Бисквити Плазмон

  • 15 076
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 193
Аз и на двете съм слагала в шишето с Ам. Киа, много харесваше, тези дето са за хрускане ( по-твърдичките).

# 16
  • Мнения: 9 973
май не си струват,а?аз така го разбирам-всеки купува и никой не дава на детето Thinking

# 17
  • Мнения: 1 132
Лятото бях купила една кутия, но след като ги опитах, не дадох.Ужасно сладки са. Много захар, много Е-та.

# 18
  • София
  • Мнения: 430
Вчера купих от тези бисквити и сложих една във вечерното мляко. Резултатът беше - детето се събуди в 9 сутринта. Да кажем, че ако караме по старото време е било 8. За първи път се буди толкова късно, напоследък ядеше отново в 4-5. А имаше период, в който ставаше в 7.30, но явно започна да огладнява с растежа и да не му стигат бурканчета от 190мл..мои изводи са това.

Ще видим тази вечер как ще е - да спомена, че всъщност така сме захранени вече с глутен.

# 19
  • Мнения: 76
Аз и купих, но като ги опитах реших да не и давам, аз ям много сладко, а те определено ми се видяха доста сладки и си ги хапнах аз  Laughing

Дами относно въпросните бисквити - аз също ги купих наскоро, но още не съм ги дала, обаче има една поробност за тях - на голямата кутия(от линка) пише без глутен, вътре са на едни малки пакетчета на които пише познайте какво - съдържат глутен. Кое е вярното и аз не знам, но ми прави впечатление, че много продукти на всякакви фирми според българския превод не съдържат въпросния глутен, но ако поназнайва човек малко чужди езици - на оригиналния етикет пише друго(например повечето готови каши на Hipp).

# 20
  • Мнения: 76
Давам от гранулираните, в тях Е-та няма. Но взех и от другите, че не намерих гранулираните. Ако ги открия, ще изчакам с кутията...
Тези на гранулите засега са спряни и сега на тяхно място(пак без глутен) пуснаха ето тези:http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1789.Другите нямало да ги има вече..Но аз силно се надявам да ги има,защото и ние много ги ядем.

Опс объркала съм цитата по-горе. Embarassed

# 21
Давала съм и на каката давам и сега.По 1-2 в АМ.Харесва си ги.

Общи условия

Активация на акаунт