котка

  • 2 778
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 619

 КучеКоткоЗащитник от типа - да нахраним кученцата с деца. Бушка е лидерът им. Това и е ника. Пише се на латиница.



Едиповият ти комплекс ли избива или жена ти те е скопила?  newsm78

# 16
  • Мнения: 606
  Смени си надписът под аватара. Примерно... "От тях съм". Ти в цикъл ли си или си...   как да е. Жива и здрава.

# 17
  • Мнения: 25 619
  Смени си надписът под аватара. Примерно... "От тях съм". Ти в цикъл ли си или си...   как да е. Жива и здрава.
Не, не съм. Свърши ми вече, благодаря за загрижеността.  Flutter
А ти защо си толкова злобен и агресивен? Това е присъщо на недоклатената фауна тук.
Или?   Wink

# 18
  • Мнения: 172
Аз също имам алергия към котки но това не ми пречи да отглеждам две - сиамка и улична.
Купила съм си противоалергични лекарства, но понеже не си вра лицето в котките и чистя редовно не ми се налага да взимам.

Това с чистенето и навирането в лицето не върши работа. Не знам за каква алергия говориш, но половинката има алергия - при котка в радиус от 10 метра се случва следното
1. очите му почервеняват
2. носът му става като водопад
3. получава нечовешки обриви
4. започва да кашля
5. дави се
6, задушава се, получава пристъпи

Зависи от момента, в който се изнесе от въпросното помещение медикаментите са различни.
Но такива, които да спрат всичко това не съм срещнала.

Към авторката на темата - бих опитала при близки/роднини/приятели преди всичко.
Ще бъдеш по-спокойна и ще можеш да го виждаш когато пожелаеш Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 242
emiliakioseva,
никой не казва, че лъжеш. Жената според мен искаше да ви насочи да търсите причината за алергията, ако искате да задържите котето, понеже може да не е то виновно, а вие така да сте помислили. Но щом положеието ви е ясно, дано намерите дом за писаната Hug Аз много искам коте, ама половинката не е възхитен от идеята Rolling Eyes


 КучеКоткоЗащитник от типа - да нахраним кученцата с деца. Бушка е лидерът им. Това и е ника. Пише се на латиница.
Е туй пък беше тъпо! Не ща да спамя темата, ама айде мисли преди да напишеш подобна глупост! Фактът, че някой обича и защитава бездомните животни, не значи, че не обича децата! Двете неща не са взаимноизключващи, а точно пък Bushkata винаги е била умерена и логична в изказванията си и определено не ми прави впечатление на маниак от типа, към който я причисляваш!


# 20
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
emiliakioseva,

най- добре е да псунеш и снимка на котето и
да дадеш повече инфо- например в кой град сте.
Дано да се намери ново любящо семейство да
котенцето   Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 42
Zdravei Mona Liza,

izprati mi e-mail za ti izpratia snimka na kotkata, az sam ot Sofia i jivea v Zapaden park.

Pozdravi Emi

# 22
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Zdravei Mona Liza,

izprati mi e-mail za ti izpratia snimka na kotkata, az sam ot Sofia i jivea v Zapaden park.

Pozdravi Emi

пратих ти  Peace

ама сигурно не само аз искам да я видя.

ако не знаеш как мога аз да я кача като я пратиш.
поздрави  Hug

# 23
  • Мнения: 42
благодаря за съдействието, сама не можах да се справя

# 24
  • Мнения: 42
Мона Лиза , не успявам дя ти изпратя снимката, да няма грешка в адреса, пробвах два пъти

# 25
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ето котето  Peace

публикувам снимката по молба на emiliakioseva
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5345026

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 20:05 от мона лиза

# 26
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Мона Лиза, не си копирала правилен линк- връща към началнаста страница на сайта  Peace

# 27
имам наи хубавото и добро ангорско коте на света нямам почти никакви грижи с него относно ххигиената 4 години се грижим за нея и обичаме като член от нашето семеиство  Hug  Simple Smile мила галиовна и красива.. от няколко месеца се прояви алергия от нея.. Praynig Praynig
непрекаснато кихане ..носа ми тече като чешма..  Cry Cry Cry Cry
мислех че ще отмине,но всичко се усложни имам възпален и обострен синузит в следствие на алергичен ринит...... в момента сам на инжекции защото и антибеотици не ми помагат.. Cry Cry Cry Cry
КАЖЕТЕ ХОРА КАКВО ДА ПРАВИМ?? ..ВСИЧКИ МНОГО Я ОБИЧАМЕ НО И ЗДРАВЕТО МИ И Е ВАЖНО..

# 28
  • Мнения: 169

Странно, защото алергията не може да се появи изведнъж - или си алергичен, или не си.
Как сте живели 4 години и сега се появява алергията?
Не е странно алергиите може да се отключат след много време. Понякога е нужна предпоставка за това някой хора са ги жилели пчели например и нищо им няма. Но идва момент в които следващото ужилване може да е фатално.
А иначе дано си намерите дом за котето!

# 29
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
sladurche, пусни една обява във bezdom.info/forum. Там ще ти помогнат. Аз чрез тях намерих дом за нашия котарак, който гледахме 7 години, и с когото трябваше да се разделим, защото така и не свикна с детето.. Sad

Общи условия

Активация на акаунт