как свалих 8кг за 13дни без спорт и наливане с вода:)

  • 6 610
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76
хммм доста мислих по този въпрос с млякото  Thinkingи много ме затрудни този заместител Embarassed но на мен ми става лошо като пия прясно мляко  Rolling Eyesзатова го изстудявам и го пия насила,но иначе лично аз бих го заместила с извара,а ако издържиш още 1 ден с кисело мляко пак ще има ефект но за жалост дните са поредни Confused но все пак това не би ме накарало да се откажа от цялата диета   Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 467
аз не разбрах как става номера във втората седмица.  ooooh! Например за 8/ми ден това мляко за целия ден ли е или се приема в основните три хранения?

# 17
  • Мнения: 118
Правила съм подобно диета, наистина има резултат. Прави се една седмица, яде се през два часа:
8.00ч. - кафе или чай;
10.00ч. - 10 сушени сини сливи;
12.00ч. - 100гр. кашкавал или месо/за предпочитане пилешко/;
14.00ч. - 2 твърдо сварени яйца;
16.00ч. - 1 ябълка;
18.00ч. - 1ч.ч. кисело мляко;
20.00ч. - 1ч.ч. доматен сок;
Аз в 18.00ч. пропусках млякото, а в 20.00ч. ядях салата според сезона, но пак съм доволна от резултата.

# 18
  • Мнения: 467
donbonbon диетата ти изглежда добре баланцирана  Simple Smile Колко успя да свалиш за 1 сед.?

# 19
  • Мнения: 76
tinaina за 8-мия ден именно млякото е основното хранене  Simple Smile и самото то се дели на порции и представлява храната ти за деня..

# 20
  • София
  • Мнения: 3 789
Това ми намирисва на чиста проба ГЛАД Crossing Arms
А с глад, както е знайно, не се слабее! Naughty
Не би ме изненадал много скоро ефекта йо-йо от това мъчение за организма! Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 118
Правих я преди година, тогава нямах кантар, но намалих талията и ханша с по 3см.

# 22
  • Мнения: 10 758
че то тва си е глад бе.Не е за мен Joy

# 23
Вече трети ден я правя диетата , но нещо не свалям килцата.Можеш ли да ми кажеш горе-долу как ти вървеше свалянето по дни.Първата седмица ли свали повече или втората.
Иначе горе-долу се издържа.През деня е по-лесно,но вечер ме боли глава от глад.Трябва да издържа този път обаче.

# 24
venera lom моля те кажи по колко сваляше.вчера ми беше трети ден и съм свалила само 200гр.така никога няма да станат 8 кг за 13 дни.затова се 4удех ти как си се движила със свалянето

# 25
  • Мнения: 76
ми по дни аз отначало не свалях много но и реших да не поглеждам в кантара докрая защото се отказвам се посредата на диетата понеже се неподходящи правя,но не сам се движила повече от нормалното-някво незначително ходене 20-30 минути максимум и най-много стълби на 2 етажа да изкача и това си е...но много ме учуди че не сваляте  Shocked аз бих ви посъветвала да продължите освен ако не изпитвате прекалено чувство на глад Rolling Eyes най-много усетих че сам отслабнала в 9-тия ден с това прясно мляко,ама и аз докатого дочакам smile3557  33uu ще пиша допълнително...

# 26
значи само за информация да кажа , че днес започвам 5-ти ден и килограмите общо са -2.5,което си мисля ,че за 4 дни е добре.Да видим дали ще успея да стигна до -8. Иначе вечер е най-трудно.

# 27
  • Мнения: 76
искрено се надявам  Hug Raycheto  Praynig

# 28
  • Мнения: 173
Здравейте,момичета.Амбицирах се и след спазването на тази диета съм -3,5/-4 кг. за 7 дни.Спазвах я точно,само заместих ябълката следобяд с портокал.Имам да свалям още 12кг.,но нямам възможност да продължа да се храня през 2 часа и от  днес започнах"Японското чудо".Дано и при нея да има същия ефект.Аз лично вечер много огладнявам и затова реших да я пробвам.
На всички вас пожелавам успех в диетите и в живота Simple Smile

# 29
  • Мнения: 76
браво браво Hug Hug радвам се че ти помогна Party newsm44 дано успееш да свалиш всичките 12 Hug

Общи условия

Активация на акаунт