# 271
  • Мнения: 2 960
Ами вземи се пусни, че иначе не мога да те уцеля, като партизанин си Heart Eyes



Ами на мен спускането ми хареса  yesyes..нищо ,че беше за малко и на два епизода
 и за втората сгляда препусках така running плюс количката с  newsm32 и пак не си доволна ааааааааааа.маха с маха и компания за breastfeeding ти правих..............и пак недоволно бе еееееееееее не е истина nono

ШЕГИЧКА  Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

Ние поръчахме от Неделя,имат голямо разнообразие,а и са много вкусни. Peace Ето детския им каталог http://www.nedelya.com/articles.php?ArticleGroupID=3
нашата беше такава http://www.nedelya.com/articledetails.php?ArticleID=228&page_num=13

ЧОЧКА..много благодаря има много сладки....особено с бебетата

# 272
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Доообър дееееееееееен! Flutter

# 273
  • Мнения: 3 971
Добър да е къде се губишшшшшшшшшш Flutter

# 274
  • Мнения: 29
Данинка, добра идея ми даде за маската, мерси!
Скоро ще идва нова темичка май!
Оф, големият- макар че е малко пресилено да се нарече така едно тригодишно, но...пак ме тормози с една акула- балон. Сигурно сте ги виждали, продават ги до зоопарка, пълни са с хелий. Та направих грешката преди седмица да му купя такава, като се мислех, че бързо, бързо ще се издуе, ама, НЕ! Мотае се из цялата къща, обикновено там, където най- много пречи, освен това я храни- три пъти на ден, постоянно я гушка и иска да му я слагам в кошарата да спи с нея! Rolling Eyes Не мирясва, докато не я сложим, обаче какво става- тя след малко литва- все пак пълна е с хелий, ама иди че му обяснявай, залепва се на тавана и познайте кой я сваля. Мразя я вече! Днес гледам, че малко е поомекнала, май че идва краят на мъките! Praynig Sunglasses
Пък не мога да я хвърля, щото после #2gunfire ще има отмъщението на малките хора.
Така, оплаках се, днес май само това правя, ама ще прощавате.  Embarassed

# 275
  • Мнения: 3 971
 Joy Joy Joy
Стискам палци да спадне скоро Mr. Green

# 276
  • Мнения: 106
Аз да кажа за тортата.За нашата сватба обиколихме всички сладкарници и единственото място, където видях тортата, която си представях беше в Амбелино на Нептун.А на живо беше много по-хубава.Мисля, че има и детски каталог със реални снимки.И на вкус беше супер.

# 277
  • Мнения: 50
Голямо миткане миткахме днес  Laughing
И с много мами се видяхме  Hug Беше супер ден  Peace

sashy81  оплачи се мила ако не тук на кого  Heart Eyes Много мъчно ми стана за баткото и най - вече за теб. Да се разкъсваш между две дечица ..... направо не ти завиждам  ooooh! Дано да се оправяте бързо и всичко да остане лош спомен. А майка ти ............. вместо ти да отидеш на козметик   Joy  шегувам се. Наистина искрено се надявам всичко бързо да отмине  Praynig

Данинка и аз съм за тортите на Неделя  Peace За всеки повод вземаме от там, много ги харесваме и са много вкусни   chef  За ресторант:  БМ - ите не ти, ли допадат а и около Делфинариума има нови приятни ресторанчета.

# 278
  • Мнения: 1 554
 newsm53

Петц искам си снимката Flutter на скайп може да ми я врътнеш pisito9969

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 21:19 от ФранЧеска

# 279
  • Мнения: 745
Добро утро!!!!Аз ли съм най-ранобудната тука.Вече  hang newsm75,сложих и едно бобче да варя,малкия спинка ,та прегледах и бг мама.Днеска хубаво грее слънчицето,за разходка става.

# 280
  • Мнения: 109
ааааа Добро утроооо!! и ние сме на линия,но не съм стигнала до компа....Wink
Слънце има,ама май подухва днес...ще по4акам поне до 10.30 и тогава ще бегаме навънка!

# 281
  • Мнения: 518
Добро утро  bouquet Днес мисля да не пропускаме разходката в Морската Simple Smile , но да видим до обяд какво ще стане ooooh!
Честно казано с такъв страх излизам на разходки вече, че не е истина Sad

# 282
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добро утро
Моя отрано е кукнал насран Sick
как му иде музата в ранни часове да  дриска незнам ooooh!

днеска  имам малко работа аз та ще свърша работата с разходката Peace
Ама от вчера  така ме болят краците че направо си легнах като труп  Tired

# 283
  • Мнения: 1 554
Добро утро Simple Smile
Христин4ето, ти само коментари колко било гот времето АМИ вземи слез в морската бе жена д ате видим Mr. Green

Ани и ние акаме рано сутрин Crazy и миришииии около него,защото на мама му се спи Laughing

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 09:50 от ФранЧеска

# 284
  • Мнения: 745
Добро утро Simple Smile
Христин4ето, ти само коментари колко било гот времето АМИ вземи слез в морската бе жена д ате видим Mr. Green
Аз слизам,ама като има кой да не докара до там.Вчера бях между 12 и 14 часа с мъжът ми.
Като стане по топло времето ще идвам с автобуса,че сега още  е едно неустойчиво времето.

Общи условия

Активация на акаунт