Отговори
# 90
  • Мнения: X
Дори и не мога да си представя, че мъжа ми ще взема толкова кардинални решения за МОЕТО облекло.
Ако бях чула от него такива забележки казани по такъв начин, нямаше да изкараме 16 години заедно.
Той ме харесва повече отколкото аз се харесвам, така че нямаме конфликт.Какво да го питам с коя дреха ме харесва като знам, че ще каже "гола"   Joy
Peace
И точно защото не сме на по 18 години и се подразбира,че се уважаваме не можем да налагаме на другия начин на изглеждане

# 91
  • Мнения: 1 289
Дори и не мога да си представя, че мъжа ми ще взема толкова кардинални решения за МОЕТО облекло.
Ако бях чула от него такива забележки казани по такъв начин, нямаше да изкараме 16 години заедно.
Той ме харесва повече отколкото аз се харесвам, така че нямаме конфликт.Какво да го питам с коя дреха ме харесва като знам, че ще каже "гола"   Joy
Peace
И точно защото не сме на по 18 години и се подразбира,че се уважаваме не можем да налагаме на другия начин на изглеждане


Определено е така.Всеки има свой хкус и начин на обличане.Аз също не казвам на мъжа си как да се облича,той на мен също.Само ако се двоумя за нещо го питам за мнението му.

# 92
  • Мнения: 3 641
Колкото и да не ми се иска да си го празная, да! Вслушвам се в него определено, но аз си знам и без да ми казва нещо. Само по погледа му познавам дали му харесва или не Simple Smile

# 93
  • Мнения: 1 310
Аз не се обличам заради мъж ми, а заради себе си. И да му харесва или не ме харесва, не ми прави абсолютно никакво впечатление. Важното е като съм навън, да имам самочувствието, че съм добре облечена и най- вече да се чувствам добре.Ако е Кристиан Диор или Стийв Маккуин( т.е моден екперт , да ми каже, може и да се съобразя, но иначе - да си запазва мнението за себе) Той няма право да ми казва какво и как да обличам, камо ли пък да ми забранява. Тук прочетох няколко такива изказвания- забранил бил мъж ми това и онова... Ама чакайте, да не сме в арабските страни Cry Мисля, че ,щом в една връзка единият забранява на другия, то в тази връзка има дооооста значителен проблем #2gunfire #2gunfire #2gunfire

П.С - носи си очилата и да не ти пука Grinning Нали ти си си ги избрала Peace

 Peace
Изобщо не го питам. Просто, когато му хареса нещо в мен винаги го отбелязва, а в останалите случаи му харесва това, че аз се харесвам и пръскам сексапил и самоувереност newsm08

# 94
  • Мнения: 99
Моя мъж не ми е казвал, че в нещо не ме харесва, освен веднъж, когато каза, че според него напълно изправената коса ме състарява.
Също настояваше по едно време да не си купувам само дрехи в тъмни цветове (обичам черно, кафяво, сиво, тъмно зелено, синьо и червено), но аз или съм на вълна тъмни или светли и не го послушах. Сега обаче съм решила че са ми омръзнали тъмни дрехи и искам да си купувам светли, така че в момента позициите ни съвпадат Simple Smile
Аз пък му давам акъл за костюми и вратовръзки, така че взаимно се коментираме и що годе слушаме  Laughing

# 95
  • Мнения: 4 300
Аз тоя емотикон го разбирам като:
- Мила, тоя панталон май не е много добре с тази блуза
-Абе я си гледай работата, облякла съм се така заради себе си, не заради тебе

А може и по друг начин:
- Така ли? Чакай да се погледна още веднъж в огледалото.

Сега смятам стана по ясна разликата.

# 96
  • Мнения: 423
#2gunfire #2gunfire #2gunfire
- Мила, тоя панталон май не е много добре с тази блуза
-Абе я си гледай работата, облякла съм се така заради себе си, не заради тебе

Е, ако чак така си говорим/те....работата хич не е на добре Joy

# 97
  • Мнения: 1 322
Ако едно нещо ми харесва много никой на света не е в състояние да ме накара да не го сложа никога повече.

# 98
  • Мнения: 3 268
След като родих второто си дете,гардеробът ми претърпя коренни промени.Полите,роклите и високите токчета бяха заменени от по-удобни облекла в спортно-елегантен стил.Мъжът ми прие промяната,макар и с неудоволствие.Това,което никога няма да направя със себе си,защото знам,че ще го потреса е да си подстрижа косата,да я изруся и да сложа обувка тип пантофка.Със всичко останало може да се примири.

# 99
  • Мнения: 3 294
Мъжа ми винаги се доверява на вкуса ми за дрехи, грим, прически , само ако заговоря за нещо съпер драстично тогава прави мъцънки , но дори и да го направя ще приеме факта че това е моето решение / добре съм го дресирала  smile3521 /

# 100
  • Мнения: 4 784
Съобразявам се с мнението му. В повечето случаи сме единодушни и харесваме едни и същи неща, но има и разминаване. Имам някои неща, които знам, че не харесва и просто не ги слагам, когато сме заедно.

# 101
  • Мнения: 189
Единственото нещо, което е коментирал е, че му харесвам повече без бретон и аз така ходя.

# 102
  • Мнения: 4 496
Засега има само едно нещо, което не му харесва на милото, и това са един чифт обувки, които аз страшно харесвам. JoyОпитвам се да се погледна отстрани, но съм пристрастна и не успявам. Вече нямам желание да ги нося когато сме заедно, но когато излизам сама си ги обувам с кеф. Mr. Green
Другото нещо, което аз искам, а той е категорично против, е да се боядисам кестенява, или да си оставя моя цвят на косата. Казва, че ме харесва само с червена коса и това си е/въпреки, че ме е виждал само с черна/. Joy

# 103
  • Мнения: 282
Много обичам да пазарувам с него, но става по-рядко първо защото не обича да ходи по магазините като повечето мъже, второ ...е на работа до по-късно и така....иначе почти винаги сме на едно и също мнение за това пазарувам и после му показвам придобивките  Mr. Green  а той ми се радва...което и на мен доставя удоволствие

# 104
  • Мнения: 4 076
За късмет,обикновено харесваме едни и същи неща-семпли и изчистени.
Но понякога преценките ни се разминават.Изслушвам го внимателно какво не му харесва,защото може пък аз да греша.Ако успее да ме убеди,мога и да променя тоалета или грима си,ако не-оставам си така.Достатъчно е благоразумен,за да е над тези неща(но най-вече така съм го научила) и да говори по темата само,ако е попитан.Последно не хареса един мой парфюм,"Lovely" на SJP.Което ни най-малко не повлия на удоволствието,с което си го нося,просто не го използвам в негово присъствие.
Но познавам мъже,които са в състояние да се цупят дни наред и да скъсат нервите на всички наоколо,само защото жена му се облякла "неподходящо".Явно ги бие комплексът,че трябва да става винаги каквото те кажат и че трябва постоянно да се съобразяваш с тях.Такъв го оставям на секундата,че с годините ще става все по-лошо  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт