Заповядайте!!!

  • 9 592
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
sky***** , аз съм с теб!!!
Имам 14 кг за сваляне!

# 16
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте,

Днес ми е скапано, защото се отпуснах уикенда да ям както аз си знам и сега ми е криво да се върна към режима си от преди.
накратко започнах деня с кисело мляко с ягоди и мляко с нес кафе без захар.
За обяд две филийки пълнозърнест хляб с филаделфия, кисело мляко и една ябълка.Добре ли е? newsm78
Вечерята няма да е по-късно от осем, но със спорта нещо не можем да се разберем ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 701
И на мен ми е труден/невъзможен момента със спорта ...
Разчитам на домакинската работа и разходките с дребчо да изразходвам калориите ...

# 18
  • Мнения: 485
Ето ме и мен Hug. Тези дни малко срам, Blush но какво да се прави и такива дни има Mr. Green. Така, от утре вече сериозно Peace. Ще го направя така че утре да ми е разтоварващ ден, че с тез поети днес неща... Naughty..
Радвам се, че се поумножихме
  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 952
Хм, може да се включа.

# 20
  • София
  • Мнения: 385
Режима ми хареса-нещо подобно е на разделното хранене.След 3 дни свършвам дългото си гладуване.Мислех да продължа с РХ,за да задържа постигнатото.Така че мога да се присъединя и тук.

# 21
  • Мнения: 1 599
Исайкова аз например ям почти през 3 часа... и последното ми ядене е 2 часа преди да си легна... ако съм до по - късно на работа вечерям в 20 часа... а по късно ако ми се яде ям 1 плод...например ябълка.... най-лошото при мен е да прегладнее човек...защото тогава може да изяде не ограничено количество...
Та за днес съм закуска 1/2 активия; 2ра закуска ябълка... обяд салата- домати и краставица и черен хляб... след обедна закуска ябълка... а вечерях пилешка пържола на скара с краставица
wish  спорта може да се замени с дълги разходки през деня... с подскачане в къщи... с чистене...с всякакво движение... каквото и да се сетиш....Аз спортувам 2 пъти седмично по 1.15 часа аеробика...много усилено..
до сега съм -5 кг. имам си свободният ден... но не мога цял ден да издържа на плодове причернява ми... така,че аз съм с вас с малки изключения...
браво sky*****    bouquet

# 22
  • Мнения: 485
АЙче мила мн се радвам че се присъедини. Заедно ще устискаме. А доколкото прегрешенията и аз си имам малките криввания Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Ая,и аз съм като теб.Също не мога да изкарам само на плодове.За това разпускащ ден нямам.
Но избягвам и такъв,в който всичко хапвам.Просто позволя ли си веднъж-се отпускам...

Иначе аз от една седмица спортувам всеки ден.За съжаление само събота и неделя -сутрин.През седмицата -късно вечер,което не е много хубаво.Но пак по-добре от нищо.Преди тренировка/силно казано тренировка Crazy/пия л-карнитин.

До обяд съм на чайове и фрешофе,ако прегладнея-хапвам и един банан или ябълка.

Днешното меню ми е следното:
Сутринта-чай,фреш.
Обяд-брускети
Късен обяд Blush-чушка,пълнена със сиренце.
Към 18:00 пак брускети.
И преди час вечерях салатка доматки със сиренце и босилек.

След час и нещо ще тренирам.

Да ви кажа,от няколко дни въртя обръч.И имамам мускулна треска.Имайте предвид,че не въртя повече от 5 мин.Още не съм влязла в час.

Друго,което да споделя не се сещам.
Пия и ленено масло на капсули от няколко месеца.

Свалила съм 12 кг.Искам още 5,6,7... Wink

# 24
  • Мнения: 1 599
sky*****  да заедно ще успеем... на мен малко ми остава , но то за да си слаб трябва винаги да си режимна.
Исайкова по принцип има много доказани теории за свободният ден... хубаво е един ден в седмицата да можеш да си позволяваш неща от които всекидневно се лишаваш... ти можеш просто умерено да го правиш.... например в този ден да си позволиш 1 бонбон... да си позволиш нещо което не ядеш... фрешовете могат да се пият без ограничения... и най-важното много вода...

# 25
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте, момичета!

Аз мисля да се присъединя към вашия здравословен режим другата седмица. Дотогава съм "японка". Wink

Ще следя темата и ще свиквам с мисълта за режима. Party

# 26
  • Мнения: 485
Момичета къде сте newsm78???
Днес ми е разтоварващ ден Blush: досега на 2 ябълки и 2 кафенца Mr. Green. Хайде хитрушки да не се криете Naughty някъде или пък ровите из.. Naughty...
Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Ая,така да ,онзи ден хапвах по-забранени неща,едно от които халва. BlushНо все пак гледам да не е много честичко...Или после задължително да го изгоря на велото.

Днес ми е сдухан ден.Онзи ден бях 52.4,днес съм 52.9.Как така съм качила половин килограм,като вчера вечерях само една салатка.Много се дразня.От седмица съм на режим-резултат 0. Confused

sky***** ,аз съм тук.До момента съм на един фреш и в момента хапвам една круша...

Дайте някакъв съвет за следобедна закуска...

# 28
  • София
  • Мнения: 385
Когато си 52-53 кг никак не е лесно да сваляш.Защо се учудваш?Имам позната, която е около тези кг и сваля 1 кг за 1 месец, при пълен глад...

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Когато си 52-53 кг никак не е лесно да сваляш.Защо се учудваш?Имам позната, която е около тези кг и сваля 1 кг за 1 месец, при пълен глад...
Ужас.
Ами не зная.
Преди три години от 52 отслабнах на 44...Не беше трудно.Всекидневен спорт и същия режим...
Надявах се и сега така да стане.
Но има време.Само воля ми трябва.

Общи условия

Активация на акаунт