Колко и кога ( за извънбрачните връзки идер реч)

  • 8 304
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
 Joy Joy Joy Joy
ах,ах,ах...,защо нямам какво да напиша по темата Joy,много ми харесва  Mr. Green

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Dembi: трябваше да пуснеш темата от името на някоя анонимна "току_що_кръшнала" да видиш колко мнения щяха да се изпишат .....

# 17
  • Мнения: 2 131
... от дистанцията на времето я опеделям като щастлива, но съм още по щастлив че приключи.
Ето това най-много ми хареса. Аз засега нямам. Не се заричам, защото човек никога нищо не знае...

# 18
  • София
  • Мнения: 397
Това не го разбирам- значи не е била извънбрачна.

# 19
  • Мнения: 2
аз също изневерих на осмата година.не че преди това нямах причина,но просто се случи три години от неговата изневяра

# 20
  • Мнения: 192
Dembi: трябваше да пуснеш темата от името на някоя анонимна "току_що_кръшнала" да видиш колко мнения щяха да се изпишат .....

Май си прав приятелю...Ще си взема поука  Peace

# 21
Извънбрачна връзка съм нямала ,но съм участвала в любовен триъгълник цели 8 години.Бяхме влюбени до полуда и стигнахме твърде далеч.В крайна сметка бяха потърпевши всички членове от семейството му, а и не само неговото. Днес си спомних за този твърде хубав, но болезнен период от живота ми като слушах една съвсем подходяща песен в която се казва:"Ходи с женен мъж, ако искаш самотата да те следва винаги на празници" Сетих се колко много държеше на мен и как щяхме да се женим/Аз на 25, той на 40 с 2 деца  #Crazy/
и колко съм плакала ,че съм сама на празници.Добре,че се усетих овреме, та си създадох семейство.

# 22
На 3та година и продължи 5-6 години, плюс 1-2 еднократни забежки.

Интересно ми е как се е развила една 5-6 годишна изневяра. Моля те сподели! Колко често се срещахте, казваше ли ти, че те обича, правеше ли ти подаръци, къде се срещахте, как така не ви хванаха. Извинявай за нездравото любопитство, но искам да почерпя опит от хора, които са го преживели. И накрая, почувства ли се наранена като приключи всичко.

# 23
  • Мнения: 227
Бра-во!Темата има напредък.Все повече анонимни се записват!Очарована съм! newsm50 Oha!

# 24
  • Мнения: 192
Извънбрачна връзка съм нямала ,но съм участвала в любовен триъгълник цели 8 години.Бяхме влюбени до полуда и стигнахме твърде далеч.В крайна сметка бяха потърпевши всички членове от семейството му, а и не само неговото. Днес си спомних за този твърде хубав, но болезнен период от живота ми като слушах една съвсем подходяща песен в която се казва:"Ходи с женен мъж, ако искаш самотата да те следва винаги на празници" Сетих се колко много държеше на мен и как щяхме да се женим/Аз на 25, той на 40 с 2 деца  #Crazy/
и колко съм плакала ,че съм сама на празници.Добре,че се усетих овреме, та си създадох семейство.

Наистина си спряла на време, женените мъжете на 40 обикновено винаги говорят така когато искат да имат млада любовница. А в същото време точно на тази възраст, когато са ти поотраснали децата и си постигнал нещо в живота на никой не му се захваща тепърва на ново - семайства, бебета, памперси...Как си издържала цели 8 години...

# 25
  • София
  • Мнения: 397


Интересно ми е как се е развила една 5-6 годишна изневяра. Моля те сподели! Колко често се срещахте, казваше ли ти, че те обича, правеше ли ти подаръци, къде се срещахте, как така не ви хванаха. Извинявай за нездравото любопитство, но искам да почерпя опит от хора, които са го преживели. И накрая, почувства ли се наранена като приключи всичко.
Срещахме се когато мъжът ми беше нощна, е понякога пропускахме, но около веднъж седмично. Не сме се обяснявали в любов и не сме си обещавали нищо, просто беше само изживяване на момента, не съм очаквала че ще продължи толкова. Не съм била наранена, просто след като се разведох, вече не живеехме наблизо и стана много сложно. След това си хванах сегашния мъж и живота ми тръгна в друга посока.

# 26
  • Мнения: 673
  Започна на първата година след сватбата ни. Продължи три години. Завърши с развод , а бившия ми извънбрачен партньор сега ми е съпруг /законен/ По време на извънбрачната ни връзка се роди големия ми син / по време на брака ми /. От това последваха едни много сложни лутания в оправянето на бащинството след развода ми... Абее...мамата си....  Искам да ви кажа ,че бях много щастлива и по-време на извън-, и по време на брачната ми връзка с бащата на моите деца. Май съвсем ви обърках...javascript:void(0);
newsm12

# 27
  • Мнения: 2
не те ли е страх,че това може да се случи и с вас?след като един път се е случило.аз в момента съм на такъв кръстопът и малко ме е страх да не го загубя след време

# 28
  • Мнения: 673
 Не разбрах дали визираш мен?
Не не ме е страх. Историята ми прилича на блудкав латиноамерикански сериал и не бих могла да ви я разкажа цялата в подробности. Изводът ,който си направих  е, че за всяко следствие си има причина.
  Разкажи повече за твоя кръстопът.Може би ще ти помогнем.

# 29
  • Мнения: 2
аз също имам извън брачна връзка,започна всичко с ясно съзнание ,че никой от нас няма да се развежда.но нещата започнаха да излизат от контрол.той все по често започна да говори за развод.най абсурдното е че и аз се замислям.иначе съпругът ми не ме тормози,правя си каквото реша,но пък си няма и идея че му изневерявам

Общи условия

Активация на акаунт