Претопляне в микровълнова

  • 2 787
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 774
Купихме я специално за претопляне на храната на Монката когато започнахме да вземаме храна от кухнята ,дотогава нямахме....не ми и трябваше ,готвя ядене за ядене и почти не претопляме вкъщи.

# 16
  • София
  • Мнения: 302
Микоровълните не са толкова вредни колкото си мислите. Микровълните не остават в храната... Ползвам я за затопляне на храна... за 30 сек става перфектна Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз използвам за затопляне само микровълнова Peace
Супер бързо и удобно bowuu

# 18
  • Мнения: 690
ползвам МВ за затопляне на пюретата Peace мисля, че на пюретат на Хипп дори пишеше за МВ, така че едва ли е толкова вредно  Peace

# 19
  • Мнения: 569
Скоро в "Часът на мама" имаше подобна тема.Бяха поканили медицински физик.Тя каза,че лъчите не влияят на качеството на храната.Т.е не и променят качеството.И самите лъчи могат да бъдат вредни ако облъчват извън самата фурна,но това няма как да стане при затворена врата.
И аз винаги съм се чудила,но използвам,защото е удобство.Дори стерилизатора ми е за МВ,предполагам ако беше вредно нямаше да ги правят и продават.
  До скоро претоплях на водна баня , но веднъж-два пъти пробвах в МВ и е толкова лесно и бързо , че от тогава не се замислям , особено след като случайно гледах въпросното предаване - реших да се доверя на професионалиста Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Никога не съм се притеснявала от МВ. От първия ден вкъщи всичко му топля там, ползвам я постоянно.
Един ден изгоря и щях да побелея докато нашите не ми докараха тяхната, да я ползвам докато ремонтират нашата. Laughing

# 21
  • Мнения: 27 524
Един ден изгоря и щях да побелея докато нашите не ми докараха тяхната, да я ползвам докато ремонтират нашата. Laughing

Е, чак да побелееш... едва ли. Ако от липса на техника побеляваме, то тогава какво остава за нещо по-сериозно  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Топля само в МВ.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Един ден изгоря и щях да побелея докато нашите не ми докараха тяхната, да я ползвам докато ремонтират нашата. Laughing

Е, чак да побелееш... едва ли. Ако от липса на техника побеляваме, то тогава какво остава за нещо по-сериозно  Hug
Ааа, голям ужас изпитвам аз от липса на удобства.  Joy
Постоянно ме взимат на подбив, че като тръгваме нанякъде се обаждам да питам каква е банята, къде и какво ще ядем, къде ще спи детето, с какво се отоплява мястото, имат ли пасатор и т.н....Пък и МВ изгоря точно на питата на малкия, навсякъде из апартамента гладни гости, студено ядене, кошмар!  Laughing

# 24
  • Мнения: 27 524
Ааа, в този смисъл ли?... разбрах  Blush
Аз мислех, че побеляваш, че ти се налага да я ползваш  Rolling Eyes
Моя грешка, сори  Hug

# 25
  • Мнения: 514
Скоро в "Часът на мама" имаше подобна тема.Бяха поканили медицински физик.Тя каза,че лъчите не влияят на качеството на храната.Т.е не и променят качеството.И самите лъчи могат да бъдат вредни ако облъчват извън самата фурна,но това няма как да стане при затворена врата.
И аз винаги съм се чудила,но използвам,защото е удобство.Дори стерилизатора ми е за МВ,предполагам ако беше вредно нямаше да ги правят и продават.
  До скоро претоплях на водна баня , но веднъж-два пъти пробвах в МВ и е толкова лесно и бързо , че от тогава не се замислям , особено след като случайно гледах въпросното предаване - реших да се доверя на професионалиста Laughing
Peace Peace Peace Peace и аз така

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Много хора не ползват  за децата си мирковълнова.

 Аз съм от тях Simple Smile

# 27
  • Мнения: 46 520
Обичам микровълновата  Hug от както се е родила до сега топля само там, не ме притеснява  Sunglasses а и водна баня при зверче като моето даже не искам да си представям, ще вдигне целия блок на крак  Crazy тя не може да чака 1 минута, а какво остава за 5 или 10  Joy

# 28
  • Мнения: 351
Аз топлех на водна баня докато не си взехме микровълнова по съвет на приятелка.Много бях против тези уреди,както и фритюрниците(в къщи не ядем пържено).
Да ама сега като стана сутрин на синът ми млякото става за 1 минута,3 в 1-то ми също...пюрета,манджи всичко става топло за отрицателно време. Grinning
Основно за това я взехме,пък и пести ел.енергия!

# 29
  • Мнения: 2 757
При положение, че на упътването на някои каши пише как се приготвятт в микровълнова едва ли е кой знае колко вредно. За умрели поне до сега не съм чула

Общи условия

Активация на акаунт