Отговори
# 75
  • Мнения: 757
май се съобразявам само със собствения си вкус
разбира се, че ми е приятно да хареса нещо, но отдавна не се впрягам, ако не хареса нещо  Sunglasses
и аз съм така,не ми пука ако някой не ми хареса нещо,или ако ми каже,че не ми стои добре аз си го нося с още по голям кеф

# 76
  • София, България
  • Мнения: 5 613
Не се съобразявам с никое мнение освен моето  Mr. Green

ако ме хареса много естествено съм на неговото мнение  Crazy

Моето обаче държа да се чува , не е честно знам  Wink

# 77
  • Мнения: 1 174
Важно е, разбира се, но той не е много обстоятелствен в обясненията си, когато не харесва нещо и просто казва "ммм...не" и толкова!  Crazy Аз пък, се ядосвам на това, че не може да ме убеди с думи, развалям си настроението (само докато изляза, слава Богу Simple Smile), скарвам му се (горкия - хем го питат, хем недоволни от отговора му) и си сменям дрехата или каквото и да било там!  Laughing Съобразявам се, де! Simple Smile Той вече...след като му се прадставя с въпросното нещо, което трябва да одобрява, Wink веднага след негативния отговор извръща глава на другата страна или зазяпва компютъра, щото знае какво следва от моята особа. WinkПосле му се сърдя, че не ме гледа в очите.Crazy

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 20:17 от ive

# 78
  • Мнения: 2 897
Ами случвало ми се е,но много рядко да не хареса нещо с което съм облечена или грима по някакъв начин.Виж аз повече му намирам кусури за облеклото Mr. Green

И при нас е така.

# 79
  • Мнения: X
ХА - пък з какво да напрвя - да си стоя и той да ми трие грима  ooooh! Ми аз първо така отреагирах, защото помислих, че ще ми бръкне в окото  Joy
Joy Joy Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 891
За грима и косата сме на едно и също мнение.  Peace, но за дрехите - НЕ !
Ако зависи от него трябва да ходя само с къса пола / тип колан/,
фигурални чорапогащници и супер шаренийки  Mr. Green
Това което аз пък не харесвам. Crossing Arms

Е, не се обличам като лелка, но все пак .....
Просто вкусовете ни се различават коренно.
Затова купувам това което на мен ми харесва и в което смятам,
че ще се чувствам добре.  Peace

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Рядко получавам неодобрение, но винаги се съобразявам (гледам да е преди да направя покупката  Wink).
PeaceИ аз така.По принцип много му харесва моя вкус/за дрехи,някакъв стил,прическа и т.н/.
Но аз се съобразявам само ако не е в пълен разрив с моето мнение.

# 82
  • Мнения: 110
Аз, не се съобразявам въобще, ама въобще.
Не за другго, но на него нищо секси "не му харесва" Ако видя някоя друга по-така сигурно ще му хареса. Но понеже е болезнено ревнив ooooh!  "все не му харесва." Outta Joint Outta Joint Outta Joint
Ако е нещо семпло, казва "Еее, колко ти е хубаво това, Crazy а пък онова поло колко ти е хубаво, също като тази пола до глезените" Outta Joint
И за това хич не го питам, защото знам отговора.

# 83
  • Мнения: 463
май се съобразявам само със собствения си вкус
разбира се, че ми е приятно да хареса нещо, но отдавна не се впрягам, ако не хареса нещо  Sunglasses
и аз съм така,не ми пука ако някой не ми хареса нещо,или ако ми каже,че не ми стои добре аз си го нося с още по голям кеф
Айде и аз в кюпа с непокистите Joy

# 84
  • Мнения: 1 318
В общи линии се съобразявам, но пък и мнението ни съвпада в повечето случаи. И двамата харесваме женственото излъчване - рокли, красиви детайли... Един път само ми беше направил забележка за едни обувки, които бяха прекалено спортни за моя стил и повече не съм ги носила.

# 85
  • Мнения: 1 289
Съобразявам се до известна степен.Питам го за мнение,но ... Сега например ,не си направих бретон,защото той не харесва подобни прически.Все пак една жертва направих за него  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 4 300
Досега не се е случвало да се изкаже крайно или отрицателно за някоя дреха.
Ако наистина нещо, което на мен ми харесва, него го отвращава не бих го сложила, особено в негово присъствие най малко от уважжение.
Но като цяло не се допитвам до него за дрехи и аксесоари, обокновено сама си ги избирам и купувам.

# 87
  • Мнения: 1 889
Аз не се обличам заради мъж ми, а заради себе си. И да му харесва или не ме харесва, не ми прави абсолютно никакво впечатление. Важното е като съм навън, да имам самочувствието, че съм добре облечена и най- вече да се чувствам добре.Ако е Кристиан Диор или Стийв Маккуин( т.е моден екперт , да ми каже, може и да се съобразя, но иначе - да си запазва мнението за себе) Той няма право да ми казва какво и как да обличам, камо ли пък да ми забранява. Тук прочетох няколко такива изказвания- забранил бил мъж ми това и онова... Ама чакайте, да не сме в арабските страни Cry Мисля, че ,щом в една връзка единият забранява на другия, то в тази връзка има дооооста значителен проблем #2gunfire #2gunfire #2gunfire

П.С - носи си очилата и да не ти пука Grinning Нали ти си си ги избрала Peace

# 88
  • Мнения: 4 300
Все пак не сме на 18 години , поне не всички, и някои неща са въпрос на уважение, не мислиш ли? Съвместния живот се гради с компромиси.

# 89
  • Мнения: 2 448
Дори и не мога да си представя, че мъжа ми ще взема толкова кардинални решения за МОЕТО облекло.
Ако бях чула от него такива забележки казани по такъв начин, нямаше да изкараме 16 години заедно.
Той ме харесва повече отколкото аз се харесвам, така че нямаме конфликт.Какво да го питам с коя дреха ме харесва като знам, че ще каже "гола"   Joy

Общи условия

Активация на акаунт