Много мами имаме със бебчета, а другите все още чакат свойте МАРТенски човечета!

  • 10 440
  • 302
  •   3
Отговори
# 255
  • Мнения: 263
Добро утро!  bouquet
Ние днес сме на запис, после ще се отчетем.
Уф още малко Praynig
Хубав ден!

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро от мен и Мария!
Дай Боже вече мамите със секцио да са родили и всичко с тях е бебетата да е наред!
Надявам се,че и Нефертити ще се отчете и ще се похвали в скоро време.
Ние след час излизаме-първо на зъболекар/стискайте палци,че умирам от страх,ще ми вадят нервииии/ и после на консултация с бебето в болницата,не при педиатъра/стискайте палци и за там,моля се бебето да е наддало за периода,в който сме си вкъщи/.
Успех на всички,които са 2 в 1.

# 257
  • Мнения: 354
Тара, гледам аз, че сме със един срок на бременността, та да те питам (а може и други да отговарят) как си засичаш контракциите? Аз също имам и то доста болезнени вечер, но не мога да усетя някакво отпускане, много ми е трудно да преценя колко продължават. Има ли някаква "поза" при която се отчитат, зашото като съм права или седнала, определено са повече...
Надявам се ми разбра обърканите бременни мисли Simple Smile

# 258
  • Мнения: 83
tanzen,аз ги усещам като бавно издуване и втвърдяване-също когато съм права или седнала.Понеже много се старая да не се вманияча Laughing,слагам си ръката на корема и с леко притискане следя кога ще се отпусне,но не засичам точно колко продължава и през колко точно време.Снощи определено бяха силни и чести,но сигурно,защото ме ядоса съседката #2gunfire

# 259
  • Мнения: 32
tanzen, аз имам същия въпрос. През нощта за първи път се събудих с доста болезнени и продължителни контракции, мислех си че раждането вече е започнало и съм проспала по-леките, но не можах да отчета нито продължителността им, нито времето между тях, защото просто през цялото време имаше силно напрежение в областта на кръста, яйчниците и въобще навсякъде отдолу. И аз съм си мислела, че ще бъдат по-отчетливи, но сякаш всичко се слива.

Искам да питам и за срещата в петък дали остава - като не пиша тук (само си ви чета), поне да ви видя - ако издържа дотогава де.

Поздрави на всички

# 260
  • Мнения: 2 022
Добро утро и от мен!
Днес бях на преглед при доктора в МД, където ще раждам. Бебка все още е с главата надолу и имам всички шансове за нормално раждане. Докторът беше много внимателен и страхотно ме успокои. Вече сме около 3100. Според доктора, няма да се роди в следващите 10 дни. На 18 ме вика на запис и ще я гледаме пак. Много оптимистично звучеше и страхотно ми подейства. Май точно това ми трябваше - да чуя от устата на лекар, който всеки ден довежда на бял свят малките бебоци, че всичко ще бъде нормално и няма причини за безпокойство.

Успешен ден на всички ви, момичета.   bouquet

Ослушвам се за новини от Рони, Коколина и Нефертити. Рони всъщност снощи каза, че доста по-късно ще съобщи новините, за да не притеснява вестителката. Така че ще чакаме.

# 261
  • Мнения: 0
Добро утро бъдещи и настоящи мами!
Аз 2 дни нямах нет,ама с това затишие във форума пак съм в крак.
ДОБРЕ ДОШЛИ НА ЗАВЪРНАЛИТЕ СЕ В КЪщи       !РАДИ ТИ СИ ГЕРОЙ! newsm10
Успех на мамите за днес!
 Аз също имах едни бодежи ниско долу,май ЦВЕТИ питаше за тях.
  ТАРА И ТАНЦЕН тези контракции за които говорите са безболезнени нали?
На мен снощи за първи път от доста време насам ми се стягаше корема,ама не болеше после заспах.Аз имам още около седмица само,взе да ми се вижда малко това време,че на бебето май си му харесва вътре.
 Айде хубав ден на всички!

# 262
СРЕЩАТА ОСТАВА В ПЕТЪК 14 ЧАСА ХЕПИ ПЛ.СВ.НЕДЕЛЯ/АКО НЕ СМЕ СЕ ОБЕБИЛИ ДО ТОГАВА ДЕ/ LaughingЗА СЕГА СМЕ АЗ,ПОЛИМ,ЕКСПЕРТКА,heperkara  И НАДЯВАМ СЕ ОЩЕ МАМЧЕТА Hug

# 263
  • Мнения: 240
Здравейте мамчета. Аз успявам да се вклуча най-после.
Честито и много частливи мигове на всички мами с родили се бебчета.   bouquet
Ние сме си в къщи вече повече от седмица.
Хей момичета, не подозирах какво щастие носи това малко съкровище. А и колко грижи иска.
Мамчета пожелавам на всички, които са още в очакване най-лекото раждане и най-сладките бебчета, а аз отивам да кача някоя снимка да се похваля с моята рожба.

# 264
  • София...........
  • Мнения: 959
Здравейте:)

Били и Танзен имате х 5 точки Wink

Приятен слънчев ден на всички!

# 265
  • Мнения: 8
Здравейте!
Ние с малката Елора сме си у дома. Гледкаме се, слушаме се и се адаптираме към новата среда.
Искам да питам майчетата вече с опит как разбирате дали бебчетата ви са се нахранили достатъчно. Ние чак края на следващата седмица ще семе на лекар и тогава ще си мерим и се притеснявам дали наддаваме както трябва.
Също така кажете крема аз зърна Грамастан или както там беше с каква го отмивате - сама с вода или и със сапун.

# 266
  • Мнения: 48
Прекрасни новини за едни прекрасен ден!!!

Днес в 9:14 Дея роди със декцио дъщеричката си с мерки 3000 г и 49 см


И двете са добре и изпращат целувки    bouquet

# 267
  • Мнения: 8
И още един въпрос към родилите - някой от вас съхранявя ли кърма в хладилника и ако да колко време може да се съхранява ако не се замразява, а си стои в хладилник.

# 268
  • Мнения: 8
Честито на Марги! Много щастие с малкото и съкровище и бързо въстановяване!

# 269
  • Мнения: 240
Дея, честито миличка!!! Нека малката принцеса ви носи много, мнго щастие! Бъдете здравички и послушни!!!

Общи условия

Активация на акаунт