до кой месец работехте?

  • 3 204
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 197
Излязох в болничен по медицински причини в края на 5-ия месец. Излежах си лежането за години напред, кой знае кога пак ще ми се отдаде такава почивка  Grinning
И при мен беше така.Но ако се чувстваш добре и работата ти не е много напрегната,моят съвет е възможно да най-кисно да ходиш наработа.Така няма да се изолираш сама вкъщи.

# 16
  • Мнения: 5 393
До 1 седмица преди да родя.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 344
Аз работих до края на шестия месец,исках още и можех,но останах сама в офиса да се грижа за 100 и кусур магазина,да преглеждам продажбите им,с други думи ме експлоатираха максимално,и от много нерви получих контракций и така 3 месеца си седях вкъщи и не съжалявам,починах си добре преди да дойде малкия дзвер.

# 18
  • Мнения: 770
Аз бях болничен от вторият месец на бременността - рискова близнашка и това беше по-сигурния начин!

# 19
  • Мнения: 46 517
Зависи как се чувстваш. Аз изпитвах ужас да остана сама вкъщи  Embarassed работих до термина ми (петък 13-ти Laughing), в понеделник родих, иначе пак щях да ида на работа  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 525
Около края на осмия. Навън стана адски топло, а и вече бях решила, че е време да се занимая със себе си. Wink

# 21
  • Мнения: 7 201
Излязох в болничен по медицински причини в края на 5-ия месец. Излежах си лежането за години напред, кой знае кога пак ще ми се отдаде такава почивка  Grinning
И при мен беше така.
PeaceИ при мен.

# 22
  • Мнения: 2 374
моята работа беше много тежка за това аз спрях да работя в 3 или 4 беше newsm78там някъде!

# 23
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
До седмия, въпреки че от четвъртия още бях с ужасни болки в ребрата и гръбнака.

# 24
  • Мнения: 2 208
Щом разбрах, че съм бременна излезнах в болнични. Цялата бременност си изкарах у дома, но беше непосилно да ходя на работа. До началото на 6-ти месец не спрях да повръщам. Направо бях ни жива, ни умряла...

Така, че ако нямаш някакви медицински показания можеш съвсем спокойно да си ходиш на работа.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
До средата на 8я месец.

# 26
  • София
  • Мнения: 211
В началото на 7я излезнах в болнични- мноого ме болеше кръста и гърба на стола  Tired

# 27
  • Мнения: 809
Мен направо ме е срам да кажа.
В петък бях на работа - във вторник родих. (Раждането беше планово, така че знаех кога е денят). Друг е въпросът, че бебо можеше да ме изненада по-рано. Аз и в понеделник исках да ходя, ама половинката категорично забрани.
 Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами от теб си зависи. Аз изкарах 2 тежки грипа - всеки път, като се връщах на работа, после пък лежах за малко в болница за кървене... На практика не съм се връщала след това, значи, почти не съм била на работа през бременността, ама то защото просто така се случи. Ако се чувстваш добре и имаш желание и сили за работа...

# 29
  • Мнения: 766
До средата на 9 месец бях на работа, но не ми беше уморително и колегите се съобразяваха със състоянието ми Wink
После настанаха жегите и съпружеството се обяви категорично против и се кюпнах вкъщи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт