Много мами имаме със бебчета, а другите все още чакат свойте МАРТенски човечета!

  • 10 410
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
Офф ЖениБ съм, ама съм на сестрата на лаптопа.. сега видях че от нейно име съм писала.

Тъкмо започнах да се чудя коя е тази мама в 21 г.с., дето се е объркала при нас  Laughing Не че има нещо лошо  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 211
Офф ЖениБ съм, ама съм на сестрата на лаптопа.. сега видях че от нейно име съм писала.

Тъкмо започнах да се чудя коя е тази мама в 21 г.с., дето се е объркала при нас  Laughing Не че има нещо лошо  Hug

И аз така си помислих  Joy
Излизам накрая, че деня ще свърши  Blush
За Токуда наистина трябва да си вземеш каквото прецениш- няма нещо задължително освен тоалетните принадлежности, както Жени е казала. Аз съм напълнила един сак де  Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 446
Викам хем да се запиша в новата темичка, хем да ми остава малко повече време пак да пиша, че то за срам станах!
Малее - 42 бебета! Браво, мами!

# 18
  • Мнения: 48
Славундер, кажи как е Теди, как се справяте, имате ли колики и т.н.
И още нещо да те питам - това за отслабването на лентичката ти дали е ефективно?

# 19
  • Мнения: 354
 #Crazy 42 бебета - мами, не си играете!
Аз си мислех,ч е шишетата на Чико са с най-малка дупка, добре че си взех Авентски.

# 20
  • Мнения: 63
Честито синче на мама Галюшка! Честита мадама и на Енигмата! Най-накрая и от теб да получим новини LaughingДа ви растат живи и здрави дечицата и да ви носят много радост!

Аз днес бях на запис -  всичко е ОК. Поуспокоих се вече. Само дето моя доки излиза в отпуска от понеделник и трябва сама да се спасявам

Къдричке, темата е разкошна, поздравления

# 21
  • Мнения: 82
  Оооо,Славундерче HugКъде се губиш,бе жена?Хайде разказвай,набързо,доръто Теа спи!
  Честито на Галюшка!Да и расте здраво и щастливо момченцето!
  Честито и на Енигмата,най-накрая се появи,всеки ден съм те мислила!Да е жива и здрава хубавата Елена!
  Танзен и аз от днес съм с шишета на Авент и да чукам на дърво днес не сме се давили!

# 22
  • Мнения: 1 446
Славундер, кажи как е Теди, как се справяте, имате ли колики и т.н.
И още нещо да те питам - това за отслабването на лентичката ти дали е ефективно?
Били_, още не съм стигнала до него, защото искам да не кърмя, когато си го правя.
Тея е добре, в момента се е ококорила в кревата и гледа тлевизия. Пуснала съм й някакъв музикален канал, че прегракнах с това "Зайченце бяло". Има колики от 10-ия ден, давам й Еспумизан и чай от копър на Хипп - действат, доволна съм. Не е поискала да засуче, цедя се и й давам от шише - това много ми гълта времето, защото си е понбе 1 час хамалогия, така че между две хранения ми остават само 2 часа свободни.
Относно шишетата - НУК са с по-малка дупка от Авент, мойта щерка и с Авент се давеше, но сега й е добре.

# 23
  • Мнения: 18
Аз съм бащата на прекрасен син, който се роди снощи в 23:20 часа. Мартин е 3,6 кг и 52 см. Мама е много добре и роди  много леко. Поздрави на всички щастливи майки и татковци.

# 24
  • Мнения: 63
Бравоооооооооооооо!Честит Мартин на мама Влади и на щастливия татко! Ама много Мартинчета ще станат в мартенския отбор.  newsm44

# 25
  • Мнения: 354
ЧЕСТИТО НА МАМА ВЛАДИ И ГОРДИЯ ТАТКО!!!
 smile3525 smile3525 smile3525

# 26
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Galushka, Enigmata, Vesi122, Vlady.... - честити съкровища !!!
Ей, ама хич не си играете  Crazy Много щастие и радост да донесат мъниците в домовете ви!

Аз се завърнах от прегледа си - нямаме почти никакво разкритие, тонове ок, малкото се е набило наско - т.е
заело е нисък старт  Mr. Green Според док ще изкарам и уикенда, освен ако не ми се спукат водите - та
такива ми ти работи при нас. Май ще се преносим  Rolling Eyes

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА МАМА ГАЛЮША,МАМА ЕНИГМА И МАМА ВЛАДИ.ДАЙ БОЖЕ ДЕЦАТА НИ ДА РАСТАТ В ЗДРАВЕ И ДЪЛГОЛЕТИЕ И ДА БЪДАТ МНОГО ЩАСТЛИВИ.

За викането,не се плашете толкова,понякога действа успокояващо като няма какво друго да направиш,за да облекчиш болката /личен опит/.Аз като раждах,около 6-7 часа слушах как едно момиче викаше и се молех да не викам и аз,поне не толкова силно,но на 8 см разкритие не издържах и "запях","запсувах" и накрая им викам:"Сто пъти ви питах за упойка и казахте,че ще ми сложите,а не ми слагате,защо?А акушерката ми вика:"Каква упойка,ти започна раждането!".След това мина една позната акушерка и ми вика:"Мразиш ли го,мразиш ли го твоя,псувай го сега на воля, а аз и викам:"Всички мразя,не само моя",а те ми се смеят отсреща.Абе беше си куриоз.Аз също бях със система и ако ви позволяват лекарите,се разхождайте,а не се залежавайте.То всъщност всичко зависи от това дали бебето се чувства добре,когато се разхождате /установява се чрез проверка на тонове/.
Моята Мария след къпане като започне обличането се дере от пищене и рев,вашите бебоци така ли са или да се притеснявам за нещо?
Стискам палци на всички,които им предстои раждане,кураж!

# 28
  • Мнения: 317
Здравейте, мартенски мами!  Grinning
Много ви е хубава темичката, за което ви поздравявам най-сърдечно! Аз не съм се регистрирала при вас, но влязох от интерес, защото и ние чакаме нашето бебче съвсем скоро. Терминът ми е определен за 21.03.2008 година и чакаме една малка госпожица! Пожелавам на всички майчета бързо и безпроблемно раждане и едни прекрасни и здрави бебчета, които мнооооооооооооооого да  ни радват!  Hug

# 29
  • Мнения: 263
Честито на всички!Не назовавам имена че може да пропуна някой Laughing

Общи условия

Активация на акаунт